Pagarbą „Eurovizijoje“ užsitarnavęs Donatas Montvydas: jei per trejus metus nelaimėsiu „Grammy“, dalyvausiu ir trečią kartą VIDEO INTERVIU

„Iš esmės esu laimingas, - po „Eurovizijos“ finalo prisipažino devintą vietą užėmęs Lietuvos atstovas Donatas Montvydas. - Nemeluosiu, į finalą žengiau su mintimi, kad kovosiu dėl pirmos vietos.

„Jeigu kalbama apie skaičių „9“, esu patenkintas, bet, mano akimis, mes užsitarnavome kitų valstybių bei profesionalų muzikantų pagarbą. Visa pasirodymo visuma buvo verta pagarbos. Žmonės prieidavo ir sakydavo, kad šis pasirodymas yra vertas TOP-3 pozicijų. Ir tai yra svarbiausia“, - vėlią naktį su žurnalistais bendravo D. Montvydas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Devintą vietą „Eurovizijoje“ iškovojęs Donatas Montvydas: jei per tris metus nelaimėsiu „Grammy“, dalyvausiu ir trečią kartą

Šeštadienio vakarą jis pasiekė antrą geriausią šalies poziciją „Eurovizijoje“. 2006-aisiais metais Atėnuose grupė „LT United“, surinkusi 162 taškus, pasiekė šeštą vietą. D. Montvydas šeštadienio vakarą surinko 200 taškų.

„Lietuva pagaliau pateko tarp valstybių, kurios kovoja dėl pozicijų dešimtuke, o gal net penketuke stipriausiųjų, - teigė D. Montvydas. - Dabar galime išeiti pakelta galva. Aš džiaugiuosi, kad mes sugebame duoti žmonėms tai, ko jiems reikia. Jie tampa mano, kaip atlikėjo, o svarbiausia – Lietuvos gerbėjais“.

REKLAMA

Sulaukęs klausimo, kaip švęs, D. Montvydas nusišypsojo: „Į Lietuvą grįšime sekmadienį, iš Stokholmo išskrendame ryte. Todėl mes tikrai nemiegosime. Pasileisime šiandien plaukus“.

Kiek vėliau jis paaiškino, kad jo atveju „pasileidimas“ yra ledų valgymas. Atlikėjo vadybininkas Martynas Tyla tai išgirdęs tuoj pat nuskubėjo tuo pasirūpinti.

Žurnalistai atlikėjui priminė jo paties žodžius, kad „Eurovizijoje“ dalyvaus ir trečią kartą, jei nelaimės Stokholme. „Jeigu per tris metus negausiu „Grammy“ apdovanojimo, tada dalyvausiu dar kartelį, - juokėsi D. Montvydas. - Viskas juk siejasi. Nebūčiau ir dabar dalyvavęs, jei šiuo metu save realizuočiau kur nors užsienyje. Būnant Lietuvoje tu matai, kad „Eurovizija“ yra vienintelė galimybė. Be to, tu pats nori praktikuotis tokioje scenoje, nes, patikėkite, „Eurovizija“ yra neįkainojama patirtis“.

2012-aisiais metais „Eurovizijos“ konkurse D. Montvydas atliko suktuką, šiais metais – salto. Paklaustas, ką darys trečioje, atlikėjas nė kiek nesudvejojo: „Skrisiu“.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos 2016“ finalas


Rašyti komentarą...
:
:)))))
2016-05-15 11:47:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pogrebnojui nereikes valgyti bato!
Atsakyti
0

K
Kauniete
2016-05-15 12:56:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi Montvydas nesupranta,kad jo pasiekimas-tai Lietuvos emigrantu balsavimas uz savo sali?Musu tauta vieninga-nesvarbu kur gyvena.......todel valdzia paniskai bijo internetinio balsavimo per rinkimus.
Atsakyti
-3

S
Sofija
2016-05-15 16:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuklumo,daugiau pagalvoti apie save.Užteks girtis!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų