Paaiškėjo, kam atiteks specialus „Didžiojo šou burbulas“ savaitės prizas: tapo žiūrovų numylėtiniu

Sekmadienį TV3 ir TV3 Play eteryje „Didžiojo šou burbulas“ – pusfinalis, todėl dalyviai žiūrovus stebins dainomis, kurias atliks su kviestiniais svečiais. Praėjusį sekmadienį Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys paskelbė apie pasikeitusias projekto taisykles – nuo šiol portalo tv3.lt skaitytojų favoritas gaus specialų prizą, o kas žengs į didįjį finalą nulems tik TV3 televizijos žiūrovų balsai.

13

Už savo mylimus veidus naujienų portalo tv3.lt skaitytojai ir vėl balsavo visą savaitę, o šiandien paaiškėjo, kam atiteks specialūs prizai.

Kaip paskelbė „Didžiojo šou burbulo“ vedėjai, daugiausiai portalo tv3.lt lankytojų simpatijų pelnė –  Radži ir gaus specialų „Eglės sanatorijos“ prizą.

Praėjusią savaitę su projektu teko atsisveikinti Irenai Starošaitei. Kas projektą paliks, paaiškės jau šiandien vakare.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbulas“ – staigmenų kupinas vakaras

Praėjusios laidos pabaigoje Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys dalyviams paskelbė apie kiek pasikeitusias taisykles. Šios savaitės temą jie nusprendė paskelbti ne antradienį, kaip būdavo įprasta, o jau sekmadienį vakare. Pasirodo, kad artėjantį sekmadienį dalyviai į sceną galės pasikviesti pagalbą – papildomų atlikėjų ar šokėjų, tačiau kas tai per žmogus, jie turės pasakyti greičiau, nei po paros – jau šį pirmadienį.

Pokyčių įvyko ir balsavime. Likus paskutinėms savaitėms, svarbiausia už savo numylėtinius balsuoti žinutėmis ar skambučiais sekmadieninių šou metu – būtent šie balsai lems, kuris dalyvis taps nugalėtoju. Šie balsai nebebus sumuojami su balsavimu naujienų portale tv3.lt, tačiau čia daugiausiai balsų surinkęs dalyvis bus apdovanotas papildomais prizais.

Įspūdingiausius pasirodymus „Didžiajame šou burbule“ stebėkite kiekvieną sekmadienio vakarą, nuo 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play, o dalyvių gyvenimus sekite kiekvieną dieną per Go3!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų