viktorą uspaskich

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viktorą uspaskich“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viktorą uspaskich“.

Stasiulytė scenoje virto Jagelavičiūte – stilistė įsitikinusi, kad ją parodijuoti nesunku

Šį vakarą TV3 žiūrovai kviečiami žiūrėti muzikos, humoro ir įsikūnijimų šou „Klo(u)nai“. Antrojoje projekto laidoje garsiausi Lietuvos aktoriai scenoje įkūnys žiūrovams puikiais pažįstamas asmenybes. Šou rengėjai neabejoja – panašumai sukels geriausias emocijas bei juoką. Viena iš laidoje klonuojamų asmenybių – italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Jį suvaidinti turės kino ir teatro aktorė Gabrielė Malinauskaitė.
2020-12-13

Po diagnozes atsitiesęs Uspaskich mini ypatingą dieną: gyvenimas pasikeitė kardinaliai

Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskich. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, iki šiol neįmanoma pamiršti. Liepos 24-ąją garsus politikas švenčia jubiliejų ir mini 60-metį. Pastarieji metai V.Uspaskich buvo išties nelengvi.
2019-07-24

Piktybinio auglio diagnozę išgirdęs Uspaskich: gyvenimas pasikeitė iš esmės

Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskich. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, iki šiol neįmanoma pamiršti. Tačiau šiandien V. Uspaskich yra kardinaliai pasikeitęs ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės neeilinę galimybę savo akimis pamatyti ir išgirsti, kuo gyvena šis politikas, Europos Parlamento narys.
2019-06-22
Į viršų