Operos solistas Karpis su žmona laukiasi trečiosios atžalos

Operos solistas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas bei TV3 laidos „Klo(u)nai“ vedėjas Rafailas Karpis su žmona Diana išgyvena gražiausias akimirkas.

Pora laukiasi trečiosios atžalos, praneša zmones.lt.

Primename, kad Rafailas ir Diana susituokė 2014 metais. Pora augina dvi dukreles.

Praėjusį pavasarį R. Karpis naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip karantinas pakeitė jo kasdienybę. Įprastai laisvalaikio žinomas tėtis turėdavo ne tiek ir daug, tačiau būtent karantino metu vis daugiau laiko galėdavo skirti šeimai, žaidimams su dukrelėmis:  „Muzikuojame, klausome įvairiausių dainų, vaikams išleistų plokštelių, kartu vaidiname, šokame. Taip pat žaidžiame tokį stalo žaidimą „I Know“. Jį jau galima žaisti ir su jomis, truputėlį vieni kitiems padedant, pagal amžių palengvinant kažkokius kriterijus.“

Tiesa, pats vaikystėje Rafailas mėgo ir kitokius žaidimus. „Man įdomiausios būdavo slėpynės – man atrodo, kad mano vaikams irgi yra panašiai (juokiasi). Vėliau, su amžiumi, atėjo kiti žaidimai. Atsimenu, mano vaikystėje buvo tuo metu pirmasis, naujas stalo žaidimas „Menedžeris“. Jis buvo sukurtas panašiu principu, kaip „Monopolis“, tik buvo lietuviškas“, – prisiminimais dalijosi jis.

Operos solistas teigė, kad vėliau ėmė lankyti ir šachmatų būrelį, o šį žaidimą rekomenduotų daugeliui. Vis dėlto dabar jis neslėpė to nebepraktikuojantis: „Tai yra žaidimas, kuriam reikia skirti laiko. Jei viso to nevystai – pasimiršta, tu prarandi formą. Šachmatininkai turi turėti formą, privalo ją palaikyti, nes tai – labai rimtas žaidimas.“

Tiesa, tai – ne vienintelis logika paremtas žaidimas, kuris žavi garsų vyrą. „Pokeris – taip pat labai įdomus žaidimas, kurį dabar galima žaisti ir nuotoliniu būdu, o iki karantino būdavo galima žaisti ir susibūrus su draugais. Aišku, pokerio, pagal sudėtingumą, nereikėtų lyginti su šachmatais, tačiau jis yra smagus tuo, kad yra grupinis. Žaidžiant pokerį galima smagiai leisti laiką draugijoje. Tai žaidimas, kuris, jei tu jį žaidi ne norėdamas pasipelnyti, o tiesiog, kaip sportinį pokerį, jis padeda lavinti intuiciją, puikiai pajausti žmones. Tačiau tokiems rimtiems žaidimams reikia palaikyti formą“, – įsitikinęs R. Karpis.


Rašyti komentarą...
Ale va
2021-02-03 11:04:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai,reikia turėti ir sūnų.
Atsakyti
0

V
Valio
2021-02-03 11:24:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinam.Gal dainorėlių išaugs :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų