• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį, likus dienai iki didžiojo „Eurovizijos“ finalo, nuskambėjo žinia, kad Nyderlandų atstovas Joostas Kleinas nedalyvavo generalinėje repeticijoje. Europos transliuotojų sąjunga pranešė, kad įvyko incidentas, susijęs su atlikėju.

Penktadienį, likus dienai iki didžiojo „Eurovizijos“ finalo, nuskambėjo žinia, kad Nyderlandų atstovas Joostas Kleinas nedalyvavo generalinėje repeticijoje. Europos transliuotojų sąjunga pranešė, kad įvyko incidentas, susijęs su atlikėju.

REKLAMA

Pranešama, kad Joostas Kleinas šalinamas iš „Eurovizijos“ finalo.

EBU pranešė:

„Olandijos atlikėjas Joostas Kleinas nedalyvaus šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso didžiajame finale.

Švedijos policija ištyrė skundą, kurį po incidento, įvykusio po jo pasirodymo ketvirtadienio vakarą vykusiame pusfinalyje, pateikė viena prodiuserių komandos narė. Kol vyksta teisinis procesas, jam nederėtų toliau dalyvauti konkurse.

Norėtume patikslinti, kad, priešingai nei teigiama kai kuriuose žiniasklaidos pranešimuose ir spėliojimuose socialiniuose tinkluose, šis incidentas nebuvo susijęs su jokiu kitu atlikėju ar delegacijos nariu.

REKLAMA
REKLAMA

Mes laikomės nulinės tolerancijos nederamam elgesiui mūsų renginyje politikos ir esame įsipareigoję užtikrinti saugią ir patikimą darbo aplinką visiems konkurso darbuotojams. Atsižvelgiant į tai, Joosto Kleino elgesys su komandos nariu laikomas pažeidžiančiu konkurso taisykles.

REKLAMA

68-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso didžiajame finale dabar dalyvaus 25 dainos.“

Iš pradžių švedų leidinys „SVT Nyheter“ pranešė, kad tarp J. Kleino ir fotografės įvyko fizinis susirėmimas.

Dabar Nyderlandų žiniasklaida skelbia, kad Joostas Kleinas buvo apklaustas Švedijos policijos dėl grasinimų, kuriuos jis, kaip įtariama, išsakė „Eurovizijos“ komandos nariui. 

Teigiama, kad incidentas įvyko ketvirtadienio vakarą Malmės arenoje, o skundas buvo pateiktas penktadienį.

REKLAMA
REKLAMA

Fizinio susidorojimo nebuvo, rašo portalas „Dutch News“. 

Policija žurnalistams sakė, kad tiek J. Kleinas, tiek skundą pateikęs asmuo buvo apklausti, o bylą dabar nagrinėja prokuratūra, kuri spręs, ką daryti toliau.

Pasak transliuotojo NOS, tai gali užtrukti keletą savaičių.

Anot „Telegraaf“, incidentas susijęs su darbuotoja moterimi.

Atidėtas balsavimas

Dėl skandalą sukėlusio Nyderlandų atstovo buvo atidėtas ir balsavimas tarptautiniams žiūrovams, kurių šalys nedalyvauja „Eurovizijos“ konkurse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pagal taisykles jie galėjo balsuoti jau nuo penktadienio 21 val., tačiau kol kas neaišku, kada bus galima tai daryti. 

Įsikalkit į vatines savo makaules: ruskiai - teroristai, bulbašai - jų chalūjai. Todėl ir už borto. Nei Izraelis, nei Ukraina nieko neužpuolė. Jie ginasi nuo tokių, kaip jūs.
JAV politikas senatorius, pats žydas, Sanders atkirto žvėrišką politiką Palestinos atžvilgiu demonstruojančiam Netanyahu : "Tai nėra atisemitiška laikyti tave atsakingu už karo žiaurumus Palestinoje". Jis pavadino dabartinę sionistų vyriausybę "ekstremistiška ir rasistine". Netanyahu į visus kaltinimus atsakinėjo, kad tai yra "antisemitizmas". Sąmoningi žydai vis garsiau visame pasaulyje pripažįsta sionistų valdžios žiaurumus. Sionistų valdžia su rusų ir jav propagandos pagalba aiškina, kad juos kaltinti yra "antisemitiška" ir jie gali daryti, ką nori: žudyti, bomborduoti fosforo bombomis, marinti badu. Kažkada ir mes džiaugiamės, kai mus pripažino Islandija, kaip dabar to siekia Palestina - taip kalbėjo Jonas Mekas, kai Palestina nuo 1948m yra atakuojama žydų (nors Palestina buvo padalinta per pusę, dabar žydai jau yra užgrobę praktiškai visą Palestiną sau), grobiamos jų žemės, žudomi vaikai, bomborduojami miestai, mokyklos ir ligoninės. Keista, kad Lietuvoje yra tiek daug žmonių vis dar tikinčių žydų ir jav propaganda ir taip aršiai ją ginančių, nors visiškai nieko nenutuokia apie Palestinos istoriją.
ir gerai ,snukis gryno debi.lo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų