P. Hilton: dauguma homoseksualų yra AIDS nešiotojai

Naujienų tinklalapis „Radaronline“ paviešino slaptai nufilmuotą įrašą, kuriame Paris Hilton kritikuoja homoseksualus, ypač gėjus. 31 metų viešbučių tinklo paveldėtoja sako, kad „dauguma gėjų greičiausiai yra AIDS nešiotojai“.

Tokie žvaigždės komentarai buvo įrašyti jai važiuojant taksi automobiliu Niujorke, rugsėjo 7 dieną. Šviesiaplaukė gražuolė linksminosi klube su artimu bičiuliu gėjumi, o vėliau drauge su juo važiavo viename taksi.

Kai jos draugas savo telefone pademonstravo programėlę „Grindr“, kuria galima rasti kitą gėjų, esantį bare, klube ar kažkur netoliese, Paris neištvėrė ir pasakė, kad gėjai dažnai turi atsitiktinių lytinių santykių, todėl dauguma jų gali sirgti AIDS.

„Fu! Susirandi kitą gėjų, tam kad pasimylėtum? Kokie jūs šlykštūs! Drauguži, dauguma jų gali sirgti AIDS. Jeigu bučiau tavo vietoj, labai bijočiau.“

Pokalbį įrašęs ir perdavęs jį naujienų portalui „Radaronline“, taksi vairuotojas teigė buvęs šokiruotas jos žodžių: „Negalėjau patikėti, kad ji tokios nuomonės apie gėjus.“

Naujienų tinklalapiui paviešinus įrašą, žvaigždės atstovai gynė moterį sakydami, kad ji yra ne prieš homoseksualus, bet prieš lytinius santykius be apsaugos. „Paris Hilton turi omeny, kad nesaugu mylėtis be apsaugos, nes gali užsikrėsti nepagydomomis venerinėmis ligomis.“

REKLAMA

„Ji yra gėjų bendruomenės rėmėja, todėl niekada negatyviai nekalbėtų apie kieno nors seksualinę orientaciją“, – pridūrė žvaigždės atstovas spaudai.

Savo ruožtu taksistas yra įsitikinęs, kad Paris kalbėjo apie visus gėjus apskritai. Netrukus „Twitter“ socialiniame tinklalapyje dauguma žvaigždžių, tarp jų ir homoseksualas Boy George, pasmerkė Paris dėl jos pažiūrų ir komentarų.


Rašyti komentarą...
M
MĄSTANTI
2012-09-21 13:23:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, kad tikra statistika apie gėjų sergamumą AIDS yra įžūliai slepiama. Taip , patikima statistika patvirtina tai, ką sakė P.Hilton: Iš visų, sergančių AIDS 98 procentai yra gėjai. Reiškia, tai yra pražūtingas gyvenimo būdas. Ko siekia tie, kurie draudžia apie tai kalbėti? Dėl ko žmonės, kurie įvardija homoseksualų problemas gali būti persekiojami? Dėl ko "tolerancijos" gerbėjai gėjai reikalaujantys gerbti jų nuomonę yra tokie netolerantiški žmonėms, kurie nori suteikti teisingą informaciją? Akivaizdžiai dvigubi standartai. Dėl to reikalavimas, kad apie gėjus tik gerai arba nieko nekvepia jokia realia tolerancija, o yra akivaizdi kitų žmonių DISKRIMINACIJA.
Atsakyti
-1

m
mmm
2012-09-21 12:09:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu cia tai izeidimas,i teisma ja.Homoseksualai kaip ir zydai yra auksciau visu kitu .Kiekvienas pasakes bloga ar nevisiskai gera zodi turi buti grieztai nubaustas.
Atsakyti
-1

A
Aivarinho
2012-09-23 23:34:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
pamirsai paminet Juodaodzius...kurie auksciau uz kitus...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų