„Pinup Girls“ narė Viktorija – nėščia: „Pas mus viskas vyksta kas pusmetį“

Anksčiau gerai žinomos grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Arlauskienė šiuo metu su vyru išgyvena pačias gražiausias akimirkas. Žymi moteris pranešė, kad laukiasi pirmagimio.

30

Žinia su savo gerbėjais atlikėja pasidalijo antradienio popietę. Savo instagramo paskyroje ji įkėlė nuotrauką, kurioje demonstravo vis apvalėjantį pilvuką.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorija Arlauskienė pranešė apie nėštumą

„Pagaliau prisiruošiau pasidalinti šia gražia žinia su visais. Kadangi jau matosi iš akių, tai parodysiu ir pilvuką. Kaip ir minėjau anksčiau, pas mus viskas vyksta beveik kas pusmetį...“, – šyptelėjo ji.

Poros naujagimis pasaulį turėtų išvysti šių metų birželio pabaigoje arba liepos pirmosiomis dienomis.

26 savaitę nėščia Viktorija aukso žiedus su vyru Kęstučiu sumainė dar praėjusių metų vasarą – birželio 16-ąją Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Nuotakos stiliumi rūpinosi ir gera jos bičiulė, partnerė ne tik scenoje, bet ir gyvenime – atlikėja ir drabužių kūrėja Simona Nainė. Ji sukūrė suknelę ne tik sau, bet ir nuotakai.

Tą dieną Viktorija vilkėjo minimalistinę baltos spalvos suknelę su ilgomis rankovėmis, be gilių iškirpčių.

Lemtingasis „taip“

Primename, kad pora susižadėjo 2017 metais, prieš Kalėdas.

Ypatingai jaukų vakarą V. Sutkutė iš savo mylimojo Kęstučio Arlausko sulaukė romantiško prašymo tekėti. Lemtingąjį „taip“ mergina ištarė atvira ir džiaugsminga širdimi.

„O taip! Pačios nuostabiausios Kalėdos! Myliu be galo“, – viešai savo socialiniame tinkle „Facebook“ džiaugėsi dainininkė.

Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė savo gyvenimo neįsivaizduoja be sporto ar aktyvių fizinių veiklų. Meilę sportui moteris demonstruoja ir socialiniuose tinkluose, kur mielai pasidalija rezultatais ar patarimais.

Ne tik muzikuoja, bet ir tapo

Moteris taip pat neslepia ir kitos savo aistros – dailės.

„Daugiausiai dirbu pagal užsakymus, o savo kūryba užsiimu rečiau. Dabar kaip tik tapau savo su vyru portretą, kuriam jau seniai yra nužiūrėta vieta“, – teigė ji.

Socialiniuose tinkluose pardavinėjamų darbų kainos labai įvairios. Galima rasti kūrinių ir už kelis šimtus eurų. Būtent vieną jų V. Arlauskienė pardavinėja tinkle „Instagram“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų