REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Erika Puodėnienė (Akvilės Razauskienės nuotr.)

Birželio 3-iąją užgeso drabužių prekės ženklo „Buboo“ įkūrėjos Erikos Puodėnienės gyvybė. Moteris mirė dėl ligos. Apie netektį pranešta „Lietuvos kūrėjų klubo“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

5

Birželio 3-iąją užgeso drabužių prekės ženklo „Buboo“ įkūrėjos Erikos Puodėnienės gyvybė. Moteris mirė dėl ligos. Apie netektį pranešta „Lietuvos kūrėjų klubo“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

REKLAMA

„Ši žinia persmelkė visą bendruomenę – dar negalime tuo patikėti, kad prigriebusi kokį skanėstą ji nebeįlėks į susitikimus, nebesidalins savo patirtimi, kad nebeparašys tos žinutės „Būsiu“.

Viso „Lietuvos kūrėjų klubo“ vardu reiškiame didžiulę užuojautą šeimai – vyrui, sūneliui ir dukrytei, sesei, mamai ir kitiems artimiesiems. Liūdime su jumis iš visos širdies.

Erika visada pirma reikšdavo paramą visiems likimo nuskriaustiems – aukodavo vaikams, Ukrainai ir kur tik kas paprašydavo ištiesti pagalbos ranką.

REKLAMA
REKLAMA

Palaikykime šį šeimos verslą įsigydami „Buboo“ kepures, rūbus, padėdami „Buboo“ šeimos klubui augti ir gyvuoti ilgai ilgai. Erika to būtų tikrai norėjusi!“ – skelbiama įraše.

REKLAMA

E. Puodėnienė gyveno JAV, kur karjeros aukštumų siekė tarptautinėje kompanijoje, o nusprendusi kurti gyvenimą už Atlanto netgi įsigijo nuosavą būstą.

Viską pakeitė per vasaros atostogas atrasta meilė, sugrąžinusi ją į Lietuvą – čia moteris sukūrė šeimą, o tapusi mama įgyvendino savo svajonę ir įkūrė mados prekių ženklą.

Pradėti drabužių verslą paskatino vyras

Dar vaikystėje meilę madai atradusi E. Puodėnienė ilgą laiką tik pasvajodavo apie nuosavą mados prekių ženklą.

REKLAMA
REKLAMA

Mintys pradėti verslą gimė kartu su pirmagimiu Dovydu. Atėjus pavasariui, moteris ieškojo stilingos ir kartu kokybiškos kepurės savo sūnui, tačiau nerado, kas patiktų. Todėl pati sukūrė kelis kepurių modelius ir išsirinkusi patinkančią medžiagą nukeliavo pas siuvėją.

„Rezultatas patiko ne tik man, bet ir vyrui Mindaugui, kuris žinodamas mano aistrą madai pasiūlė pradėti kurti drabužius. Nuo tos minutės negalėjau paleisti šios minties.

Pamenu, sukūrusi naujų modelių svarsčiau kreiptis į draugę siuvėją, tačiau vyras nuo pat pradžių skatino viską daryti rimtai ir sukurti prekių ženklą. Drauge mes esame puiki komanda: jeigu ką nors sumąstau, man tučtuojau reikia tai įgyvendinti, o jis pirmiausia apgalvoja, numato kelis žingsnius į priekį“, – verslo pradžią 2018-aisiais prisiminė E. Puodėnienė.

Mes jau buvome užčiaupti, negalėjome įeiti į parduotuves, buvome žeminami ir išjuokti. Bet mes tai atlaikėme. Dabar jūsų eilė...
Dabar dėl etikos sumetimų nerašoma ligos pavadinimo.Jau prieš 10 m. mirus mano vyrui, med. pažymoje buvo kodas, o ne mirties priežastis.Jeigu nežinot,nepeizėkit niekų.
Paskatino ir pagreitino ligą tie marmalai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų