Po į psichiatrinę paguldytos „eks“ – Bieberis bando atsitiesti: užkliuvo viena detalė

Pasaulį apskriejus žiniai, kad atlikėja Selena Gomez pateko į psichiatrinę ligoninę, jos buvęs mylimasis Justinas Bieberis nesulaikė ašarų. Nors visai neseniai jis susituokė su modeliu Hailey Baldwin, Bieberis neslepia, kad ši žinia jį pribloškė.

54

Užsienio nauejienų portalas Cosmopolitan.com tvirtino, jog jų šaltiniai teigia, kad Selena buvo ir yra pati svarbiausia mergina Justino gyvenime: „Jis, greičiausiai, padarė didžiulę klaidą susituokdamas su Hailey. Jis su ja nesijaučia savimi. Tai ne tokie jausmai, kokie buvo su Selena. Jis to anksčiau ar vėliau gailėsis, aš esu tikras“.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po į psichiatrinę paguldytos „eks“ – Bieberis bando atsitiesti: pagaliau pasirodė viešumoje

Po dramatiškos ir daugybę žmonių sujaudinusios J. Bieberio reakcijos į Selenai nutikusią nelaimę, jis buvo pastebėtas jau šiek tiek geresnės nuotaikos. Californijoje gyvenantis atlikėjas nepaisė apkalbų ir pasirodė viešai, netoli savo namų Kalifornijoje.

Gerbėjai kuždasi, kad Bieberis atrodo itin sunerimęs ir išsigandęs. Jis visą laiką kalbėjosi telefonu. Kai kurie spėliojo, ar tik nebus taip, kad jis kalbėjosi su buvusia mylimąją Selena. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų