Rašyti komentarą...
Griuvo kolūkiai.Daugialis tapo ūkininkais.Jūs net neįsivaizduojate kaip sunku buvo.Cukrinius runkelius ravėdavom kauptukais.Chemijos nuo žolių nebuvo.Karves melždavom rankomis.Augo ir vaikai.Jiems teko taip pat ūkio darbai .Teko jiem ir mokslo neapleisti.Dabar ūkininkavimas palyginus kaip buvo prieš 30 m.-poilsis.Tai darbas Oksenėlė.
Ypac madinga pasidazyti lupas auksciau, nei lupu linija. Atrodo, jog nepataike nusipiesti
Siegel dingo, tai dabar apie sita rasys kasdien, nu ir Burlinskaite dar
Šaunuolė.Taip ir toliau.
Na taip sunku,vaikai kokie 6,darbų krūvos.Tos plastmasės,oi kaip susireikšminusios,tokios darbštuolės,visada išlys,kad nepamirštų.
Nuo kada Pikul buvo dainininke? Na verslininke tiek to ,kirpėja yra verslas,bet kad būtų dainininke tai tikrai nebuvo,nebent silikonais scenoje pasimaive,tai čia daugelio tokia mada
Jos daromas makiažas nelabai patinka. Ir čia matyt skonio reikalas, jeigu eina tik dėl žinomumo. Galimai sumažėjo nuotakų ir reikia reklamos. Bet 100 mokėti neverta, kai galima pigiau. Man klasiokė buvo padariusi vestuvėms makiažą už 25 litus. Jis jis tikrai buvo labai geras.
Dar viena dainininkė, Oksana Pikul, gal atlikdama veido tepliojimo procedūrą, klientei dar ir dainelę padainuoja, šiais laikais ančiasnapės be stilistų, visažistų ir kt specialistų nesugeba nei pasipuošti, nei pasirėdyti, prisitepliojusios, prisiklijavusios, prisipūtusios, apsinuoginusios žengia prie altoriaus, kurioje vietoje tas natūralumas, pagaliau tai parodo ir jaunikio skonį renkantis sau žmoną, todel ir skyrybos būna ne mažiau " įspūdingos".
Ir dainininkė, ir verslininkė, ir visažistė- tikra tobulybė su prikimštomis veršio lūpomis
@Vaje,vaje! O dar kiek b.b. mačius.
@O,O,O uz tai pagyvens linksmai ,ne taip kaip tu su vienu b..b....tik :D
@Vaje,vaje! Ir pavydus komentatoriai, neturintys nei grožio, nei proto, nei pinigų.
100 už vestuvinį makiažą yra labai mažai, vien už savo vardą galėtų daugiau imti, juk pas ją eina dėl žinomumo. Ir šiaip per vestuves reikia plėšti kiek tik gali, nes žmonės ir taip negaili vestuvėms nieko.
@tip Kvaile tu.per tokius kaip tu ir atkrenta klijentai! Tipiska sovietines bobos kalbos.kaop iš savo liaudies kuo daugiau nuplėšt! Už tai geras prekeivis žino savo taisykles.kad geriau parduot daugiau,bet pigiau.
@Greta Išmok rišliai rašyti, dūra, tada aiškink, kaip gyventi. Linkiu neatkritusių "klijentų".

Skaitomiausios naujienos
Į viršų