• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo įspūdingas šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyvių improvizacijas.

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo įspūdingas šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyvių improvizacijas.

REKLAMA

Patobulėję ir prisijaukinę salsą, nustebino visi – lietuvių šokiu liko patenkinti ne tik jų partneriai, bet ir komisija. O kur dar netikėtumas – vienas komisijos narys pripažino suklydęs ir netikėtai vienam lietuviui netgi padidino savo balą…

Kaip ir pirmoji improvizacija, ši taip pat įvyko įspūdingo grožio paplūdimyje.

Čia kiekvienas lietuvis turėjo šokti salsą ne tik su savo partneriu, bet ir su dar trimis kubiečiais, o jų pasirodymus vertino nauja komisija: profesionalus muzikantas, kompozitorė, radiologė ir vizualiųjų menų atstovas. 

Pirmasis sekmadienį pasirodė dainininkas Norbertas Liatkovskis.

Vaikinui vis dar sunku rasti ryšį su savo partnere Raquel – repeticijų salėje tebetvyro mirtina tyla. 

REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad mes turėjome daug iššūkių – nežinau, kas dar galėtų nustebinti. Ne mano reikalas yra lįsti į jos gyvenimą, bet greičiausiai, kad ji turi daug nuoskaudų, kurias slepia po savo juokavimais. Tai – pirmas projektas ir pirmas atvejis, kai aš tikrai neslepiu ir nebandau primesti, kad man labai linksma, ar labai liūdna. Čia mes iš tikro gyvename“, – sakė Norbertas. 

REKLAMA

Vis dėlto galiausiai Norbertą įkvėpė projekto choreografai, o tai, kad jis vis labiau pamilsta salsą, atsispindėjo ir jo improvizacijos metu – komisija jam skyrė 20 balų.

„Jo venose reikia patikrinti kraują – ar jis ten tikrai neturi nieko kubietiško? Gal jis čia net kokį šokių centrą atidaręs? Man atrodo, kad jis yra labiau kubietis nei aš“, – po Norberto improvizacijos sakė vizualiųjų menų atstovas.

Antroji pasirodė televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė.

Repeticijose pastaruoju metu gana sunkiai sekasi ir jai – nuo Jurgitos ir jos partnerio Adriano niekuomet nė per žingsnį nesitraukia kubiečio žmona.

REKLAMA
REKLAMA

„Taip, kartais aš truputį pavyduliauju, nes Jurgita – nuostabi moteris, super graži ir fiziškai, ir dvasiškai. Ji – išskirtinis žmogus“, – pripažino Adriano žmona. 

Vis dėlto net ir tai nesukliudė atsiskleisti Jurgitos talentui.

Išvydę jos improvizaciją, komisija moteriai ne tik skyrė 20 balų, bet ir apipylė ją komplimentais. 

„Man patiko jos seksualumas, su kuriuo ji pradėjo šokti. Ji visą laiką šoko su gera energija, pasitikėjimu savimi – ji įrodė, kad gerai valdo šokį. O drabužių įvaizdis taip pat buvo puikus“, – sakė profesionalus muzikantas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Trečioji pasirodė aktorė Ugnė Zavistauskaitė.

Praėjęs Ugnės ir jos partnerio Alfredo šokis buvo įvertintas 20 balų – tai ne tik pralaužė ledus tarp poros, bet ir leido atsiskleisti dar nematytoms vienas kito spalvoms.

Iš susijaudinimo Alfredo netgi nubraukė ašarą, o Ugnė suprato, kad jis – taip pat pažeidžiamas.

Neverta stebėtis, kad besiruošiant improvizacijai, porai rasti bendrą kalbą sekėsi kur kas geriau! 

Išvydę Ugnės improvizaciją, komisija aktorei skyrė 18 balų.

„Man patiko, kaip ji judėjo pečiais ir šoko pasitikėdama savimi. Ji – labai graži. Tegul ji šoka ir toliau bei nesustoja mokytis, nes greitai ji judės kaip tikra kubietė“, – sakė kompozitorė.

REKLAMA

Po Ugnės pasirodė krepšininkas Simas Buterlevičius. Pastarajam laikas Kuboje tapo ir dar reikšmingesnis – jis ir jo partnerė Indira nusprendė nebeslėpti jausmų ir vieno vakarėlio metu vienas kitą apdovanojo aistringu bučiniu. 

„Sakoma, kad per šokį žmonės suartėja, o kai visa tai išjauti, supranti, kad vėl pajutai kažkokį gyvenimo skonį, laimę. Galiu drąsiai pasakyti, kad man, kaip vyrui, šis laikas yra geriausias dalykas, kas galėjo atsitikti gyvenime“, – sakė Simas.

REKLAMA

Dar didesnė sėkmė jam nusišypsojo improvizacijos metu. Nors iš pradžių jo pasirodymas buvo įvertintas 13 balų, vėliau vienas komisijos narys pripažins klydęs ir Simo balai padidėjo iki 15!

„Noriu atsiprašyti, nes netyčia padariau klaidą. Aš supainiojau balus, duodamas juos krepšininkui – norėjau duoti 4, bet daviau 2. Uždengiau su pirštu ir susipainiojau. Tikrai noriu pakeisti savo balus“, – sakė komisijoje buvęs vizualiųjų menų atstovas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tuo tarpu aktoriui Tadui Gryn improvizacija atrodė kaip pats tikriausias iššūkis. Juk pirmoji pasisekė visai ne taip, kaip jis tikėjosi…

„Ten buvau ne aš, ten buvo kitas Tadas. Aš pasileidau plaukus“, – apie pirmąją improvizaciją kalbėjo jis.

Vis dėlto antroji improvizacija vyrui padovanojo kur kas daugiau malonumo – Tadas buvo įvertintas 20 balų!

„Pasirodymas buvo puikus – toks pikantiškas… Jo judesiai visiškai kubietiški – plaukė iš širdies ir kūno. Labai tave su tuo sveikinu“, – sakė radiologė. 

REKLAMA

O štai aktorei Gailei Butvilaitei teko improvizuoti ne tik prieš komisiją, bet ir… jos partnerio Oddebi spektaklio metu!

„Aš maniau, kad ten viskas surežisuota, ir visi buvo šokėjai, nes jie šoko labai gerai. O tada jie pamatė mane – atėjusią kaip žiūrovę ir tikrai neturinčią tos energetikos pasirodymui. Ir vis tiek reikėjo eiti šokti… Bandžiau kažką daryti, bet nesupratau, kas įvyko. Ten vyko jų dievų šokiai, todėl nenorėjau padaryti kažko, kas įžeistų jų dievus“, – pasakojo Gailė.

REKLAMA

Ir vis dėlto savo partnerio pastatytu spektakliu ji liko itin sužavėta, o prikaupusi gerų emocijų, puikiai pasirodė ir prieš ją vertinusią komisiją.

Gailė surinko maksimalų balų skaičių – 20. 

„Man patiko tavo klubų judesiai ir tai, kad įžengus į sceną kiekvienam šokėjui, tu juos pasitikdavai žingsniu. O tuomet su kiekvienu iš jų išvystydavai skirtingą choreografiją, kuri, atrodo, buvo tarsi iš anksto paruošta“, – sakė kompozitorė.

Dainininkė Monika Liu prieš improvizacijų vakarą taip pat turėjo progą pasimėgauti neeiline patirtimi – ją į savo namus pakvietė partneris Manuelis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kadangi kubiečio mama jam reiškia visą pasaulį, jis labai norėjo, kad su ja susipažintų ir lietuviai – Monika ir Norbertas.

Tiesa, žmonių Manuelio mamos namuose buvo ir dar daugiau – čia nuolat būriuojasi muzikantai, kompozitoriai ir visi tie, kuriems artimas dainavimas. 

Pabuvusi Manuelio namuose, Monika neslėps ašarų.

„Mane labai jaudina tas jų gerumas. Jie taip gražiai bendrauja su mama... Jis visą laiką spindėjo. Va taip reikia eiti gyvenime, santykiuose. Nedrožti vieniems kitų, nežaisti kažkokių žaidimų. O tiesiog paprastai ir aiškiai eiti per gerumą“, – sakė dainininkė.

REKLAMA

Neverta stebėtis, kad visa tai Monika išliejo ir šokyje – jos pasirodymas taip pat buvo įvertintas 20 balų. 

„Manau, kad geriausias komentaras apie ją būtų „laukinė“. Viskas buvo puiku: jos įvairiapusiškumas, universalumas ir ritmo pajautimas. Noriu ją ypatingai pasveikinti, nes su kiekvienu šokėju ji šoko skirtingai ir skleidė puikias choreografines žinias“, – sakė profesionalus muzikantas.

Ir nors visų dalyvių balai – džiuginantys, jau kitą sekmadienį, po dar vieno pasirodymo, bus susumuoti visų trijų šokių rezultatai. O tuomet su projektu atsisveikins net 2 poros… Kas Kubą jau paliks, o kas ir toliau tęs šią svaiginančią kelionę?

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3, o dar daugiau neįtikėtinų kelionių – laidoje „Salsamanai. Kuba“ naujos kartos televizijoje Go3!

Lietuviškos vištienos.
kažkodel daugiausia dėmesio. Rodyti užpakalį pakėlus suknel3 ne kažin kas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų