P. Andre galvą apsukusi naujoji mergina – jaunutė medicinos studentė

Nors atlikėjas Peter Andre ir medicinos studentė Emily MacDonagh susitikinėja vos kelias savaites, akivaizdu, kad jų romanas pamažu įgauna pagreitį. 39 metų dainininkas praėjusią savaitę išvyko atostogoms į Kiprą, kur jam kompaniją palaikė jo išrinktoji Emily.

Jiedu buvo pastebėti drauge besideginantys saulėje ir meiliai besišnekučiuojantys. Nepaisant to, kad tarp jų yra 15 metų amžiaus skirtumas, kartu jie atrodė laimingi ir besimėgaujantys vienas kito kompanija.

Peter Andre simpatijos rudaplaukei akivaizdžios – jis negalėjo atitraukti susižavėjusių akių nuo jos nė akimirkai, vis tik ir Emily neslėpė savo jausmų. Vienu metu gražuolė palinko pabučiuoti 3 vaikų tėvą į petį.

P. Andre jau spėjo supažindinti Emily su daugeliu savo šeimos narių ir neseniai prasitarė, kad yra „iš tiesų patenkintas savo naujais santykiais“.

„Aš iš tikrųjų esu neapsakomai laimingas ir nors tai dar mūsų santykių pradžia, viskas einasi kuo puikiausiai. Ji nuostabi mergaitė, mėgstu su ja leisti laiką“, – sakė atlikėjas.

Peter Andre - metų tėtis. (celebricious.com nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Peter Andre (celebricious.com nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Peter Andre. (Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Peter Andre. (Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)


Rašyti komentarą...
a
agogo
2012-08-06 10:48:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kur gi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų