REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šio antradienio TV3 laidoje „TOP 3“ – Marijampolę krečiantis sekso skandalas.

Šio antradienio TV3 laidoje „TOP 3“ – Marijampolę krečiantis sekso skandalas.

REKLAMA

Žiūrovų laukia išskirtinis vienos merginos interviu, kuriame ji prabils apie neįtikėtinus dalykus. Ar gali būti, kad Marijampolės mero patarėjas Karolis Dvylys kaip reikiant įsijautė į nuodėmingo valdžios atstovo vaidmenį?

Vilnietės Gintarės pasakojimas šio vakaro laidoje primins didžiausių intrigų kupiną serialą.

Vis dėlto nustebsite sužinoję, kad visa tai nutiko iš tiesų. O, negana to, Gintarė turi ir įrodymų! 

Viskas prasidėjo nuo to, kai vieną dieną mergina sulaukė netikėtos žinutės iš nežinomo numerio. Ir nors vyras prisistatė vardu ir pavarde, tuo metu Gintarė nesuprato, kad jai rašantis vyras – Marijampolės mero patarėjas.

Gintarė pagalvojo, kad tai – fotografas, neseniai įamžinęs ją fotosesijoje.

Tą žinutėse patvirtino ir K. Dvyliu prisistatęs asmuo. O jau netrukus paprašė merginą parašyti jam į socialinius tinklus. 

REKLAMA
REKLAMA

Užsimezgus kontaktui, šis asmuo ėmė siūlyti Gintarei iš jos padaryti princesę. Ir ne bet kaip, o siūlant jai plastines operacijas!

„Jis pradėjo man rašyti, kad pažįsta daug įtakingų žmonių, kad galėtų man pagelbėti su darbu, su pinigais, su modelių agentūroms, kad pažįsta plastikos chirurgą, kuris man dykai galėtų panaikinti randus“, – pasakos laidoje Gintarė. 

REKLAMA

Anot merginos, vėliau pasitaikė ir kitokių siūlymų.

Nuo pažadų pasiimti Gintarę į įvairiausias keliones, iki prašymų atsiųsti savo jaudinančių nuotraukų. O galiausiai savo nuotraukas Gintarei ėmė siųsti ir pats K. Dvyliu pasivadinęs asmuo. Jis, žinoma, nepamiršto paminėti ir to, kad, neva, yra visų lovos reikalų meistras… 

„Jis rašinėjo, kad turi pilna meilužių, kad mėgsta svingeriauti, kad kiekvieną savaitgalį eina su visais iš eilės“, – pasakos laidoje mergina.

Apie vyrą paskaičiusi internete, Gintarė netrukus suprato, kad jai rašantis asmuo – tikrai ne fotografas. Tačiau galiausiai taškas buvo padėtas tada, kai Gintarė iš neva K. Dvylio gavo tokią nuotrauką, kuri įprastai nėra rodoma pirmai pasitaikiusiai damai. Ir dar – internete.

REKLAMA
REKLAMA

„Jis man siuntė savo lytinio organo nuotraukas, bet aš jų nesaugojau, nes man tokių nuotraukų telefone nereikia. Jis man yra atsiuntęs ir savo veido nuotrauką, kurioje nuogas lipa iš kubilo“, – pasakos mergina, o laidos žiūrovai sužinos, kokių vulgarių prašymų iš šio asmens ji sulaukė ir pati. 

Tuo tarpu Marijampolės mero patarėjas K. Dvylys laidoje purtysis jam mestų viešų kaltinimų – esą, čia ne jis. 

„Man ir pačiam keista ir absurdiška situacija – pats nesuprantu, kaip galėjo taip viskas išsivystyti. Aš pavadinčiau tai absurdu – sunku net komentuoti. Į tuos klausimus, manau, atsakys teisėsauga. Čia gal norėjimas pasipinigauti“, – laidoje tvirtins jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau įdomiausia, kad panašioje istorijoje, pasirodo, įsipainiojęs ne tik patarėjas, bet ir pats Marijampolės meras! O kuo kita moteris kaltina jį, pamatysite jau šio antradienio laidoje.

Taip pat šį vakarą žiūrovai išvys pastarosiomis dienomis be paliovos linksniuojamo Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Lauryno Kasčiūno portretą.

Ar tikrai pažįstame tą, kuris, kaip prognozuojama, taps naujuoju krašto apsaugos ministru?

O naujienose iš užsienio – netikėta žinia iš sporto pasaulio.

Skelbiama, kad bokso legenda Mike’as Tysonas grįžta į ringą!

Tik ar patikėtumėte, kad 57 metų gerbiamas sportininkas į ringą grįžta tam, kad stotų į kovą su 30 metų jaunesne socialinių tinklų žvaigžde?… 

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

tv3.lt

tenka "darbuotis"liežuviu........
tie diedai ir duoda vaizdo...baisu kai smegenis uzspaudzia..
tai gi sako kad nori daug ir nauju ..eina kaip per sviesta.....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų