paauglė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paauglė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paauglė“.

Moteris įtariama smurtavusi prieš paauglę

Vilniuje per konfliktą moteris įtariama smurtavusi prieš 14-metę mergaitę. Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, antradienio vakarą, apie 22 val. 20 min., Vilniuje, namuose, kilus konfliktui, 44 metų moteris smurtavo prieš paauglę, tuo sukeldama jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.
Kriminalai 2024-04-24

16-metė Smiltė stebina savo desertais: paragauti norėtų ne vienas

Šešiolikmetė plungiškė Smiltė Einingė, ne tik mokosi, lanko baletą, bet ir įvairių švenčių proga gamina desertus.  Mergina sako, kad didžiausią įtaką norui gaminti padarė įvairūs maisto gaminimo vaizdo įrašai internete, kuriuos mėgo žiūrėti nuo pat vaikystės.   „Žiūrėdama įvairius vaizdo įrašus semiuosi patirties, įdomu žiūrėti ir bandyti gaminti vis naujus dalykus.
2023-12-22

Į ligoninę Kaune atvežta vaistais apsinuodijusi 14-metė

Į ligoninę Kaune atvežta vaistais apsinuodijusi 14-metė paauglė iš Jurbarko. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 13 val., į Kauno ligoninę iš Jurbarko, K. Donelaičio gatvės, pristatyta ir dėl apsinuodijimo medikamentais paguldyta nepilnametė, gimusi 2009 metais. Surinkta medžiaga dėl jos sveikatos sutrikdymo.

Tragedija Lenkijoje: miesto centre mirtinai sušalo 14-metė – praeiviai ją ignoravo

Lenkijoje, Andrychuve, trečiadienį įvyko širdį spaudžiantis incidentas – 14-metė mergaitė, apie kurios dingimą pranešta dieną prieš tai, buvo rasta pačiame miestelio centre, mirusi nuo hipotermijos.  Vietos žiniasklaida praneša, kad mergaitė kelias valandas buvo pastebima prie parduotuvės, jai nebuvo suteikta jokia pagalba, kol susirūpinęs gyventojas iškvietė greitąją pagalbą.  „Mergaitė buvo nuvežta į ligoninę. Jai buvo labai šalta,“ – aprašė lenkų portalas.
97 2023-11-30

Į Marijampolės ligoninę pristatyta neblaivi ir susižalojusi paauglė

Į Marijampolės ligoninę pristatyta neblaivi ir susižalojusi 16-metė paauglė. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienio naktį, apie 2.30 val., į Marijampolės ligoninę iš buto Marijampolėje pristatyta nepilnametė. Vėliau ji pervežta į Kauno ligoninę ir paguldyta į ją gydymui. Merginai nustatytas 1,27 promilės girtumas, ji vienkartiniu skutimosi peiliuku pati sau susižalojo ranką. Surinkta medžiaga dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Pamatę, kas slepiasi paauglės pilve, medikai pritrūko žodžių: įspėja visus

Indijoje paauglės pilve aptikta keista kaulų, dantų ir plaukuotos medžiagos masė. Tai buvo jos pačios dvynė, auganti jos viduje, ir tai buvo itin retos būklės, vadinamos „fetus in fetu“ (vaisius vaisiuje), rezultatas.   Septyniolikmetė kreipėsi į gydytoją po to, kai pilve atsirado gumbas, kuris per pastaruosius penkerius metus palaipsniui didėjo. Reta diagnozė Paauglė gydytojams pasakojo, kad kartais jaučia pilvo skausmą ir pilnumo jausmą, net jei nevalgė daug maisto.
2023-11-05

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos: dingo nepilnametė

Vilniaus policijos pareigūnai ieško dingusios paauglės ir prašo visuomenės pagalbos. Paauglė turi sveikatos sutrikimų. Pareigūnai informuoja, kad iš globos namų Vilniuje, esančių Lakštingalų g., pabėgo globotinė Virginija Romančik, gimusi 2006 metais. Dingusiosios požymiai: apie 160 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų šviesiai rudų plaukų, tamsių akių, ryškių juodų antakių. Paauglė nosyje ir ausyse nešioja auskarus.

TV3 Žinios. Panevėžyje paauglė kaltina mokytoją smurtu; Skandalas Šiaulių gimnazijoje

O štai vienoje Panevėžio pagrindinėje mokykloje įsiplieskė drama tarp mokinės ir mokytojo – čia kaltinimo smurtu sulaukė ilgametis pedagogas, geografijos mokytojas. Į pareigūnus kreipėsi 13-metės mama. Esą per pamoką prieš jos dukrą smurtavo 70-metis pedagogas. Mergaitė pasakojo, kad mokytojas ją čiupo už kaklo ir ji net pargriuvo. Po incidento mokykloje septintokei prireikė medikų apžiūros. Įvykio aplinkYbes aiškinasi pareigūnai. Skandalas Šiaulių gimnazijoje.

Telšių medikams atgabenta komos būsenos 13-metė

Į Telšių ligoninę komos būklės nuo Platelių ežero atvežta alkoholiu apsinuodijusi nepilnametė, sekmadienį pranešė Policijos departamentas. 2010 metais gimusi mergaitė į ligoninę pristatyta šeštadienį 20 val. 57 min. iš Plungės rajono, Platelių kaimo ežero pakrantės pristatyta komos būsenoje ir dėl apsinuodijimo alkoholiu paguldyta nepilnametė. Aplinkybės aiškinamos.

Vilniuje dingusios 15-metės draugė prisiminė paskutinius jos žodžius: kelia nerimą

Socialiniuose tinkluose jau antrą parą skelbiamas pagalbos prašymas dėl dingusios vilnietės Martos. Pranešama, kad 15-metė mergina dingo ir vis dar neatsiranda. Pirminėje informacijoje skelbta, kad dingusi 15-metė paskutinį kartą matyta Naujojoje Vilnioje. Atsirado matęs vyras Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su dingusios merginos drauge Erika. Jos teigimu, Marta dar neatsirado, tačiau intensyvias paieškas vykdo tiek šeima, tiek pareigūnai. „Deja, bet Marta dar neatsirado.
2023-06-15
REKLAMA
REKLAMA

16-metę mirtinai nutrenkė elektra vonioje: įspėja visus nekartoti 1 klaidos

Antradienio vakarą Maria Antonietta Cutillo gulėjo vonioje ir naudojosi kraunamu telefonu savo tėvų namuose Montefalcione, pietų Italijoje, kai ją mirtinai nutrenkė elektra. Dabar ekspertai įspėja saugotis visus. 16-metė paauglė mirė nukrėsta elektros vonioje, kai kabėjosi telefonu su drauge, rašo mirror.co.uk. Vietos žiniasklaida praneša, kad jos tėvų namuose nebuvo, kai paauglę tragiškai nukrėtė elektra.
2023-05-05

Pasaulio plaukimo rekordus pagerinusi 16-metė: „Įprastai emocijų nerodau, bet dabar negaliu sulaikyti ašarų“

Toronte (Kanada) surengtose plaukimo varžybose fantastiškus rezultatus demonstravo vos 16-os metų Summer McIntosh. Kovo 28 d. kanadietė 400 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 3 min. 56.08 sek. Taip ji 0.32 sek. pagerino nuo praėjusių metų australei Ariarnei Titmus priklausiusį pasaulio rekordą. Po tokio pasirodymo S.McIntosh liejo džiaugsmo ašaras. „Įprastai nesu ta, kuri lietų ašaras, bet šį kartą emocijos mane užvaldė. Tikrai nesitikėjau, kad galiu pasiekti tokį rezultatą.
2023-04-06

Prakalbo Panevėžyje nėščią 13-metę priėmęs gydytojas: pasakė, kas baisiausia

Neeilinis įvykis Panevėžyje – gimdyti ruošiasi trylikametė mergaitė. Dėl besilaukiančios neįgalios mažametės tyrimo ėmėsi ir teisėsaugos pareigūnai. Jie pradėjo tyrimą dėl trylikametės išžaginimo. Įtarimus pareiškė mažametės giminaičiui. TV3 Žinios kalbėjosi su akušerijos skyriaus vedėju, kuris priėmė ir konsultavo neįgalią besilaukiančią mergaitę. Konsultavo mergaitę Jo teigimu, nustatyti nėštumo dydį buvo itin sudėtinga, mat mergaitės organizmas – dar nebrandus.
224 2023-03-01

Paaiškėjo, nuo ko mirė aštuntokė iš Vilkaviškio

Vilkaviškio rajone, vasario 20-ąją, įvyko skaudi nelaimė – mirė aštuntos klasės moksleivė. Užuojautą šeimai ir artimiesiems netruko pareikšti pagrindinės mokyklos, kurioje mokėsi mergaitė, direktorė. Netrukus ėmė aiškėti, kad dėl galimo Vilkaviškio ligoninės medikų tarnybų pareigų neatlikimo buvo parašytas skundas.
151 2023-02-28

Prabilo 15-metės gelbėjimą iš pedofilo automobilio matęs kaunietis: „Stovi visa drebanti, išsigandusi“

Šeštadienio pavakarę vienoje Kauno degalinėje įvyko tikras sujudimas – iš žinomo pedofilo automobilio buvo išgelbėta 2007 metais gimusi merginą. Atpažinęs vyrą ir jo mašinoje esančią paauglę, gelbėti ėmėsi degalinėje buvęs vyras, kuris negana to, kumščiais pamokė už tvirkinimą anksčiau teistą vyrą. Aiškinantis įvykio detales, paaiškėjo ir daugiau faktų.
2023-02-21

Naujausia žinia apie Panevėžyje narkotikais apsinuodijusią 13-metę: pasakė, ko imsis

Praėjusią savaitę Panevėžį sukrėtė nerami žinia – skelbta, kad į ligoninę išvežta narkotikais apsinuodijusi 11-metė mergaitė iš Smilgių gimnazijos. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Smilgių gimnazijos direktore Asta Kačarauskiene paaiškėjo, kad apsinuodijusi mergaitė yra 13 metų amžiaus, šiuo metu lanko septintą klasę. Grįžo į mokyklą Direktorės teigimu, mergaitė jau grįžusi į mokyklą, eina į pamokas.
137 2023-02-20

Paauglę dukrą palaidoję tėvai įspėja: ją pražudė 1 populiarus daiktas

Paauglė mirė savo miegamajame, įkvėpusi aerozolinio dezodoranto, kol jos tėvai leido laiką pirmame namo aukšte. Keturiolikmetę Giorgią Green 2022 m. gegužės mėn. motina Clare rado jos miegamajame be gyvybės ženklų, kai ji apipurškė antklodę aerozoliniu dezodorantu ir į ją susisuko, rašo mirror.co.uk. Merginai sustojo širdis ir ji mirė. Dabar tėvai renka lėšas, kad didintų informuotumą apie aerozolių įkvėpimo pavojų, kad tragedija nepasikartotų.
2023-01-27

Šeimos skausmui ribų nėra: prisilietus prie televizoriaus 15-metę ištiko mirtis

Brazilę paauglę mergaitę, ką tik išėjusią iš dušo nutrenkė elektros srovė, vos tik ji palietė televizorių. 13 metų Iorrany Ravick Soares Rodrigues nutrenkė elektros srovė, kai ji bandė pareguliuoti televizorių savo namuose Timone, Brazilijoje. Dabar ekspertai įspėja kitus žmones neliesti šlapiomis rankomis elektros prietaisų. Sekmadienio popietę ji buvo skubiai nuvežta į ligoninę ir ten jai buvo konstatuota mirtis.
2022-11-04

Iš globos namų Jurbarko rajone pasišalino paauglė

Iš globos namų Jurbarko rajone pabėgo nepilnametė, o Anykščių rajone – jaunuolis,  pranešė policija.  Nurodoma, kad šeštadienio naktį, apie 00.30 val., iš globos namų, esančių Smalininkų miestelyje išėjo ir iki šiol negrįžo globotinė, gimusi 2005 metais. Požymiai: apie 1,65 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, ilgų, tamsių plaukų, vilkėjo juodą odinį švarkelį, juodas kelnes. Penktadienį iš bendruomeninių globos namų, Anykščių rajono Ažuožerių kaime išėjo globotinis, gimęs 2006 metais.

15-metė sekso metu nualpo ir mirė: perspėja kitus

Prieš metus Braziliją sukrėtė žinia – 15-metė mirė nuo įtariamo širdies smūgio, kuris įvyko lytinio akto metu. Tąkart policija pranešė, kad paauglė nualpo mylėdamasi su 26-erių vaikinu jo automobilyje. Baimindamiesi panašių įvykių, dabar įspėja kitus. Brazilijos policija tyrė sudėtingą bylą. Pareigūnams teko aiškintis 15-metės mergaitės mirtį, kurią, kaip įtariama, ištiko širdies smūgis besimylint su 26 metų vyru.
1009 2022-08-06

Šiauliuose nužudytos 15-metės draugai atviri – paauglei buvo grasinta jau anksčiau, nufilmuotas vaizdo įrašas

Šiauliuose nužudytos 15-metės Gabrielės draugai kalba, kad centrinė nusikaltimo figūra galėjo būti vienas iš suimtų vaikinų, kuris anksčiau yra teistas už merginos išprievartavimą, taip pat suimtoji paauglė. Jie taip pat mano, kad nusikaltime galėjo dalyvauti dar viena nepilnametė, vardu Gedvilė, kuri esą galėjo pasisavinti nužudytosios mobilųjį telefoną.

Jonavoje ugniagesiai per tvorą kėlė, įtariama, nuo narkotikų apsvaigusią paauglę

Jonavoje ugniagesiai per tvorą kėlė, kaip manoma, dėl narkotikų vartojimo sunegalavusią 14-metę paauglę. Pirmadienį, apie 19.30 val., tarnybos gavo merginos tėvų pagalbos prašymą, jog dukrai, galbūt pavartojus narkotinių medžiagų, pasidarė silpna. „Jonavoje, Kauno gatvėje, nepilnametė, gimusi 2007 metais, galimai vartojo narkotines medžiagas. Nepilnametė pristatyta į gydymo įstaigą“, – BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Dovilė Ežerinskienė.
Kriminalai 2022-07-05

Trakų rajone dingo 16-metė: policija skelbia paauglės paiešką

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai ieško iš globos įstaigos pasišalinusios nepilnametės Renatos Kopūstaitės (gimusios 2005 m.). Š. m. gegužės 6 d. dienos metu šešiolikmetė globotinė Renata Kopūstaitė savavališkai pasišalino iš VšĮ „Šv. Jono vaikai“, Jalovės sodybos, ir iki šiol negrįžo. Jos buvimo vieta nėra žinoma. Renatos Kopūstaitės požymiai: smulkaus kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio, trumpų rudų plaukų.

Tėvų širdys plyšta iš skausmo: ši 16-metės nuotrauka buvo paskutinė

Kuomet Connie buvo pristatyta į ligoninę, atliktas MRT tyrimas parodė didelį kaklo patinimą. 16-metės tėvams gydytojai pranešė, kad skubi operacija truks mažiausiai 12 valandų. Dukros netekęs tėvas prabilo apie akimirką, kuomet jo paauglė dukra mirė praėjus vos šešioms savaitėms po to, kai laiminga pozavo savo išleistuvių nuotraukose. Connie Holmes buvo 14 metų, kuomet gydytojai jai diagnozavo retą vėžį.
2022-06-12

Alytuje dingo 15-metė: policija skelbia paauglės paiešką ir prašo žmonių pagalbos

Š. m. gegužės 11 d. apie 15 val. Alytuje, iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo Andrėja Kvedytė. 15-os metų mergina yra apie 160 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, ilgų juodų plaukų. Ant kairės rankos plaštakos turi tatuiruotę su sparnais. Išeidama A. Kvedytė vilkėjo mėlynos spalvos džinsus ir rožinį švarkelį. Asmenis, žinančius apie merginos buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skubiai informuoti Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Vytenį Licų telefonu +370 700 65 731, mob. tel.

Marijampolėje vaistais apsinuodijo paauglė

Marijampolėje vaistais apsinuodijo 2009 m. gimusi mergaitė. Kaip skelbia policija, trečiadienio vakarą, 18 val. 21 min., į Marijampolės ligoninę iš  namų Marijampolėje buvo pristatyta mergaitė. Dėl apsinuodijimo medikamentais ji paguldyta gydymui. Surinkta medžiaga dėl sukurstymo nusižudyti ar privedimo prie savižudybės.
Kriminalai 2022-04-21

Ši merginos optinė iliuzija veda internautus iš proto: ar suprasite, kaip ją padaro?

Iš Filipinų kilusios paauglės optinės iliuzijos triuko vaizdo įrašas „Tik Tok“ socialiniame tinkle privertė ne vieną vartotoją laužyti galvą, kaip merginai pavyko atlikti gudrybę. Tori Pareno, 19-metė mergina, kuri populiarioje socialinėje platformoje „Tik Tok“ išgarsėjo paskelbusi vaizdo įrašą, kuriame ji sėkmingai atliko „stebuklingą rankų triuką“. Optinė apgaulė Pasak „Metro“, toks triukas atliekamas ištiesiant prieš save dešinę ranką, delnu į save ir už jos ištiesus kairę ranką.
2022-01-22

Aiškėja daugiau detalių apie 14-mečių klasiokių dingimą Kaune: prokurorė atskleidė, kokios versijos

Pirmadienį Kaune be žinios dingo dvi 14-metės paauglės – tai neramina tiek artimuosius, tiek teisėsaugą. Už bylą atsakinga prokurorė atskleidė, kad iškelta daugybė versijų, kur jos galėjo patraukti ar kas joms galėjo nutikti. Neatmetama, kad merginos pasišalinti iš namų galėjo ir savo noru – viena iš jų planavo pabėgti, su savimi pasiėmė daiktų: drabužių, palapinę, peilį, vaistų. Enrikos ir Gustės dingimai gali būti susiję, nes jos yra klasiokės ir dingo tuo pačiu metu.

Tragiška kūdikio mirtis: jauna kalinė maldavo pagalbos, bet niekas nepadėjo

Anglijoje 18-metės kūdikis mirė po to, kai niekas neatsiliepė į jos pagalbos šauksmus – jai teko vienai gimdyti kalėjimo kameroje. Mergina nesulaukė paramos netekties atveju, tačiau kalėjimo prižiūrėtojams, kurie neiškvetė medicininės pagalbos, buvo pasiūlyta psichologinė pagalba, atskleidė „Observer“.  Kraupios istorijos atomazga sulaukė reakcijų ir Lietuvoje – socialiniame tinkle „Facebook“ dalis internautų užmezgė diskusiją šia tema.
2021-10-03

Šeima liko šokiruota: 15-metė pagimdė namuose net nežinodama, kad laukiasi

Paauglė Alexis nesuprato, kas vyksta, kai prieš einant į mokyklą jai stipriai suskaudo nugarą. Vėliau ji suvokė, kad ji nėščia, nes prasidėjo gimdymas. Jaunoji mama atskleidė, kad pagimdė sūnų ant svetainės grindų, kai jai buvo 15 metų, net nežinodama, kad yra nėščia. Alexis, kurios sūnui Hariui dabar ketveri, savo alexis.queen18 „TikTok“ tinkle sukūrė daugybę vaizdo įrašų apie tai, kaip klostėsi ši drama, o paskutinis jos įrašas buvo įkeltas sekmadienį, rašo dailystar.co.uk.
2021-09-29

17-metė kasdien išgerdavo energinių gėrimų: to, kas įvyko, nenumatė niekas

17-metė Mascha K buvo paguldyta į ligoninę po to, kai profesinio mokymo mokykloje nualpo dėl širdies spazmų, o vėliau ji „TikTok“ tinkle paskelbė perspėjimą apie energinių etinių gėrimų keliamą pavojų. Mergina kasdien išgerianti 12 skardinių energinio gėrimo per dieną, buvo paguldyta į ligoninę, kai ji nualpo mokykloje dėl širdies spazmų, rašo dailystar.co.uk.
2021-09-29

11 vaikų pagimdžiusi mama sustoti neketina: svajoja apie dar šešis

Pirmojo kūdikio Veronika susilaukė 14-os. Dabar jai 34-eri ir ji yra jau 11 vaikų mama. Tačiau moteris tikina, kad ateityje norėtų turėti dar daugiau vaikų. Veronika Merritt (36 m.) Iš Niujorko prisipažino, kad „tai greitai auaugo“ po to, kai mokykloje netyčia pastojo. Tačiau ji prisipažino, kad ji norėtų susilaukti dar 6 vaikų – nepaisant to, kad ji jau užgauliojama internete dėl didžiulės savo šeimos. „Sulaukiu daug neigiamų komentarų, – sakė ji.
2021-08-14

Paauglė apkaltino motiną psichologiniu smurtu: bėdos šeimoje tarnyboms buvo žinomos

Šiaulių apskrityje jau kurį laiką rusena šeimos konfliktas. Kaip pranešama, 14-metė paauglė kenčia nuo motinos psichologinio smurto. Pasirodo, šeima jau ir anksčiau buvo pakliuvusi į Vaiko teisių apsaugos tarnybos akiratį. Dėl minėto įvykio policija dar liepos 28 dieną gavo raštą iš Vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS). Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjas Artūras Šliavas sakė, kad ikiteisminis tyrimas jau pradėtas.

Alytaus rajone vaikų vasaros stovykloje 13-metei netikėtai prasidėjo gimdymas: apie nėštumą nežinojo net tėvai

Netikėtas įvykis vienoje iš Dzūkijoje vykstančių vaikų vasaros stovyklų. Alytaus rajone 13-metei prasidėjo gimdymas.  Šią žinią pranešė naujienų portalas dzukijosveidas.lt. Tikinama, kad apie nepilnametės nėštumą nežinojo nei tėvai, nei stovyklos organizatoriai. Vaiko teisių apsaugos tarnyba gavo pranešimą, kad liepos 14 d. naktį Alytaus rajone vykstančioje vaikų stovykloje paauglei prasidėjo gimdymas. Nepilnametė skubiai išgabenta į ligoninę, kur sėkmingai ir pagimdė kūdikį.

Policija prašo pagalbos: dingo 16-metė paauglė iš Pakruojo rajono

Šiaulių apskrities policijos Pakruojo rajono komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios 16-metės Gretos Arlauskaitės. Mergaitė gyvena Pakruojo rajone, Lygumų mstl., Juknaičių g. Birželio 29 d. ji svečiavosi pas giminaičius Kelmės r., Kražių k., Linkaičių k. Apie 5.00 val. mergaitė išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo. Jos požymiai: 174 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, labai trumpų juodų plaukų, mėlynų akių, ant dešinės rankos, ties nykščio pirštu – tatuiruotė.

Dingusios 16-metės tėvai dėl to kaltina karantiną: „Ji tiesiog nebeištvėrė“

Vokietijoje dingusi paauglė rasta Prancūzijoje – ji visiškai neatsimena, kas ir iš kur yra. Šešiolikmetė Isabella O. dingo Celle mieste – ją žmonės surado vaikštinėjančią Prancūzijos gatvelėmis, už 800 km nuo namų. Paauglės ieškojo Vokietijos policija – paaiškėjo, kad jai buvo dingusi atmintis. Kaltina karantiną Mergaitės tėtis dėl to kaltina karantiną – jis sako, kad situacija labai pakenkė dukros mokslams, todėl ji daugiau nebeištvėrusi tiesiog prarado atmintį.
2021-04-22

Tarnybos sukeltos ant kojų: Airijoje dingo paauglė išvažiavusi su lietuviu

Airijos policija kreipėsi į visuomenę, prašydama padėti surasti dingusią 14-metę Svetlaną Murphy. Mergina paskutinį kartą matyta balandžio 19 d. Louth grafystėje, kai išeidinėjo iš namų, esančių Blackrock, kartu su 18-mečiu lietuviu Nojumi Maculeviciumi (pavardė cituota iš angliškos spaudos – red. past.). Mergina apie 16.00 val.
2021-04-22

Mergina mama tapo vos 13-os metų: atskleidė, ką teko patirti

Mama tapusi paauglė Maddie Lambert (17) atskleidė, kokį psichologinį smurtą teko patirti po to, kai ji pastojo būdama 13 metų. Interneto troliai kartojo jai darytis abortą, tačiau ji nekreipė dėmesio į žiaurius jų komentarus. „Youtube“ vaizdo tinklaraštininkė Maddie Lambert iš Teksaso, JAV, atskleidė, kad ji gaudavo netgi žinutes, kuriose buvo parašyta „Tikiuosi, kad mirsi gimdydama“. O kiti priešiškai nusiteikę žmonės tiesiog siuntė jai aborto klinikų adresus.
2021-04-05

Kaune mirė paauglė: atskubėjus į ligoninę padėti jau nebegalėjo – po pusvalandžio konstatuota mirtis

Policija šeštadienį pranešė, kad tiria kaunietės paauglės ir alytiškės merginos mirties aplinkybes. 2009 metais gimusi mergaitė iš Kaune esančių namų į ligoninę buvo atvežta apie pirmą valandą popiet, jai po pusvalandžio konstatuota mirtis. 2000 metais gimusios merginos kūnas namuose Alytuje buvo su nubrozdintu veidu. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežasčiai nustatyti. Tiriamos mirties aplinkybės.

Paskutinis 16-metės „TikTok“ įrašas neduoda ramybės mamai: po jo ji buvo nušauta

Paviešintas paskutinių paauglės gyvenimo akimirkų vaizdo įrašas – jos mama reikalauja atsakymų. Kalecia Williams buvo nušauta „Hyatt Regency“ viešbutyje Atlantoje, JAV, 27–ąją Antrosios Kalėdų dienos minutę. Dar 00 val. 02 min. ji „TikTok“ publikavo paskutinį savo vaizdo įrašą, kuriame šoka prieš kamerą. Jame matoma, kaip paauglė nustoja šokti ir nustebusi žiūri į netikėtai į jos kambarį įėjusį žmogų, o tada įrašas nutrūksta.
2021-01-29

Šiaulių policija prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusios paauglės

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai ieško sausio 25 d. iš Šiauliuose esančių namų išėjusios ir negrįžusios penkiolikmetės Emos Liugaitės. Merginos požymiai: 176 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, juodais žemiau pečių ilgio plaukais, ant kojos - smuiko rakto ir rožės tatuiruotės. Ji vilkėjo striuke su išsiuvinėtu „Armani“ ženkleliu, šviesiai melsvos spalvos megztuku, mūvėjo mėlynos spalvos džinsais, turėjo rožinę mažą kuprinę.

Šiaulių policija prašo pagalbos ieškant dingusios paauglės

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai ieško praėjusių metų lapkričio 18 d. iš namų, esančių Šiauliuose, K. Korsako g., išėjusios ir iki šiol negrįžusios 16-metės Erikos Jakovenkaitės. Merginos požymiai: apie 165 cm ūgio, stambesnio kūno sudėjimo, mėlynų akių, rusvų iki pečių plaukų. Ji vilkėjo chaki spalvos medžiaginę striukę su kapišonu, kuris, kaip ir rankovės, papuoštos rožiniu kailiu, su savimi turėjo juodos spalvos kuprinę su „Nike“ užrašu.

18-metės gyvybę COVID-19 pasiglemžė vos per savaitę: tėvai įspėja kitus

Paauglė mergaitė, neturėjusi jokių sveikatos problemų, nuo koronaviruso mirė praėjus vos kelioms dienoms nuo tada, kai pradėjo skųstis galvos skausmais. Sarah Simental mirė praėjus vos savaitei nuo tada, kai jai buvo diagnozuotas mirtinas virusas – dar šį mėnesį jai suėjo 18 metų. Moksleivė iš Čikagos, JAV, buvo visiškai sveika, bet virusas ją suėdė iš vidaus – kraujas išsiliejo į smegenis ir nustojo veikti inkstai, pasakoja jos tėvai Deborah ir Donaldas.
2021-01-04

Marijampolės policija rado dingusią paauglę

Policija ieškojo K. J. (gim. 2006 m.), kuri gruodžio 8 d. apie 21 val. pasišalino iš „Marijampolės vaiko tėviškės namų“, esančių Marijampolės sav. Liudvinavo sen. Avikilų k. Sausio 9 dieną policija informavo, kad paauglė buvo surasta.

Ilgiausias kojas turinti paauglė išliejo nuoskaudas: ji niekada nebuvo pakviesta į šokius

Ilgiausių kojų savininkė, pasak Gineso rekordų knygos – paauglė iš Teksaso. Maci Currin, septyniolikmetė abiturientė iš Austino, Teksaso, yra 2,07 m ūgio, o jos kojų ilgis –  gerokai daugiau nei metras. Į Gineso rekordų knygą pretenduoti ji nusprendė prieš kelerius metus, kai pagal užsakymą siuvosi tampres. „Aš pagalvojau, neįtikėtina, mano kojos užima daugiau nei pusę mano kūno ilgio“, – sako ji.  Maci kojos užima beveik 60 procentų viso jos kūno ilgio.
2020-10-19

Šakiuose ieškota iš namų išėjusi paauglė sugrįžo

Šakiuose trečiadienio vakarą apie 18 val. iš namų išėjo ir be žinios pradingo 15-metė. Sunerimę tėvai vos po 4 valandų apie dingusią mergaitę pranešė policijos pareigūnams. Marijampolės apskrities policijos pareigūnai pranešimo apie dingusią 2005 m. gimusią mergaitę sulaukė iškart po vidurnakčio. Tėvams nepavyko susisiekti su paaugle. Policija iškart ėmėsi intensyvių paieškos veiksmų. Neoficialiais duomenimis, mergaitė gali būti su kitu asmeniu.

15-metės gyvybę nusinešė „Tik tok“ iššūkis: perspėja kitus

Paauglė mirė išgėrusi per daug vaistų, bandydama naują ir pavojingą TikToko iššūkį. Chloe Philips (15) mirė rugpjūčio 21 dieną, sekdama socialinių tinklų mada. Vadinamasis iššūkis kviečia žmones gerti didelį kiekį vaistų nuo alergijos, kad apsvaigtų ir patirtų haliucinacijas. Per dideli vaistų kiekiai gali sukelti netyčinį perdozavimą ir net mirtį, rašoma dailystar.co.uk.
2020-09-08

Alytaus policija prašo pagalbos ieškant dingusios paauglės

Birželio 24 d. apie 14 val. iš namų, Alytaus r. Žaunieriškių k. išėjo ir iki šiol negrįžo šešiolikmetė Viktorija Venčkauskaitė. Mergaitė apie 160 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai vidutinio ilgio, tamsūs. Iš namų paauglė dingsta ne pirmą kartą.

Nužudytos ir nuo tilto numestos paauglės sesuo nesusitaiko su žudikams paskirtomis bausmėmis

Vilniaus apygardos teismas šių metų sausį už itin žiaurų paauglės nužudymą nuteisė du jaunuolius ir vieną merginą. Žudikas sulaukė 20 metų įkalinimo bausmės, o apie nusikaltimą nepranešę jo bendrininkai išsisuko itin lengvai. Kitam vaikinui skirtas beveik trijų metų įkalinimas, o merginai apskritai – lygtinė bausmė. Būtent dėl per švelnių, anot nukentėjusiąja pripažintos aukos sesers, buvo pateiktas skundas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Aiškėja daugiau detalių dėl Vilniuje išžagintos 14-metės

Kraupus nusikaltimas Vilniuje. Parke, Pašilaičių mikrorajone, sumušta ir išžaginta paauglė. Įtariamasis kol kas laisvėje, vyksta intensyvi iškrypėlio paieška. Šeštadienio pavakarę Vilniuje tarnybos skubėjo į Pašilaičių mikrorajoną. Pareigūnams pranešta, kad parke, atviroje vietoje vyras sumušė ir išžagino 14-metę mergaitę. Apie įvykį informavo nukentėjusiosios tėvai, o apie užpuolimą iškrypėlio auka pati papasakojo tik sugrįžusi namo.
Į viršų