Paauglę dukrą auginanti I. Stumbrienė apie auklėjimą: yra tam tikros sąlygos

Savaitgalį Ingos Stumbrienės laukia didelė šventė. Sekmadienį, per Tėvo dieną, jos dukra švęs 12-ąįį gimtadienį. Inga jau ruošiasi šventei, mat paauglė paprašė jos suorganizuoti tokį patį linksmą vakarą su draugais, kaip ir pernai.

48

„Visos pajėgos, visos mintys sukasi dabar apie dukrytės gimtadienį. Tai pasiruošimo reikalaujantis darbas. Kiekvienais metais darome šventę jai ir jos draugams. Jau praėjusiais metais skatinau Estellą savarankiškai susiorganizuoti šventę, nes yra jau pakankamai didelė mergaitė.

Bet jos gimtadieniai jai taip patinka, kad vis dar prašo manęs organizuoti, – pasakojo Inga. – Stengiuosi, kad ji kuo toliau, tuo daugiau prisidėtų prie organizacinių reikalų. Jai vis dar reikia tų mergaitiškų, vaikiškų pramogų, todėl taip ir darysime. Jeigu norai pasikeis, mes į tai atsižvelgsime.“

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. I. Stumbrienė įamžino nepamirštamą akimirką su tėvu

Pasirodo, jog būsima dvylikamatė mergaitė namuose turi savo pareigų. Inga moko atžalą būti savarankiška ir atsakinga.

„Namuose pas mus kiekvienas yra atsakingas už tam tikrus darbus. Estellos pareiga yra namuose šluostyti dulkes. Karts nuo karto mes pasidalindamos plauname indus, kartais pasidalindamos mes ir gaminame. Kartais gamina ji, kartais gaminu aš. Priklauso nuo polėkio“, – apie pareigas kalbėjo Inga.

I. Stumbrienės dukrelė pamažu atranda savo kelią ir aistrą gyvenime. Paaiškėjo, jog paauglė dievina gaminti maistą ir jau ne vienerius metus tuo domisi.

„Matau, kaip Estallai patinka gaminti, kaip ji domisi. Ji besiruošdama į mokyklą įsijungia internetą ir stebi įvairius filmukus apie maisto ruošimą. Tai vyksta jau kelerius metus. Mes su vyru matome, kad jos hobis virsta tam tikra aistra. Jokiu būdu nedraudžiu jai gaminti. Vienintelė sąlyga ir ta, kad reikia po savęs susitvarkyti. Matydami tą ugnelę maisto gamybai, stengiamės skatinti“, – atskleidė garsi moteris.

Pasidomėjus, ar Inga sulaukia klausimų ar prašymų patarti, ji patikino, kad beveik viską, ką žino apie maisto ruošimą jau perdavė Estellai. Žingeidžiai mergaitei padeda šeimos auklė, gerai išmananti įvairiausius gaminimo procesus.

REKLAMA

„Mano patirtis virtuvėje nėra tokia didelė. Man sunku jau paaiškinti, kodėl morengai iškepa vienoje temperatūroje, o neiškepa kitoje. Kartu su ja aš taip pat atrandu tam tikrus gaminimo ypatumus. Man gaminimas niekada nebuvo hobis ar aistra, kurioje aš save realizuočiau, o jai patinka save realizuoti gaminime. Tas žinias, kurias turėjau, aš jai jau perdaviau, – prisipažino I. Stumbrienė. – Dabar jau ji mane stebina ir supažindina su naujais dalykais. Dažnai ji gamina su aukle, kuri yra labai rimta virtuvės šefė. Jos susiskambina, susitinka ir, tarkim, šeštadieniais kartu gamina, vėliau pakviesdamos mus vakarienės iš keturių patiekalų.“


Rašyti komentarą...
O
ONA
2018-05-30 11:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garsi MAMA Įdomu Kuo Savo Skudurais
Atsakyti
-2

x
xxL
2018-05-30 16:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Adamsų šeimynėlės serialas atskleidžiantis visas šios šeimynėlės traumas jau taip atsibodo....
Atsakyti
-1

x
xxL
2018-05-30 16:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Adamsų šeimynėlės serialas tęsiasi?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų