• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šis sekmadienis TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ tapo lemtingu – Kubą paliko net dvi mažiausiai balų surinkusios poros. Toliau tęsti kovą bus lemta tik 5 poroms.

Šis sekmadienis TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ tapo lemtingu – Kubą paliko net dvi mažiausiai balų surinkusios poros. Toliau tęsti kovą bus lemta tik 5 poroms.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad šokių projektą paliko mažiausiai taškų projekto metu surinkusios poros – Simas Buterlevičius su partnere Indira ir Ugnė Zavistauskaitė su partneriu Alfredo.

Projekto dalyvių pasirodymai šįkart ir vėl įvyko paprastoje, be galo skurdžioje, tačiau nuoširdžiausių vietinių žmonių kupinoje Havanos gatvėje. Dieną čia gali jaustis pakankamai laisvai, tačiau naktį sunku pasijusti jaukiai, o ypač – saugiai. Tačiau būtent tokiose Kubos gatvėse pasirodymai yra patys įsimintiniausi.  

Visi dalyviai išmoksta vis daugiau ir daugiau – ne tik iš choreografų ar savo partnerių, bet ir iš vietinių Kubos žmonių. Tų, kurie nuolatos laukia dalyvių šokių, palaiko kiekvieną be išimties ir žino, kad aukščiausių balų verta yra pati salsa.  

REKLAMA
REKLAMA

Šio sekmadienio šokių tema – kelionė po Karibų jūrą, todėl išvysime ne tik salsos ritmus. Visas poras vertins nauja komisija: šokių mokytoja, taksi vairuotojas, teatro studijų studentė ir verslininkė.  

Visą projekto seriją stebėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o dar daugiau neįtikėtinų kelionių – laidoje „Salsamanai. Kuba“ naujos kartos televizijoje Go3! 

Kažkokia nesąmonė Gailė šoka , o Jurgita tik vaikšto išsišiepusi ir labai jau nenatūraliai ir gauna geriau , Simas 1 tikrai nenusipelno , kokios ten komisijos? Ir kam Stadiuliui reikia pabrėžti kad cia mis Lietuva? Ugnė man gražesnė natūralesnė , o šita ponia jau labai nekaip atrodo, gaila Ugnės tyrėjo Jurgita krist su Simu
Atgrasi labiausiai Jurgita nemoka šokt kaip medinė dirbtine išsižiojus maivosi ištisai o šokio jokio , gailės prigimtis tokia plevėsa bet natūrali nors
kvaila, kaip kam atrodo, vertina šokį ir jo estetiką, todėl Jurkutė, kaip nekeista, vis dar šoka, o laisvūniškai atrodančios kažkaip jau ne kaip.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų