Balandžio 19 d. „Forum Palace“ klube „Galaxy“ žiūrovai paskutinį kartą šį sezoną galės išvysti vieną gražiausių miuziklų pasaulyje – „Paryžiaus katedrą“. 2009 m. pagal pasaulio klasiką tapusio Viktoro Hugo to paties pavadinimo romaną pastatyta muzikinė meilės istorija sulaukė pribloškiančio populiarumo visoje Lietuvoje. Balandžio 19 d. Vilniuje gerbėjai „Paryžiaus katedrą“ išvys jau 29-ąjį kartą.

„Paryžiaus katedra“ – tai paini bei sudėtinga istorija apie didelę aistrą ir amžiną meilę, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, apie puikybės ir dorovės akistatą. Tai miuziklas apie jauną čigonę Esmeraldą, kurią pamilsta trys vyrai – bažnyčios tarnas Frolo, dailiusis kapitonas Febas ir išsigimėlis Kvazimodas. Jaunajai Esmeraldai lemta įsimylėti gražuolį Febą, tačiau „atstumtas“ Frolo negali susitaikyti su pavydu – uždaro gražuolę čigonę į belangę. Nors ją išgelbėja geros širdies kuprius Kvazimodas, tačiau Esmeraldos ir Febo meilei gyvuoti nelemta... Šis meilės keturkampis baigiasi tragiškai, tačiau istorija tik dar kartą įrodo, kad tyra meilė yra amžina ir gali daryti stebuklus.

Miuziklas „Paryžiaus katedra“ pirmą kartą dienos šviesą išvydo dar 2009 m. vasario mėnesį, tačiau jo populiarumas neblėsta iki šiol. „Paryžiau katedra“ – daugiausia gastroliuojantis miuziklas šalyje. Per daugiau nei dvejus metus buvo parodyti 75 spektaliai, kuriuos išvydo keturiolikos miestų žiūrovai. Balandžio 19 d. vilniečiai ir miesto svečiai abejingų nepaliekančia istorija bei už širdies griebiančia muzika gerėsis jau 29-ąjį kartą.

Ramūno Marcinkaus režisuotoje „Paryžiaus katedroje“ vieną gražiausių bei tragiškiausių pasaulyje meilės istorijų žiūrovams pasakoja populiariausi Lietuvos teatro ir muzikos atlikėjai. Paskutiniame sezono spektaklyje kovos dėl meilės akistaton stos Deividas Norvilas, Viktoras Malinauskas ir Egidijus Bavikias, žaviosios čigonės vaidmenį atliks visai neseniai Esmeraldos amplua debiutavusi ir jau didelio pasisekimo sulaukusi Evelina Anusauskaitė. Jiems talkins žiūrovams gerai pažįstami Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Urtė Šilagalytė ir kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų