Nuotraukos parodo kitokią motinystę: moterys išdrįso nusirengti

Greičiausiai nėra nieko nuostabesnio nei žmonės, kurie nebijo patys savęs ir savo nuogo kūno, nepaisant to, ką nuolat perša visuomenė. Gana dažnai ji siekia žmones paversti supanašėjusiais ir nuobodžiais. Tuomet išnyra talentinga fotografė iš Arizonos Jade Beall, kuri fotografuoja juodai baltas nuotraukas, kuriose – netobuli, bet tuo ir žavūs žmonės.

39

Apie talentingą fotografę ir jos nuotraukas rašo žymiausi užsienio žiniasklaidos leidiniai. Kone daugiausiai dėmesio sulaukė Gerry (75) ir Darwin (70) nuotrauka. Tai pora, kuri kartu jau mažiausiai dvidešimt metų. Vyras ir moteris nufotografuoti labai laimingi ir besišypsantys, ši nuotrauka netrukus žaibišku greičiu paplito po interneto erdvę.

„Aš atsisakau grožio idealų, kuriuos mums bruka Vakarų pasaulis. Man tai nėra ir niekada nebus gražu, tai nėra šventa. Kodėl mes sutinkame vienus dalykus išaukštinti ir teigti, kad tai yra gražu, o kiti dalykai nėra gražu?

Kodėl mes negalime surasti kitų šimtų tūkstančių milijonų grožio apibrėžimų?

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsios fotografės nuotraukos atskleidžia kitokį moteriškumą

Daugelis žmonių, kurie dirba su reklamos projektais, man nuolat sako ir bando brukti savo grožio tiesą: neva aš turiu slėpti savo kūną po brangiausiais veido kremais, bandyti atnaujinti save, taip tarsi sau sakydama, kad su kiekviena diena darausi vis menkesnė“, - po milžiniškos reakcijos sulaukusia nuotrauka rašė fotografė.

Liepos 24 dieną ši moters įamžinta nuotrauka sulaukė daugiau nei 34 tūkstančių reakcijų socialiniame tinkle feisbuk.

Garsi fotografė dalijasi nuogų moterų vaizdais Garsi fotografė dalijasi nuogų moterų vaizdais (nuotr. facebook.com) 


Rašyti komentarą...
G
Gintarė
2016-08-02 19:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors ir menas, gal kažkas neišrįso pazuot visai atvirai. O tai puikiausios nuotraukos, kurios parodo, kaip smarkiai pasikeičia moters kūnas. O tai turi suprasti kiti, kad mamytėm sunku palaikyti formas. O apie maitinimą... juk nepasakysi vaikui palauk valanda, kol grįšim namo... juk jis alkanas, tada piktas, o taip vaikui ir visas laikas išsiderina. Nes kaikurie tėveliai stengiasi maitinti reguliariu laiku. Nepykit jūs čia ant tų mamų, o supraskit... :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų