Oželytė – apie šeimų maršo dalyvius: žmonės užsiundyti taip, kaip rusų laikais

Savaitgalį Vilniaus Vingio parke įvyko kontroversiškai įvertintas „Didysis šeimos gynimo maršas“, o TV3 laidoje „Karštai su tv3.lt“ šiandien bus paliesta tema, kuri, atrodo, Lietuvą padalijo į dvi dalis – kodėl žmonės niekaip negali rasti sutarimo dėl šeimos vertybių?

Apie tai pirmadienio vakarą diskutuos ir savo nuomonėmis dalinsis Lietuvos tėvų forumo vadovas Darius Trečiakauskas ir garsi aktorė, signatarė ir visuomenės veikėja Nijolė Oželytė.

Laidos pradžioje parodyti reportažai iš savaitgalį vykusio šeimos maršo sukrės signatarę – ši pripažins, kad ir pati nesitikėjo tokios savo reakcijos, kurią išprovokavo pamatyti vaizdai. „Kadangi per skydelį negaliu nusišluostyti ašarų, neleidau toms ašaroms tekėti. Užuojauta gimsta didžiulė. Žmonės užsiundyti taip, kaip rusų laikais, prieš kažkokį reiškinį“, – sakys ji.

Tuo tarpu Lietuvos tėvų forumo vadovas D. Trečiakauskas laikysis kitos nuomonės. Anot jo, minėto maršo dalyviai nepadarė nieko blogo – tik išsakė savo nuomonę.

„Pirmiausia reikia pasakyti, kad mes gyvename laisvoje demokratinėje valstybėje, kur kiekvienas žmogus turi teisę reikšti savo nuomonę, ją ginti, argumentuoti. Tas masinis puolimas, kad prigimtines šeimas atstovaujantys žmonės išėjo, kad jie yra gyvi, turi savo požiūrį, ir kad nuo darželio jiems kažkas ne indoktrinuotų svetimų vertybių, kodėl tai yra puolama? Juk tai yra natūralu. Jei mes turime vadinamuosius gėjų paradus, kuriuos palaiko valdžia ir įvairios tarptautinės organizacijos skiria daugybę pinigų, kodėl šeimos negali pasidaryti sau šventės? Kas tame yra blogo ir nenatūralaus?“ – klaus laidoje D. Trečiakauskas.

Šeimos forumo vadovo nuomone, būtent vaikų darželiuose norimos įskiepyti vertybės tokioms neva tradicinėms šeimoms yra nepriimtinos. Jo nuomone, vertybinį dorovinį ugdymą ir auklėjimą turėtų rinktis pačios šeimos.

N. Oželytė su D. Trečiakausko mintimis nesutiks. „Tomis kategorijomis galime vieni kitus užsimėtyti – tradicinė, netradicinė šeima… Kokia tradicinė šeima? Gražulio viena moteriškė pardavinėja žuvį su jo padarytu vaiku, o nuogas vyras už jo vaikšto per Seimo transliacijos laiką. Kalbėkime apie tai, kas mus iš tiesų liečia“, – laidoje sakys ji.

Nesutarimai dėl šeimos vertybių – politinė dvikova ar ideologinė manipuliacija? Apie visa tai – jau šį vakarą, 19.30 val. laidoje „Karštai su tv3.lt“ per TV3!


Rašyti komentarą...
Šlykštynė
2021-05-17 16:26:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oželytė - puikus portretas kaip žmogus už pinigus tampa mazgote.
Atsakyti
-20

R
Rusė
2021-05-17 16:05:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką reiškia rusų laikais? Kas ką siundė. Šeimose buvo gerbiami tėvai ir vaikai. Visi žinojo savo pareigas.
Atsakyti
-21

M
M
2021-05-17 16:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražulis tai ne šeima ,tai tik Gražulis ,palik ji ir jo moteris ramybėje, jos tavęs valgyti neprašo ,geriau apie save pagalvok.lr nekisk čia rusų, kaip tik tais laikais mokslus baigei ir tapaį aktorė.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (56)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų