• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams turi gerų naujienų. Jau rudenį „Pikaso“ pratęs didelės sėkmės sulaukusį turą „9131“, skirtą grupės veiklos 25 metų veiklos jubiliejui.

Grupė „Pikaso“ savo gerbėjams turi gerų naujienų. Jau rudenį „Pikaso“ pratęs didelės sėkmės sulaukusį turą „9131“, skirtą grupės veiklos 25 metų veiklos jubiliejui.

REKLAMA

Grupė surengs koncertus ne tik turo pirmojoje dalyje neaplankytose Lietuvos vietovėse, bet ir su atnaujinta programa sugrįš į didžiųjų miestų koncertų sales. Taip pat grupės nariai pasidalino išskirtine istorija iš vieno neeilinio vasaros koncerto.  

Naujos galimybės gerbėjams ir išskirtinė istorija

Viena populiariausių visų laikų Lietuvos popmuzikos grupių „Pikaso“ vasarą daug laiko praleidžia įrašų studijoje bei intensyviai ruošiasi jubiliejinių koncertų turo tęsiniui, kuris startuos jau šių metų rudenį. 

Praėjusią žiemą startavęs 25 metų grupės veiklos jubiliejinis koncertinis turas sulaukė didelio susidomėjimo. Todėl, pasak grupės narių, buvo nuspręsta pratęsti šventinį turą, suteikiant galimybę jubiliejinę programą išgirsti dar didesniam grupės gerbėjų ratui įvairiose Lietuvos vietovėse. 

REKLAMA
REKLAMA

Siekiant kuo geriau pasiruošti naujiesiems turo koncertams, grupė nusprendė vasarą gerokai apriboti savo koncertinį grafiką.

Visgi, grupės „Pikaso“ narių Tomo, Roko ir Haroldo teigimu, net ir šios vasaros koncertų metų pasitaikė neeilinių istorijų bei išskirtinių situacijų. 

REKLAMA

„Neseniai teko koncertuoti viename atlaidams skirtame renginyje Kauno rajone. Kaip popmuzikos grupei buvo neįprasta koncertuoti tokio pobūdžio šventėje. Dar labiau neįprasta buvo tai, kad savo programoje turėjome kūrinį „Nesam šventuoliai“, tačiau renginio organizatoriams šis kūrinys visiškai neužkliuvo. 

Visgi atsižvelgę į renginio pobūdį ir į aplinkybes, kad koncertas vyko visai šaliai maldos namų, iš pagarbos tikėjimui nusprendėme šios dainos neatlikti. Net ir be šio populiaraus mūsų kūrinio koncertas puikiai pavyko ir sulaukėme labai šilto priėmimo“, – įspūdžiais dalinosi grupės nariai.

REKLAMA
REKLAMA

Į didžiuosius miestus – su atnaujinta programa

Dar šių metų žiemos pabaigoje startavusio jubiliejinio turo „9131“ metu grupė per du mėnesius surengė 12 koncertų įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Rudenį grupė leisis į papildomą 12-os koncertų turą, kurio metu surengs pasirodymus ne tik pirmojoje šventinio turo dalyje neaplankytose Lietuvos vietovės, bet ir su gerokai atnaujinta jubiliejine programa dar sykį pasirodys Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Visuose koncertuose publikos laukia išskirtinė scenografija ir intriguojančios staigmenos. Gerokai atnaujintą grupės jubiliejinę programą pristatysime ir Klaipėdos, Vilniaus, Kauno bei Šiaulių gerbėjams. Joje tikrai netrūks išskirtinių muzikinių siurprizų, kurių negirdėjote pirmųjų turo koncertų metu“, – teigia grupės nariai.

Grupė „Pikaso“ jubiliejinio turo koncertus šiemet surengs Ukmergėje (spalio 17 d.), Plungėje (spalio 18 d.), Jonavoje (spalio 19 d.), Vilniuje (spalio 25 d.), Alytuje (lapkričio 8 d.), Druskininkuose (lapkričio 9 d.), Mažeikiuose (lapkričio 22 d.), Šiauliuose (lapkričio 29 d.), Klaipėdoje (lapkričio 30 d.), Telšiuose (gruodžio 7 d.), Kėdainiuose (gruodžio 14 d.) ir Kaune (gruodžio 27 d.). 

REKLAMA

Sulaukė daugiau nei milijono peržiūrų

Grupė artimiausiu metu gerbėjams pristatys ir naują kūrinį, prie kurio įrašų šiuo metu aktyviai dirba studijoje. 

Prieš pat jubiliejinį turo startą žiemą pristatyta naujausia „Pikaso“ daina „Tikiuosi, Tu ne viena“ jau perkopė milijono perklausų skaičių interneto platformoje „YouTube“:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų