• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Eurovizijos“ finalo dieną renginį supurtė skandalas – dėl įvykusio incidento užkulisiuose Nyderlandų atstovas pašalintas iš dainų konkurso. Nyderlandų nacionalinis transliuotojas AVROTROS pateikė savo pociziją.

„Eurovizijos“ finalo dieną renginį supurtė skandalas – dėl įvykusio incidento užkulisiuose Nyderlandų atstovas pašalintas iš dainų konkurso. Nyderlandų nacionalinis transliuotojas AVROTROS pateikė savo pociziją.

REKLAMA

„Po praėjusio ketvirtadienio spektaklio įvyko incidentas.

Nesilaikant aiškių susitarimų, Joostas buvo nufilmuotas, kai tik nulipęs nuo scenos turėjo skubėti į žaliąją salę. Tą akimirką Joostas kelis kartus pabrėžė, kad nenori būti filmuojamas. Į tai nebuvo atsižvelgta.

Dėl to Joostas grasinamai judėjo kameros link. Joost nelietė operatorės. Apie šį incidentą buvo pranešta, po to EBU ir policija atliko tyrimą.

Vakar ir šiandien daug konsultavomės su EBU ir pasiūlėme keletą sprendimų. Nepaisant to, EBU vis tiek nusprendė diskvalifikuoti Joostą Kleiną. AVROTROS mano, kad nuobauda yra labai didelė ir neproporcinga. Mes pasisakome už geras manieras – tegul dėl to nekyla jokių nesusipratimų – tačiau, mūsų nuomone, pašalinimo iš konkurso tvarka nėra proporcinga šiam incidentui.

REKLAMA
REKLAMA

Esame labai nusivylę ir nusiminę dėl milijonų gerbėjų, kurie taip laukė šio vakaro. Tai, ką Joost atnešė Nyderlandams ir Europai, neturėjo taip baigtis“, – rašoma AVROTROS „Instagram“.

REKLAMA

Socialiniame tinkle „Instagram“ Nyderlandų delegacija sureagavo į „Eurovizijos“ organizatorių sprendimą. 

„Atsižvelgėme į EBU diskvalifikaciją.

AVROTROS mano, kad diskvalifikacija yra neproporcinga, esame šokiruoti dėl šio sprendimo.

Labai dėl to apgailestaujame ir vėliau grįšime prie jos turinio“, – rašė Nyderlandų delegacija. 

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad EBU pranešime buvo rašoma:

„Olandijos atlikėjas Joostas Kleinas nedalyvaus šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso didžiajame finale.

Švedijos policija ištyrė skundą, kurį po incidento, įvykusio po jo pasirodymo ketvirtadienio vakarą vykusiame pusfinalyje, pateikė viena prodiuserių komandos narė. Kol vyksta teisinis procesas, jam nederėtų toliau dalyvauti konkurse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Norėtume patikslinti, kad, priešingai nei teigiama kai kuriuose žiniasklaidos pranešimuose ir spėliojimuose socialiniuose tinkluose, šis incidentas nebuvo susijęs su jokiu kitu atlikėju ar delegacijos nariu.

Mes laikomės nulinės tolerancijos nederamam elgesiui mūsų renginyje politikos ir esame įsipareigoję užtikrinti saugią ir patikimą darbo aplinką visiems konkurso darbuotojams. Atsižvelgiant į tai, Joosto Kleino elgesys su komandos nariu laikomas pažeidžiančiu konkurso taisykles.

REKLAMA

68-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso didžiajame finale dabar dalyvaus 25 dainos.“

Nyderlandų atstovas Joostas Kleinas (nuotr. SCANPIX)

Iš pradžių švedų leidinys „SVT Nyheter“ pranešė, kad tarp J. Kleino ir fotografės įvyko fizinis susirėmimas.

Dabar Nyderlandų žiniasklaida skelbia, kad Joostas Kleinas buvo apklaustas Švedijos policijos dėl grasinimų, kuriuos jis, kaip įtariama, išsakė „Eurovizijos“ komandos nariui. 

Teigiama, kad incidentas įvyko ketvirtadienio vakarą Malmės arenoje, o skundas buvo pateiktas penktadienį.

REKLAMA

Fizinio susidorojimo nebuvo, rašo portalas „Dutch News“. 

Policija žurnalistams sakė, kad tiek J. Kleinas, tiek skundą pateikęs asmuo buvo apklausti, o bylą dabar nagrinėja prokuratūra, kuri spręs, ką daryti toliau.

Pasak transliuotojo NOS, tai gali užtrukti keletą savaičių.

Anot „Telegraaf“, incidentas susijęs su darbuotoja moterimi.

, Europa palaiko Palestiną, apart parsidavėlių politikų, ir smerkia Izraelį tik Lietuvos atsilupėliai žviegia savo kaimiečių lozungus. Ir iš kur tokių durnių randasi, kurie nieko nenutuokia, kas vyksta pasaulyje?
Priekabiauja, bet už tokį elgesį joms nereikia atsakyti?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų