Nušautas žinomas reperis: paskutiniai jo įrašai soc. tinkluose užminė mįslę

Los Andžele sekmadienį buvo nušautas „Grammy“ apdovanojimui nominuotas reperis Nipsey Hussle'as, informavo JAV žiniasklaida.

10

Miesto policijos departamento atstovas negalėjo patvirtini aukos tapatybės, bet pranešė naujienų agentūrai AFP, kad per sekmadienio popietę įvykusį šaudymo incidentą žuvo vienas žmogus, o dar du buvo sužeisti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nušautas reperis Nipsey Hussle

Šaulys kol kas nebuvo suimtas, pridūrė atstovas.

Vos kelios valandos prieš savo žūtį N. Hussle'as – 33 metų atlikėjas, kurio jaunystė susipynė su Los Andželo gaujų kultūra – paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“ tokią žinutę: „Turėti galingus priešus yra palaima.“

Duoklę nušautam reperiui atidavė JAV muzikos žvaigždės.

„Išėjo per anksti, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė reperis Snoopas Doggas. – Dabar esu toks nuliūdęs, kad tiesiog prisiminsiu puikiai drauge praleistą laiką.“

Dainininkė Rihanna taip pat išreiškė užuojautą instagrame.

„Tai tikra nesąmonė! Tai sukrėtė mano dvasią! – parašė ji. – Labai gaila, kad tau taip nutiko.“

N. Hussle'ui, kuris ilgą laiką buvo pogrindžio repo artistas, iš pradžių niekaip nepavykdavo išgarsėti, bet vėliau jis pradėjo sėkmingai pardavinėti savo įrašus. Kartą hiphopo superžvaigždė Jay-Z nusipirko 100 jo įrašų ir už kiekvieną sumokėjo po 100 dolerių (89 eurų).

N. Hussle'as buvo nominuotas „Grammy“ geriausio repo albumo kategorijoje už „Victory Lap“ – savo pirmąjį dainų rinkinį, kurį jis šešerius metus reklamavo ir galiausiai išleido pernai vasarį – bet pralaimėjo tuometinei hiphopo sensacijai Cardi B.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų