Per šventes TV3 televizijoje ne tik gražiausi Disnėjaus filmai, bet ir „X Faktoriaus“ triumfas

Artėjant šventėms daugeliui gerokai įskausta galvą nuo nesibaigiančių reikalų ir įvairiausių rūpesčių, todėl jau Kūčių dieną TV3 televizija siūlo atsipalaiduoti ir į tuos skubančius ir nerimaujančius pažvelgti televizoriaus ekrane.

20

Jau Kūčių dieną – smagiausi šventiniai filmai tiems, kurie labiausiai laukia Kalėdų – vaikams. Rytą pradėkite su filmu „Šuo, kuris išgelbėjo Kalėdas“ ir stebuklinga pasaka „Mėnesių valdovai“, o vėliau prasidės tikros linksmybės su „Vienas namuose 4“ ir „Kalėdų karštine“ – filmu, mokančiu niekada nelaukti paskutinės minutės.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šventinė TV3 programa

Vakaro desertas – „Šrekas. Kalėdų bumas“, o kompaniją prie Kūčių vakarienės palaikys romantiškasis Gytis Paškevičius ir skambiausios jo dainos. Vėliau vakare – Justino Jankevičiaus rekomenduojama, kvapą gniaužianti istorinė drama apie legedinį Mozę – pranašą, išvadavusi izraelitus iš Egipto vergovės ir atvedusi juos per dykumą iki Kanaano sienos – „Egzodas. Dievai ir karaliai“.

Pirmą Kalėdų dieną kviečiame prabusti su tikru Kalėdų gelbėtoju, šįkart jam teks dar sunkesnė užduotis filme „Šuo, kuris išgelbėjo kalėdines atostogas“, vėliau juoko ir nuotykių kupina antroji filmo „Kalėdų karštinė“ dalis ir būrys mielų, bet išdykusių šuniukų filme „101 dalmatinas“. Popiet kviečiame pasiausti kartu su tikru lokiu filme „Normas, lokys iš Šiaurės“ ir apsilankyti tolimajame Madagaskare žiūrint filmą „Kalėdinis Madagaskaras“. Kokios Kalėdos be gražiausios muzikos ir pritrenkiančių pasirodymų „X Faktoriaus“ scenoje? Šventinis „X Faktorius“ įneš dar daugiau geros nuotaikos ir azarto Kalėdinį vakarą. Po muzikinio projekto TV3 eteryje – komiškų situacijų ir netikėtos meilės kupinas filmas „Piršlybos“.

REKLAMA

Antrąją Kalėdų dieną jus žadins „Mažylis mieste“, „102 dalmatinai“ ir pašėlę „Madagaskaro pingvinų Kalėdų nuotykiai“, Net jei sniego lauke nebus gausu, jo tikrai netruks filmuose „Sniego karalienė 2“ ir „Ledynmetis. Mamuto kalėdos“. Kad vakaras bus išskirtinis žada net trys trys Disnėjaus šedevrai: „Ledo šalis“, „Ledo šalies karštinė“ ir „Olafo nuotykiai ledo šalyje“. Po Pasibaigus nuotykiams ledo šalyje, pakviesime į tikrą Egipto karštį filme „Egipto dievai“.

TV3 televizija specialiai pasiruošė ir vaikų atostogoms, visą savaitę ryto programa skirta būtens mažiesiems žiūrovams – iki 13 val. TV3 eteryje animaciniai filmumai ir linksmiausi šventiniai filmai vaikams.

Šviesių ir linksmų žiemos švenčių kartu su TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų