Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį, gegužės 8-ąją, 18.00 val. TV3 atkuriamosios dokumentikos laidoje „Skubi pagalba 112“ močiutės ir anūkės drama. Paklydusios jos praleido miške visą naktį. Jau visiškai nusilpusias paklydėles tik kitą dieną rado policijos šunys.

REKLAMA

„Man pačiam grybaujant yra tekę patirti jausmą, kai staiga nebežinai, kur esi. Neišsigandau, nėra Lietuvoje tokių miškų, iš kurių anksčiau ar vėliau neišeičiau. Tačiau, kai kalbame apie senyvą moterį ir mažą mergaitę, tai visai kas kita“, – sako „Skubi pagalba 112“ vedėjas Rimantas Bagdzevičius.

Pirmokė Karolina svečiavosi pas močiutę Nijolę. Tėvai buvo išvykę į užsienį slidinėti. Kad kažkas įvyko, tėvai suprato grįždami paskambinę. Močiutės namuose niekas nekėlė ragelio.

REKLAMA
REKLAMA

Tėvai nežinojo, kad močiutės namuose dingus elektrai ji su anūke nusprendė važiuoti pas Karolinos tėvus. Eidamos į autobuso stotelę jos nusprendė pasitrumpinti kelią ir pasuko gilyn į mišką. O kelio iš miško nebesurado. Aplink buvo daug keliukų ir nė vieno iš jų pažįstamo.

Pavargusios, nutrintomis kojomis vargšės klaidžiojo visą naktį. Kitą dieną mergaitės tėvai, niekur neradę močiutės nei dukros, kreipėsi į policiją. Paklydėlių ieškoti leidosi kinologai su tarnybiniais šunimis.

Kaip baigėsi močiutės Nijolės ir pirmokės Karolinos odisėja, žiūrėkite laidoje „Skubi pagalba 112“. Liudininkų išgyvenimai, atkurtos situacijos, specialistų patarimai, kaip elgtis paklydus miške.

„Skubi pagalba 112“ –  sekmadienį, gegužės 8-ąją,  18.00 val. per TV3.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų