naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (nuotr. fotobankas/fotodiena)

Atlikėjos Nijolės Pareigytės-Rukaitienės šeimoje atsirado naujas gyventojas.  Jau kuris laikas šeima augina pūkuotą augintinį – jūrų kiaulytę Džiozefiną.

14

Atlikėjos Nijolės Pareigytės-Rukaitienės šeimoje atsirado naujas gyventojas.  Jau kuris laikas šeima augina pūkuotą augintinį – jūrų kiaulytę Džiozefiną.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad rusvo plauko augintinį pavadinusi mylimos dainininkės dukters garbei ir sako, visa šeima neatsidžiaugia nauja drauge.

Pasak N.Pareigytės, norą turėti būtent jūrų kiaulytę atsinešusi iš vaikystės. Atlikėjos teigimu, augintinį išsirinkti padėjo gyvenimo būdas: „Kada turi vaikų ir kada pats buvai vaikas, man atrodo natūralu norėti to augintinio. Aš pati nuo vaikystės be proto troškau ir visada tėvelių prašydavau šuniuko. Turėjom šunį, bet vėliau gavom dovanų jūrų kiaulytę iš močiutės dar kai buvau mokyklinukė.

Aš ją labai mylėjau, labai draugavom. Ir dabar scenarijus kartojasi su Patricija, ji man vis sakydavo: „mama, kada kokį augintinį, visi draugai turi šunis, žuvytes ir panašiai“. Bet kai turi daug darbų ir dažnai namie nebūni, negali šuniuko auginti. Optimaliausias variantas pasirodė auginti būtent jūrų kiaulytę. Ir žiauriai pasisekė su ja, ji pas mus dabar lygiavertis šeimos narys. Ir mes ją labai mylime ir ji moka meilę parodyti. Yra vaikui su kuo pabendrauti ir kuo rūpintis. Manau, kad toks variantas labai geras.“

REKLAMA

Moteris tikina, išskirtinį vardą augintinei išrinkusi lengvai: „Mano kiaulytės garbei toks vardas – mano kiaulytė buvo Džiozefina. Prieš kokius 25-erius metus, kai aš turėjau jūrų kiaulytę, mano mylimiausia grupė buvo „Roxette“. Ir tos grupės vokalistė pagimdė dukrytę ir pavadino ją Džiozefina. Na ir va taip atėjo tas vardas į mūsų šeimą ir po šiai dienai – jau antrą Džiozefiną turim. Džioze, Džiozyte šaukiam, jai labai tinka. Džiozefina taip grakščiai skamba, o ji pas mus tokia kudlota, susivėlusi…“, – juokiasi N. Pareigytė-Rukaitienė.

REKLAMA

Paklausta, ar dešimtmetė dukra padeda prižiūrėti Džiozefiną, N. Pareigytė-Rukaitienė tikina, kad problemų su tuo tikrai nekyla: „Kaimynai pasekė mūsų pavyzdžiu – irgi įsigijo jūrų kiaulytę. Su kaimyne juokėmės, kad nusipirko jūrų kiaulytę sau, o ne vaikui. O su Patricija kažkaip nėra problemų. Ją Džiozefina labai pripažįsta. Aišku, reikia kartais priminti, kad vandenuką pakeistų, narvelio pati nepakeičia, nes didelis ir sunkus – tenka man tvarkyti. Bet šiaip pati labai džiaugiuosi ir myliu Džiozefiną.“

REKLAMA

Moteris juokauja, kartais su dukra nepasidalijanti augintinės: „Dažnai ją pati paniurkau, kai Patricija mokykloj nemato – nepasidalinam, ir viena ir kita nori paglostyti. Bendrom jėgom, bet Patricija tikrai rūpinasi – ir maistelio duoda, ir vandenuko įpila. Nėra problemų,“ – džiaugiasi atlikėja.

„Aš turėjau namuose burunduką, jie visiškai neprilygsta jūrų kiaulytėms. Į rankas nepaimsi, visus laidus nugraužia. Imdavau į rankas, nors ir žinojau, kad kanda. O jūrų kiaulytės visiškai kitokios, aišku reikia joms ir pačiam rodyti dėmesį, nepalikti narvelyje visą dieną. Maniškė net cypdavo kai grįždavau mokyklos laikais. Nereikėdavo net garso išleisti, iškart bėgdavo kvykdama pasitikti. Ir šita, jeigu nori valgyti, iškart kvyksi.“ – pasakoja N. Pareigytė-Rukaitienė.

REKLAMA
REKLAMA

N. Pareigytė-Rukaitienė juokauja, kad Džiozefina jau tampa žymesne už ją ir sako, kad kiaulytė nemėgsta būti kompanijoje: „Mano Džiozefina dabar yra mano Instagramo žvaigždė. Žmonės sako „jei ne Džiozefina, nesektumėm tavęs“. Ir pastebiu, kad žmonės seka mūsų pavyzdžiu ir perka jūrų kiaulytes. O šiaip kitose šalyse pastebiu, kad neparduoda jų po vieną, kadangi jūrų kiaulytėms geriau turėti kompaniją. Tarkim Islandijoje parduoda tik po dvi, o Lietuvoje po vieną. O štai mūsiškė įpratusi būti viena, tai ji net neprisileidžia kaimynų jūrų kiaulytės, kanda jai. Matyt yra tam tikras laikas, per kurį jos įpranta būti vienos ir paskui neprisileidžia kitų.“

Straipsnio autorė – žurnalistė Laura Blaževičiūtė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų