Paviešinta, kaip dabar atrodo sunkiai sergančios Zavorotniuk vyras: jis – išsekęs

Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk ir toliau kovoja su sunkia liga. Dėl jos sveikatos sunerimę artimieji bei gerbėjai. Užsienio žiniasklaidoje netrūksta pranešimų apie tai, kaip galimai dabar atrodo aktorė. Tiesa, visai neseniai buvo paviešintos ir fotografijos, kaip laikui bėgant pasikeitė aktorės vyras.

6

Matomai Peter Tchernyshev dabar atrodo kur kas seniau. Manoma, kad jo išvaizda pasikeitė, kadangi jam tenka daug išgyventi dėl mylimosios sveikatos.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešinta, kaip atrodo sunkiai sergančios Zavorotnyuk vyras

Socialiniame tinkle paviešintos fotografijose, kuriose matyti, jog vyras suseno, atsirado užkritę akių vokai.

Internautai mano, jog tai nutiko dėl nemigos naktų, kurias kenčia ledo čiuožėjas Peteris. Jis atrodo itin išsekęs.

Gerbėjai taip pat pažymėjo, kad jo žvilgsnis užgeso. Nepaisant to, socialinio tinklo vartotojai nenustoja žavėtis sportininku, kuris ligos metu neapleido mylimos žmonos ir daro viską, kad ji pasveiktų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai jos dukra pranešė apie motiną.

Mergina atviravo, jog apie mamos būklę kalbėti nenori, nes jai labai skaudu dėl to.

„Nes labai skauda <..> Aš tik meldžiuosi ir tikiu ... Nėra prasmės apie tai kalbėti. Man nereikia gailesčio, aš tiesiog noriu, kad mama būtų sveika. Esu dėkinga visiems, kurie man teikia palaikymą, gerumą ir šviesą, nekeldami klausimų“, – sakė 25-erių Anna.

Tiesa, daugelis žmonių prašo jos, kad parodytų nuotraukas, kaip Anastasija atrodo dabar.

„Kam jums reikalingos nuotraukos? Nesuprantu, kodėl žmones taip domina kažkieno sielvartas. Yra asmenų, kurie yra labai blogo būdo. <..> Geriau pažvelkite į didžiųjų menininkų paveikslus, galbūt, tai bent šiek tiek padės jūsų dvasiniam tobulėjimui“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau žmonės kritikavo A. Zavorotniuk šeimą, kad ši slepia apie aktorės būklę.

S. Sosedovo manymu, Zavorotniuk artimieji nenusipelnė tokių kalbų ir elgiasi teisingai: „Tai, kad jos gydymas yra maksimaliai slepiamas – tai, aišku, teisinga. Yra asmeninės tvarkos dalykai, kurie yra asmens paslaptis. O ką rodyti, kuo girtis? Tuo, kad žmogus sunkiai serga? Žmonės žino, kad jai blogai, tačiau kam visa į visa tai plėstis? Nuo to, kad apie tai kalbės, jai geriau nebus. Aš visiškai palaikau artimuosius, kurie apriboja informaciją“, – pareiškė jis. 

REKLAMA

Muzikos kritikas taip pat pasakojo, kad A. Zavorotniuk šiuo metu „guli vos kvėpuodama“ ir palygino jos ligos eigą su Žanos Friskės onkologine liga: „Apie ką kalbėti, jeigu žmogui blogai, jeigu ji be kvapo guli. Pas Friskę kita situacija buvo. Ten viskas labai greitai: liga labai staigios formos, dinamika – labai galinga. O Zavorotniuk atveju lyg ir viskas stabilizavosi, sustingo viename taške. Stabiliai sunki būklė. Tai, jeigu palygintume su tuo, kas buvo, dabar pagerėjo. Aš žinau, kad buvo visai blogai. Daugelis leidinių jau nekrologus pasiruošė – tai buvo dar rugsėjį“, – aiškino jis. 

 


Rašyti komentarą...
U
Užuojauta
2021-03-06 05:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai puiki aktorė. Gaila. Gaila ir jos vyro, šeimos ir artimųjų. Ir yra šlykštu, kad žiniasklaidos žiurkės, negalėdami paviešinti aktorės dabartinių nuotraukų, parodė kenčiantį vyrą ir jo užkritusius vokus. Sąžinės turėtumėt. Kur žurnalistinė etika? Ir dar vertimas prastas, su bereikalingais pasikartojimais. Tai mano nuomonė
Atsakyti
-14

M
Močiutė
2021-03-06 08:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na , tu tikras paršas. Tau iki šios aktorės talento , kaip iki marso.
Atsakyti
-8

P
Pilietė
2021-03-06 15:20:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kur tie jo užkritę vokai?.. Aš tik maišelius po akimis matau. O tokie kiekviena0m gali atsirasti kuris sunkiai dirba
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų