„Karibų piratų“ žvaigždė Knightley turi reikalavimų: sekso scenose filmuosis tik su viena sąlyga

Žavioji aktorė Keira Knightley savo vardą Holivude užsidirbo jau seniai, tad nenuostabu, kad bėgant metams, auga ir jos pačios reikalavimai tiems, kurie siekia ją prisikviesti filmuotis.

4

„Jokių nuogybių“ – tokius žodžius moters sutartyse buvo galima sutikti dažnai, tačiau dabar ji turi dar vieną prašymą.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Karibų piratų“ žvaigždė Knightley turi reikalavimų: sekso scenose filmuosis tik su viena sąlyga

Pasirodo, kad Keira daugiau nebesifilmuos ir nė vienoje sekso scenoje, kurią filmuos… vyras.

Kaip užsienio žiniasklaidai pripažino aktorė, pagalvojus apie kai kurias meilės scenas, ją iki šiol krečia baimė. Anot jos, kai tenka filmuotis sekso scenose, kurias filmuoja vyrai, ji visuomet jaučiasi be galo nepatogiai, tad daugiau niekuomet nebenori to daryti.

„Tai – ir dėl tuštybės, ir dėl vyrų žvilgsnių. Aš iki galo nesakau tokioms scenoms „ne“, bet tariu joms „ne“, jei filmuoja vyrai. Nenori tų baisių sekso scenų, kai visi yra susijaudinę ir šnopuojantys. Manęs tai nebedomina“, – pridėjo ji.

35 metų žvaigždė neneigia, kad galutinai viso to dar neatsisako, tačiau pabrėžia, kad tokios scenos turėtų būti teisingos. 

Pavyzdžiui, Keira neprieštarautų, jei tai būtų scena filme apie motinystę, o taip pat visa tai filmuoti turėtų moteris.

Tiesa, pasirodo, kad tokį Keiros apsisprendimą skatina ir faktas, jog ji susilaukė dviejų dukrelių ir jos kūnas net ir jai pačiai atrodo kitoks – ji nebenori, kad ją matytų daugybė aplink sustojusių vyrų. 

Visai neseniai ji prabilo ir apie kitą žvaigždės gyvenimo pusę. Pasirodo, kad siekdami išprovokuoti Keiros reakciją, vos jai išėjus iš namų, paparacai išvadindavo ją laisvo elgesio mergina, vien todėl, kad nuotraukos būtų „gyvesnės“, ir vertos daugiau, jei K. Knightley jose ašarotų.

Taip pat Keira iki šiol vengia pernelyg didelio susidomėjimo net ir iš gerbėjų. K. Knightley savo „Instagram“ paskyrą turėjo vos… 5 minutes. 2019 interviu metu ji pripažino: „Pamačiau, kaip ėmė augti mano paskyra – vos per 3 sekundes atsirado 100 sekėjų. Aš taip išsigandau, kad iškart viską išjungčiau“, – atviravo ji.


Rašyti komentarą...
u
ups
2021-02-01 15:17:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tu visai neturi skonio,pasirodo!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų