naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Jessie J (nuotr. SCANPIX)

Vasario 11 dieną Londone nugriaudėjo muzikos apdovanojimai – „Brit Awards“. Ant raudonojo kilimo žengė ir besilaukianti Jessie J, kuri pademonstravo suapvalėjusį pilvuką.

5

Vasario 11 dieną Londone nugriaudėjo muzikos apdovanojimai – „Brit Awards“. Ant raudonojo kilimo žengė ir besilaukianti Jessie J, kuri pademonstravo suapvalėjusį pilvuką.

REKLAMA

34 metų dainininkė, kuri atskleidė, kad laukiasi berniuko, pasipuošė raudonos spalvos drabužiais.

Pozuodama nuotraukoms ant raudonojo kilimo, dainininkė demonstravo suapvalėjusį pilvuką, skelbė thesun.co.uk.

Primename, kad Jessie J teko įveikti ir sudėtingą etapą. Moteris  per praeitų metų Kūčias žinoma moteris nubudo nieko negirdėdama ir negalėdama paeiti.

„Atsikėliau ir jaučiausi, lyg su dešine ausine būčiau apkurtusi ir negalėjau paeiti tiesa linija“, – vėliau pasakojo atlikėja.

Gydytojai dainininkei nustatė Menjero sindromą. Tai – ausies uždegimas, kuris gali sukelti galvos svaigimą, spengimą ausyse ir netgi klausos praradimą.

REKLAMA

„Žinau, kad nuo to kenčia daugybė žmonių. Taip pat į mane daug kas kreipėsi su patarimais, tad stengiausi tiesiog gulėti tyloje. Šiuo metu jau galiu dainuoti ir tai iškęsti. Pasiilgau dainuoti ir būti šalia kito žmogaus“, – vėliau užsienio žiniasklaidai sakė žvaigždė.

REKLAMA

Tiesa, moteris savo situacija yra patenkinta, mat yra įsitikinusi, kad galėjo būti ir kur kas blogiau. „Už savo sveikatą esu labai dėkinga. Per Kūčias keliavau į ligoninę galvodama, kas vyksta, tačiau dabar esu laiminga, kad viskas greit išsisprendė, gavau tinkamų vaistų ir jaučiuosi kur kas geriau“, – sakė ji.

Prieš metus ji patyrė ir persileidimą. Emocingame „Instagram“ įraše ji pasidalijo teigiamo nėštumo testo nuotrauka ir prabilo apie persileidimą.

REKLAMA

33 metų atlikėja rašė, kad „liūdesys yra didžiulis“, bet pridūrė: „Aš žinau, kad esu stipri ir žinau, kad man viskas bus gerai“.

Ilgame instagramo įraše ji parašė: „Vakar ryte juokiausi su draugu, sakydama: „Bet rimtai, kaip aš išgyvensiu savo koncertą Los Andžele rytoj, nepasakius visai auditorijai, kad esu nėščia“. Vakar po pietų bijojau minties, kad koncertą išgyvensiu nepalūžus.“

Ji sakė, kad atliko trečią tyrimą, tačiau jai buvo pasakyta, kad vaikelio širdis nustojo plakti.

REKLAMA
REKLAMA

„Šįryt. Jaučiu, kad negaliu valdyti savo emocijų. Galiu gailėtis, kad tai paskelbiau. Galiu ir ne. Aš iš tikrųjų nežinau. Žinau, kad šį vakarą noriu dainuoti. Ne todėl, kad vengčiau sielvarto ar proceso, bet todėl, kad žinau, kad dainavimas šįvakar man padės. Per 2 metus surengiau 2 pasirodymus ir mano sielai to reikia. 

Šiandien dar daugiau. Žinau, kad kai kurie žmonės manys, kad ji turėtų tiesiog tai atšaukti. Tačiau šiuo metu man aišku vienas dalykas. Dainuoti pradėjau dar būdama jauna iš džiaugsmo, siekdama užpildyti savo sielą ir meilės sau terapiją, kuri niekada nepasikeitė ir turiu tai apdoroti savo būdu. Noriu būti sąžininga ir tikra bei neslėpti to, ką jaučiu. 

REKLAMA

Aš to nusipelniau. Noriu būti tokia, kokia galiu būti šią akimirką. Ne tik publikai, bet ir sau pačiai, ir savo mažam kūdikiui, kuris padarė tai geriausiai. Pažįstu save ir žinau, kad apie tai kalbėčiau scenoje, nes tokia esu. Taigi vietoj verksmingos emocingos kalbos, bandančios paaiškinti savo energiją“, – toliau įraše rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų