Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
manau VEIKĖJAS prisidirbo
manau VEIKĖJAS prisidirbo
TV3 "žurnalistai", kodėl neįdėjote nuotraukos, kur JIS lipa ,kaip gimęs' iš bačkos?

Manau, JIS norėjo pasinaudoti mergina. Pasijautė LOVELASU. O mergina eiti į prostitutes nepanoro. Na taip, neatsargiai ieškojo būdų kaip susitvarkyti gyvenimą, tačiau tai ne priežastis pasinaudoti jos padėtimi.

Merginai patariu niekada negrįšti š DURNIŲ LAIVĄ. [LR] valdoma KLANU suės, kaip tai padarė su [policiste], kurią kolegos surakino, išprievartavo, vienas iš prievartautojų išėjo iš darbo "savo noru" (aukšto rango mento sūnus), tačiau [LR] "teisingumas" nustatė, kad nusikaltimo nebuvo (nėra nusikaltimo sudėties); kitaip tariant, JI pati norėjo to kas įvyko.
Taigi, kol [LT] valdo nusikalstami organizuoti KLANAI, manau, mergina gali mesti [LR pasą] į šiukšlių dėžę. Geriau ištekėtų už [žydo], tuomet [LR-OJE] daugiau [teisių] turėtų nei patys [lietuviai].

Ir pasinaudojant šią proga, dėkoju merginai, kad paviešino. Jei gyventojai nežinos, kas per padugnės, nusikaltėliai sėdi [SEIME], tai JIE ten ir sėdės. Be abejo, gaila, kad už tai mergina sumokės didelę kainą.

Nuoširdžiai linkiu nukirpti sisteminius siūlelius, nes manu, kad tai galimai užtikrins apsaugą nuo [LR] banditų.
Marijamplėje siaučia iškrypėlių epidemija:)
Kai kurie valdininkai naudoja pareigas priekabiavimui metoo.
Gal ir gerai tas viešumas, kitas pagalvos kitą kartą
@Ggh tu tesus, Visi merai yra vagys, tai yra pirmas pastebėjimas.antras pastebėjimas, jų vaikai su nieko nesiskaito, trečia tūri po kelis advokatus, todėl su niekuo iš rinkėju ne norės atsiskaityti kad už jį balsavo. Tikri bomžai kurie gali viską,bet nieko neverti.
Na kai pamačiau per TV 3 tai aiškiai matosi padirbta nuotrauka,net jokių proporcijų,manyčiau ,kad neišsiaiškinus viešinti, tai nusižengimas ir peržengia visas ribas
Be galo gaila žmonos,puikus nuoširdus žmogus.
Gal ten koks seks-kovidas juos paveikė, kad tokiais primityviais dalykais vyras giriasi?
Pavaduotojas nuo mero nuima didžiulę naštą,bendraudamas su miesto bendruomene....
Valstybės tarnautojų darbas
Valstybės tarnautojų darbas
Tokie neturi ką veikti kiauras dienas, nes ten jų darbas koks? Peržiūrėti dokumentus... Taigi, sėdi interneto platybėse, nosį krapstinėdami ir ieško pramogų. Kiti komentarus rašinėja, o šitas konkrečiai aukų ieško.
kriu kriu...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų