Piktybinio auglio diagnozę išgirdęs Uspaskich: gyvenimas pasikeitė iš esmės

Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskich. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, iki šiol neįmanoma pamiršti.

Tačiau šiandien V. Uspaskich yra kardinaliai pasikeitęs ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės neeilinę galimybę savo akimis pamatyti ir išgirsti, kuo gyvena šis politikas, Europos Parlamento narys.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Piktybinio auglio diagnozę išgirdęs Uspaskich: gyvenimas pasikeitė iš esmės

Gydantys pokyčiai

Viktoras neslepia, kad po politikoje nuolat jį lydėjusių skandalų, skyrybų, jo sveikata buvo labai sušlubavusi, o diagnozuotas piktybinis auglys privertė kardinaliai pakeisti savo mąstymą ir gyvenimą. Laidos svečias neabejoja, kad pasveiko pradėjęs domėtis žemės dėsniais, kūno vibracijomis, pakeitęs savo gyvenimo filosofiją.

Šiandien Viktoras stengiasi visada eiti miegoti tam tikru laiku, nevalgo mėsos, nevartoja alkoholio ir net nesikeikia. Būtent pakeistas miego režimas padėjo įveikti iki tol nevaldomą veido tiką – jis tiesiog dingo, nors jokie gydytojai negalėjo padėti jokiais vaistais.

Jau aštuonerius metus Viktoras nevalgo mėsos, o laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklaustas, ar tai – sunku, jis neabejodamas atsako, kad tai – visiškai paprasta, juk „kai pereini į kitą lygmenį, viskas, kas buvo anksčiau įprasta – alkoholis, mėsa, keiksmai – lieka apačioje, ten, iš kur jau išėjai“.

Normalių žmonių nuodėmės

Laidos svečias pabandys nustatyti ir laidos vedėjos K. Rimienės „dažnį“ – paėmęs už rankos atskleis mažas jos „nuodėmes“, beje, būdingas visiems, anot Viktoro, normaliems žmonėms. Save Viktoras vadina normaliu pagal gamtą, o kitus – pagal stereotipinį gyvenimą, kuris, anot jo, yra iliuzija.

„Įsivaizduokite, kad atvykstate į degalinę, pilate benziną, o jums kažkas pasiūlo išgerti „stopkę“ benzino. Jums užtenka sąmoningumo suvokti, kad tai – nevartojamas dalykas. Tad man, perėjus į kitą sluoksnį, alkoholis taip pat nevartojamas, jis nepriimtinas, netinkamas organizmui. Mano sąmoningumas kyla iki tokio lygmens – jums yra benzinas nevartojamas, man – alkoholis ir mėsa. Jokios kovos čia nėra, jokios valios nereikia“, – apie gyvenimo dėsnius ir gamtos taisykles kalba laidos svečias.

REKLAMA

Kai įsisąmonini šias taisykles, gyvenimas, anot V. Uspaskich, klostosi visai kitaip. Laidos vedėja paklaus ir apie moteris, juk politikas žinomas kaip galantiškas ir dėmesį moterims rodantis vyras. Viktoras bus labai atviras – vyriški pajėgumai dar padidėjo, nes, anot jo, pagal šią filosofiją energija kitaip balansuojasi. „Bet sąmoningumas irgi keitėsi, pasirinkimai jau kitokie – nėra taip, kad viskas kas juda... Pasirinkimai kiti: kad atitiktų energiją, dvasią, tai yra labai svarbu“, – nieko neslėpdamas kalba laidos svečias.


Rašyti komentarą...
G
Grigorij
2019-06-22 13:45:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingu keliu eina draugas! Duok, Dievie, jam sveikatos!
Atsakyti
-6

B
Bi. Si.
2019-06-23 13:24:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu sveikatos, sveikatos ir dar kartą sveikatos, Viktorai!!!
Atsakyti
0

a
2019-06-22 12:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur tau auglys? Pusę parašė, suintrigavo ir viskas.
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų