Pamela Anderson dar kartą ištekėjo: mylimasis – asmens sargybinis

Pramogų pasaulį pasiekė netikėta žinia. Buvusi televizijos žvaigždė sumainė aukso žiedus su savo asmens sargybiniu Danu Hayhurstanu.

4

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, jo pora susituokė per Kūčias.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamela Anerson

Tai patvirtino P. Anderson atstovas, pranešė edition.cnn.com.

Teigiama, jog aktorė yra be galo įsimylėjusi ir labai laiminga.

„Esu ten, kur ir noriu būti – tikrai mane mylinčio vyro rankose“, – kalbėjo buvusi televizijos žvaigždė.

Užsienio žiniasklaidai taip pat prabilo ir slaptas šaltinis, kuris tikino, kad Danui Pamela yra svajonių moteris. Jis visuomet ją žavėjosi.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie jų meilės romaną.

Pamelos apsauginis jai dirbo 2 metus, tačiau tik neseniai viskas pasisuko romantiška linkme. Aktorės draugai teigia, kad juos suartino pandemija, ir nors užsienio žiniasklaidai jo vardo niekas neįvardija, anot jos artimų žmonių, tai – puiki antroji pusė žvaigždei.

„Jam apie 40 metų. Tai – pagaliau tikras vyras, kuris žino, kaip su ja susidoroti. Tai labai malonu matyti. Jai visiškai patogu, jie niekuomet vienas kito neišleidžia iš akių“, – sakė P. Anderson draugai.

Pamela – pirmoji įžymybė, kuriai yra dirbęs jos asmens sargybinis, o šaltiniai įsitikinę, kad būtent tai ir skatina visą situacijos romantiškumą. „Jis nėra tipinis Holivudo žmogus. Jis puikiai tinka Pamelai“, – pridėjo šaltinis.

Pora šiuo metu laiką leidžią aukštesnio lygio Kanados viešbutyje, o akylesni žvaigždės gerbėjai pastebėjo, kad ji neseniai nuotrauką su mylimuoju pasidalijo „Instagram“. Tiesa, ten matyti tik jo šešėlis. 

Primename, kad šių metų pradžioje P. Anderson buvo ištekėjusi už 22 vyresnio Jono Peterso.

Pasirodo, kad Pamela iš buvusio vyro po skyrybų gavo 92 tūkst. eurų. Apie tai prabilo pati Anderson, mat dar visai neseniai „Gelbėtojų“ žvaigždės gimtojo miestelio Ladysmith laikraštis aprašė istoriją, jog aktorė už milijardieriaus tekėjo tik todėl, kad galėtų susimokėti savo skolas.

Pati P. Anderson teigia, kad iš tiesų yra finansiškai nepriklausoma. „Man nereikia nieko, kad sumokėtų mano sąskaitas. Aš turiu 10 milijonų dolerių vertės namą Malibu, kuris nuomuojamas jau daugiau nei 2 metus, ir dar bus nuomuojamas 3-4 metus už 40 tūkst. per mėnesį. Tai sudaro daugiau, nei mano sąskaitos ir išlaidos“, – savo finansų padėtį atskleidė žvaigždė.

REKLAMA

Negana to, P. Anderson patikino, kad dirba iki šiol – turiu įvairių kontraktų ir darbų. Anot jos, geriausia investuoti į nuosavybę, o štai buvęs jos vyras su tuo nesutiko. Nepaisant to, jis taip pat paneigė kalbas, kad, neva, ji juo tik naudojosi.

„Aš niekuomet nekalbėdavau su spauda. Ją myliu nuo tada, kai jai suėjo 20 metų. Vis dar ją myliu. Mes esame draugai, ir tokiais būsime. Aš padėjau jai, kai to reikėjo, bet tai – tik tarp manęs ir jos. Manau, kad ji yra nuostabi, bet taiviskas, ką aš turiu pasakyti“, – užsienio žiniasklaidai sakė milijardierius.

Aktorės verslo vadybininkas Michaelis Ullmanas taip pat patvirtino, kad jis P. Anderson buvusiam vyrui J. Petersui suteikė prieigą prie paskutinių 3 metų aktorės mokesčių ir išlaidų suvestinių, jog šis pamatytų, kad ši – išties finansiškai stabili.

O štai suteikdamas gražuolei 92 tūkst. eurų, J. Petersas norėjo parodyti, kad tarp jų nėra ir negali būti jokių blogų jausmų. Kaip praneša užsienio žiniasklaida, aktorė pinigus iškart investavo į savo turimą nuosavybę. Tiesa, įdomu tai, kad vos nutrūkus jų santuokai, Pamela „Instagram“ rašė apie tai, kad jaučiasi išduota. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad paskutinysis P. Anderson vyras J. Peteras – tikras Holivudo „blogiukas“. Pasirodo, kad anksčiau jis netgi turėjo romaną su Barba Streisand. Tiesa, yra ir kita pusė – pasirodo, kad vyras jautė priklausomybę nuskausminamiems, be to, ne kartą buvo įsipainiojęs ir į sekso skandalus. Negana to, jis žinomas kaip „Holivudo blogas berniukas“.

Pirmąsias savo vedybas J. Petersas iškėlė vos 17 metų. Jis vedė Henriettą Zampitellą ir perėmė jos šeimos grožio salonų verslą. Netrukus vieną saloną jis atidarė ir populiarioje Rodeo Drive gatvėje.

Apie jo nepaprastą verslumą gerai atsiliepė ir Peterso antroji žmona, kuri teigė, kad garsūs žmonės iš pradžių įsimylėdavo jį, o vėliau leisdavo jam ką tik norisi daryti su jų plaukais.

REKLAMA

Vėliau jis įsiliejo į kino verslą, ir turėjo romanus su tokiomis moterimis, kaip Barbra Streisand ar Kim Basinger. Vis dėlto į pirmą savo raudonojo kilimo premjerą jis vedėsi ne kažkurią iš šių moterų, o būtent P. Anderson, kurią jis sutiko „Playboy“ dvare.

„Įėjau ir prie baro pamačiau sėdintį šį angelėlį. Tai buvo Pammi, jai buvo gal 19 metų. Jau tada žinojau, kad ji bus didelė žvaigdė“, – taip apie dabartinę savo mylimąją atsiliepė P. Anderson.

Tiesa, Jonui tuo metu buvo 41 metai. Nepaisant to, jie ne tik susitikinėjo, bet kartu ir gyveno. Jis jai mokėjo už aktorystės, dainavimo ir vokalo pamokas, kad moteris galiausiai taptų puikia aktore. Žinoma, jis jai patarė nepozuoti „Playboy“ žurnalui, tačiau ji tai praleido pro ausis.

Vėliau jis pirmąkart jai pasipiršo, o P. Anderson atsisakė. „Po 30 metų mūsų amžiaus skirtumas nebeatrodys toks didelis“, – tąkart jai pasakė J. Petersas.

Kino prodiuseris prisiminė, jog ne kartą aktorę gelbėjo iš bemušančio vyro gniaužtų, rūpinosi jos vaikais. Pačio Jono situacija tuo metu prastėjo, verslas patyrė daug nuostolių. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad siekdamas, jog aktoriai vaidintų jo filmuose, jis vienąkart privačiu lėktuvu vienai moteriai nusiuntė gėlių, o aktoriui Jackui Nicholsonui siūlė narkotikų ir prostitutę, kad šis tik sutiktų vaidinti filme „Batman“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų