Pasaulis tiesiog ūžia: Rihanna nebejaučia jokių ribų – persirengė netikėtu asmeniu

Vakar Niujorką sudrebino kasmetinė „Met Gala“ puota, kurios metu ryškiausios užsienio garsenybės pademonstravo savo puikiausius ir ilgiausiai ruoštus apdarus.

37

Daugybės dėmesio susilaukė tokios garsenybės kaip Kim Kardashian, Katy Perry, Ariana Grande bei, žinoma, tikra mados diktatorė – Rihanna.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rihanna nebejaučia jokių ribų: persirengė netikėtu asmeniu

Ji visuomet sugeba nustebinti, tačiau tokio akibrokšto nesitikėjo niekas.

Kaip ir kiekvienais metais, Rihanna savo gerbėjų „Met Gala“ renginyje tikrai nenuvylė. Net ir po tiek įvairiausių įdomių savo sprendimų, ji vis dar sugeba nustebinti.

30-metė dainininkė šių metų pokylyje pasirodė persirengusi popiežiumi. Tiesa, toks jos sprendimas logiškai paaiškinimas, mat šių metų renginio tema buvo susijusi su religija.

Rihannos drabužių pasirinkimas – itin seksualus, mat ji išliko ištikima sau ir rinkosi ne tik gilią iškirptę, bet ir ganėtinai trumpą suknelę. Taip pat jos pasirinktas švarkas apnuogino ir pečius.

Visi jos vilkėti drabužiai buvo puošti perlais – prabanga dainininkei itin tinka. Ne ką mažiau dėmesio susilaukė ir jos dėvėta skrybėlė bei papuošalai. Atrodytų, kad kitas žmogus su tokiu deriniu galėtų atrodyti juokingai, tačiau Rihanna jokių ribų neturi – ji vienareikšmiškai tapo viena žaviausių renginio lankytojų.


Rašyti komentarą...
H
H
2018-05-09 09:42:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išvis gražiausiai atrodė
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų