Penktoj eilėj Merlin Monroe: „Biplanų“ dainą pagyvino Agnija Ditkovskytė ĮVERTINKITE

Neseniai internetą ir radijo stočių eterį pasiekusi nauja „Biplan“ dainos „Kino filmai“ versija jau užkariavo daugelio grupės gerbėjų širdis. Apie tai, kodėl tūkstančius gerbėjų turinčią legendinę dainą buvo nuspręsta prikelti naujam gyvenimui ir kas paskatino suvienyti jėgas būtent su aktore Agne Ditkovskyte, pasakoja vienas grupės lyderių, gitaristas Olegas Aleksejevas.

Pasak O. Aleksejevo, įrašyti bendrą dainą su moterimi vokaliste grupės nariai norėjo seniai. Bendrų diskusijų metu iš pradžių buvo nutarta, kad tai turi būti aktorė – naujosios kartos, jauna menininkė.

„Ėmėme galvoti, kas ji galėtų būti, svarstėme įvairius variantus. Tačiau galiausiai apsistojome ties Agne, nes nutarėme, kad ji turi ypatingo šarmo. Tik pagalvojus apie ją, kiti svarstyti variantai nublanko. Tai buvo spontaniška idėja, tačiau visi grupės nariai iškart sutarė, kad ji yra geriausias pasirinkimas“, – sako O. Aleksejevas.

„Biplan“ gitaristas su šypsena pažymi, kad įrašant dainą globalizacijos vėjus grupė pajuto kaip niekad – su A. Ditkovskyte iki pasirodant dainai „Biplan“ nariai netgi nebuvo susitikę gyvai. Aktorė įrašė savo dalį studijoje Maskvoje, kur gyvena, ir atsiuntė ją į Lietuvą.

REKLAMA

Pasak O. Aleksejevo, būtent šią dainą iš naujo įrašyti nuspręsta, nes keliolika metų koncertuose atliekamas kūrinys prarado pradinį emocijos užtaisą, bet grupės narių išliko itin mėgiamas. Todėl, sako muzikantas, kilo noras dainai suteikti naują skambesį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų