Patarė, kaip atpažinti neištikimą partnerį: būdų yra ne vienas

Amžinas klausimas, kuris neduoda ramybės žmonijai jau nuo senų laikų – neištikimybė labiau būdinga vyrams ar moterims? Laidoje „Būk sveikas“ pakalbintas psichoterapeutas Andrius Kaluginas teigė, kad jo praktikoje pasitaiko ir labai ištikimų vyrų, kuriuos labai smarkiai įskaudino moteris. Visgi visuomenėje itin dažnai manoma, jog vyrai yra linkę daug dažniau nusukti į kairę.

„Nedėčiau čia lytiškumo skirtumo: arba žmogus yra linkęs į neištikimybę, arba žmogus nėra linkęs. Statistiškai aš negaliu atskirti vienareikšmiškai, kad vyrų yra daugiau neištikimų, nei moterų. Yra vyrų, kurie yra absoliučiai ištikimi ir orientuoti į monogaminius santykius, bet kuriuos labai šlykščiai išduoda moterys“, – teigė vyrų ir moterų santykius analizuojantis vyras.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patarė, kaip atpažinti neištikimą partnerį: būdų yra ne vienas

Kaluginas pastebi, kad neištikimybės nebūna šiaip sau be priežasties. Jis dažniausiai pastebi, kad ieškoti kito laikino partnerio pastūmėja susvetimėjimas, taip pat keršto troškimas, jeigu vienas iš partnerių buvo neištikimas. „Trečia priežastis gali būti meilė, kai žmogus įsimyli kitą žmogų ir vedamas meilės kitam žmogui jis būna neištikimas savo sutuoktiniui ar sutuoktinei. Taip pat dažnai būna ir dėl pašlijusio lytinio gyvenimo“, – pastebi psichoterapeutas.

Signalai, kad partneris neištikimas gali būti ir šie: ilgesnės darbo valandos, dažnas lindėjimas ir susirašinėjimas tualete, nuotaikų svyravimai. A. Kaluginas siūlo neištikymybę tikrinti kiek neįprastais metodais, tačiau kurie labai tiksliai atsakys, ar jūsų mylimasis tebėra jums ištikimas. „Galima samdyti seklį ir tada viskas išaiškės, tokiu būdu bus galima išvengti pokalbio. Antras variantas yra nieko nedaryti, leisti išspręsti viską savieigai, bet tai parodo, kad poroje yra susvetimėjimas, kad tau nerūpi kažkokie pokyčiai. Trečias variantas – pasidalinti savo įtarimais“, – teigė jis.

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų