REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinoma moteris, dainininkė, verslininkė, vizažistė Oksana Pikul (39 m.) jau kurį laiką gali pasigirti turinti itin daug veiklų. Jau trejus metus savo grožio verslą turinti moteris turi pačių įvairiausių klienčių, o atėjus vasarai jos grožio namuose apsilanko vis daugiau nuotakų, besiruošiančių savo didžiajai dienai.

Žinoma moteris, dainininkė, verslininkė, vizažistė Oksana Pikul (39 m.) jau kurį laiką gali pasigirti turinti itin daug veiklų. Jau trejus metus savo grožio verslą turinti moteris turi pačių įvairiausių klienčių, o atėjus vasarai jos grožio namuose apsilanko vis daugiau nuotakų, besiruošiančių savo didžiajai dienai.

REKLAMA

Atėjus šiltajam metų periodui didesnį darbo krūvį pastebi ne tik vestuvių organizatoriai, bet taip pat ir vizažo meistrai.

Oksana Pikul portalui tv3.lt atskleidė, kad darbas ją lydi nuolatos: net namuose ji nesėdi sudėjusi rankų.  „Mes, moterys, dirbam iš tikrųjų labai daug. Dirbame darbe, dirbame namuose. Atsimenu, man sakydavo, kad tu po darbo važiuoji į namus pailsėti.

Aš tikrai nevažiuoju į namus ilsėtis, aš važiuoju dirbti. Ir ten manęs laukia dar sunkesnis darbas – vaiko ugdymas, jo priežiūra ir gyvenimas šeimoje. Tai irgi yra darbas ir labai sunkus. O perdegusi esu ir ne kartą. Net pati stebėjausi, bet natūralu, kai tiek daug įtampos, darbų ir viso kito.“

REKLAMA
REKLAMA

Grožio paslapčių mokymus ir seminarus vykdanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, savo srities profesionalė Oksana tikina, kad nors nuotakų įnoriai – skirtingi, daugelis iš jų įvaizdžiuose renkasi bent vieną panašią detalę.

REKLAMA

„Netradicinį įvaizdį renkasi mažuma moterų, bet negaliu pasakyti, kad visos prašo tik klasikinio, neryškaus įvaizdžio. Mes visi esame labai skirtingi, tad normalu, kad sulaukiu pačių įvairiausių prašymų. Galų gale kiekviena moteris kasdien pripratusi savaip pasidažyti, todėl ir vestuvėms turi savą įnorį.

Tačiau mano klientės dažniausiai renkasi klasikinį įvaizdį – tokį, kuris suteikia gaivumo, truputį paryškina bruožus, neapsunkina veido, suteikia švytėjimo. Madingi ir dar ant bangos yra akių pravedimai“, – vardija pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Daromos klaidos

Pasak vizažo specialistės, makiažas yra visiška laisvė ir kūryba. Dabar yra priimtini įvairūs stiliai bei makiažai, todėl ir pasirinkimo laisvė yra begalinė: nuo švelnių, lengvų iki ryškių, spalvotų makiažų. Labai svarbu atsirinkti tai, kas artima nuotakai. Ir reikia nepamiršti, kad vien kosmetikos priemonės stebuklų nepadarys, jei tinkamai nepasirūpinsime savo veido oda bei organizmu.

„Tendencijos kasmet keičiasi. Švytintis makiažas šiemet yra populiarus, vyrauja jau ne pirmą sezoną. Tačiau natūralus įvaizdis dar nereiškia, kad mažai priemonių bus naudojama.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiai dienai turime labai puikių kosmetikos priemonių, kurios geriau laikosi ir suteikia tą norimą natūralų įvaizdį. Jei įvaizdis yra natūralus, dar nereiškia, kad jis bus padarytas per pusvalandį. Jei norima, kad makiažas išsilaikytų iki pat šventės pabaigos, tai teks praleisti bent porą valandų vizažisto kėdėje. Jei norite atrodyti kokybiškai ir gerai ilgesnį laiką, vestuvių dieną teks atsikelti anksčiau“, – šypteli makiažo meistrė.

Daugelis būsimųjų nuotakų imasi savo vestuvinio įvaizdžio paieškų socialiniuose tinkluose, straipsniuose ar žurnaluose. Kiekviena nori atrodyti ne tik tobulai ir madingai, bet ir unikaliai. Kalbėdama apie įvaizdžius, Oksana Pikul neslėpė, kad kone visos nuotakos dažnai daro kelias klaidas, kurių galima lengvai išvengti.

REKLAMA

„Beveik visoms moterims tai sakau: pagrindinis dalykas ko prašau, tai yra nestresuoti. Neprisigalvoti svarbių darbų dieną prieš vestuves, nes ir taip bus krūva kitų darbų, kuriems bus mažai laiko atlikti.

Poilsis, geras ir tvarkingas miegas yra būtinas. Dažna moteris dėl streso prasčiau miega ir prasčiau ilsisi, o paskui tai matosi ant akių ir veido, – kalba moteris. – Todėl labai svarbu tinkamai pasiilsėti. O mūsų, vizažistų užduotis yra padaryti ją pačią nuostabiausią jos dienai.“

REKLAMA

Ne paslaptis, kad vestuviniai makiažai – ne itin pigus dalykas. Oksanos Pikul grožio namuose už vestuvinį nuotakos makiažą moterys moka po 100 eurų ir daugiau.

„Kiekvienas salonas turi savo standartines kainas, mano kainos Vilniuje tikrai nėra pačios didžiausios. Visos nuotakos yra skirtingos – vienos skaičiuoja daugiau, kitos – mažiau“, – apie nuotakų pasirinkimus kalbėjo ji.

Naujienų portalas tv3.lt primenam, kad O. Pikul neseniai lankėsi tinklalaidėje „Tik į priekį“, kurioje kalbėjo apie santykius su mylimuoju Vaidu Akramavičiumi bei savo veiklas. Pokalbį galite pamatyti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

 

Ir sitai per lupas su keptuve dave..
Na tik jau persidirbi ,tu net neįsivaizduoji ką reiškia tikras darbas. mūsų mamos dirbo ,mes dirbom ,buvo ūkis ,daržai,gyvuliai, vanduo šulinyje, vaikai,be pampersų,skalbimo mašinos paprastos o dar jei rudenį žiemą krosnies kūrenimas ,o vyrai padėti neturėjo tokios mados,na dar jei supratingas .o kartais ir girtuokliai buvo.,ir ką gyvenom.dabar tai niekas taip negyventų,išsilakstytų kas sau .ir kai panos nori dėmesio gėlių,kavos į lovą tai net juokinga, tai tokia smulkmena,palyginus su visu gyvenimu ,kad.susirgus paduoda stiklinę vandens,kad apkabina, paguodžia,kaip pavyzdys vaisietos. Graudu ir gera kai žino kad atsirems kai bus sunku...
ta plastmasine islindo i eteri..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų