Paskutinieji žiemos savaitgaliai neleis nuobodžiauti su ypatinga TV programa: sunku atitraukti akis

Skaičiuojant paskutinius įspūdingos žiemos savaitgalius TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo laidų, filmų ir sporto įvairovę. Kviečiame žiūrėti Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynes, populiarųjį serialą „Gaujų karai. Princai“, laidą „Autopilotas“, „Sveikatos medis“ ir dar daugiau!

3

Šeštadienis (02-20)

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 siūlo žiūrėti

19.30 val. per TV3 Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos rungtynės. Čekija–Lietuva. Primename, kad galite jungtis į virtualų fanų kambarį ir palaikyti mūsų žaidėjus: http://tiny.cc/sirgaliai.

21.30 val. per TV3 ir Go3 tikrų įvykių įkvėpta kriminaline drama „Gaujų karai. Princai“ pasakos apie Šiaulių nusikalstamos grupuotės nusikaltimus ir meilės peripetijas.

10.00 val. per TV6 automobilių mėgėjams laida „Autopilotas“. Šį šeštadienį kiekvienas turės galimybę susipažinti su naudotu, ketvirtosios kartos „Ford Mondeo“. Automobilis vidutinės klasės, puikiai tinkantis šeimoms ir vairuotojams, kurie ieško patikimumo. Tačiau jis turi ir trūkumų, o kokių, bus apžvelgta naudoto automobilio rubrikoje.

15.00 val. per TV8 laida „Tavo augintinis“. Šį kartą žiūrovus nustebins nematyti, įspūdingi ir juoką sukeliantys siužetai apie naminius gyvūnus. Laidoje bus galima išgirsti ir naudingų patarimų iš gydytojo veterinaro.

Sekmadienis (02-21)

10.00 val. per TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“. Justina, jauna keturių vaikų mama, išgirdusi apie priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, buvo sukrėsta. Tačiau šiandien ji garsiai kalba apie savo patirtį ir ragina kitas moteris nedelsti – bent kartą per trejus metus atlikti gimdos kaklelio citologinį tyrimą – ir keisti savo gyvenimo būdą, daugiau laiko ir dėmesio skiriant savo sveikatai.

19.30 val. per TV3 nuotykių filmas visai šeimai „Piktadarės istorija”. Filmas pasakos apie dvi karalystes, kuriose gyvena žmonės, keistos būtybės ir stebuklinga fėja Malefisentė. Sužinojusi, kad karalystę užpuolė įsibrovėliai, fėja pradės ginti savo kraštą. Tokiu būdu užsitraukdama karaliaus nemalonę. Kerštas, amžinas miegas ir taika – jau sekmadienį, filme „Piktadarės istorija“!

15.00 val. per TV8 laida „Sveikatos medis“. Svečiuose žymi dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė papasakos, kaip tvarkosi su emocine įtampa.

22.30 val. per TV6 NBA 2020/21: NBA rungtynės. Bostono „Celtics“Naujojo Orleano „Pelicans“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų