Pirmoji „Fusedmarc“ repeticija „Eurovizijoje“: parodė, kaip atrodys pasirodymas

Pirmadienį į Kijevą išvykę Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ šiandien sulaukė galimybės išbandyti didžiąją sceną. 15 val. grupė „Fusedmarc“ surengė savo pirmąją repeticiją, kurios metu atskleidė, kaip scenoje atrodys vokalistė Viktorija, apšvietimą.

18

Per vos pusvalandį, kurį organizatoriai skiria šalių atstovams, alternatyvios muzikos atstovai galėjo pajusti, kaip didžiulėje Ukrainos salėje aidės jų balsai.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Fusedmarc“ išvyksta į Kijevą

Jau dabar galima manyti, kad Lietuva iš 42-iejų šalių bandys išsiskirti ne tik originaliais sąskambiais, bet ir ryškiu apšvietimu – visa salė nusidažys raudonai.

Taip pat grupė galimai pakeitė savo tradicinį pasirodymą. Kaip girdisi paviešintame vaizdo įraše, dainos viduryje grupė įpainiojo improvizacijos elementų, kurių anksčiau pasirodyme nebuvo. Vis dėlto nėra oficialu, kad tokį variantą grupė pasirinks atlikdama dainą antrajame pusfinalyje. 

Palaukite, kol video užsikraus: 

„Fusedmarc“: prižadame, kad tai, ką matysite bus tikra ir iš meilės muzikai

Grupės netrukus laukia intensyvus laikotarpis, tačiau pati Viktorija tv3.lt prisipažino, kad šiuo metu ji ir Denisas gyvena tik teigiamomis emocijomis ir sveiku jauduliu.

„Mes ruošiamės labai daug. Pradedame savo antrąjį etapą. Viskas prasideda labai smagiai. Jaučiame labai gerą, energingą ir draugišką atmosferą“, - prieš pat skrydį teigė ji.

Sėkmę prisišaukti „Eurovizijos“ dalyviai bandys net trimis skirtingais talismanais: pliušiniu žaislu, gintaro gabalėliu ir grupę „Fusedmarc“ simbolizuojančia statulėle.

„Žaislas yra tėčio dovana, dar turiu dovaną nuo draugo – gintaro gabalėlį ir dar vežamės nuo senų grupės „Fusedmarc“ laikų išlikusią mažą skulptūrėlę, jai kokie 17 metų. Trys talismanai. Tai galbūt būsime trejetuke“, - spėliojo Viktorija.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kokioje scenoje pasirodys lietuviai? Pasiruošimo „Eurovizijai“ darbai

Atlikėja prisipažino, kad savimi ir visa grupe ji tiki nuo pat „eurovizinės“ kelionės pradžios: „Kaip ten bebūtų, pabaigos niekada nėra, todėl tobulėti visada yra kur. Esame labai dėkingi, kad mūsų gyvenimas taip susiklostė ir dabar esame čia.“

Žvelgdama į ateitį Viktorija nebijo, kad laikui bėgant grupei bus priklijuota „Eurovizijos“ dalyvių etiketė, o į kalbas, jog jų muzika gali supopsėti tik numoja ranka.

REKLAMA

„Gyvenime mes priimame viską, ką jis mums duoda. Visada klausome savo vidinio balso ir jeigu kažkam pasirodytų, kad mes laikui bėgant pradėjome kurti popsą, viskas kilo iš širdies. Mes kuriame nuoširdžiai, be jokių prievartos rėmų. Stengiamės išlikti natūralūs, bandome apeiti dalykus, kurie mus stabdo ar verčia jaustis suvaržytai. Prižadame, kad tai, ką matysite bus tikra ir iš meilės muzikai“, - tikino V. Ivanovskaja.

 

 

 


Rašyti komentarą...
O
Ona
2017-05-03 16:43:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prastai.
Atsakyti
-2

G
Greta
2017-05-03 18:26:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu jau slikstumo kokia merga...
Atsakyti
-1

V
Vizualiskai
2017-05-03 16:35:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tikrai wow net nustebau kaip afigenai bet vistiek kad ir kaip gerai atrodys su tokia daina toli neis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų