Nuogas savo nuotraukas siuntinėjanti esporto žvaigždė: „Per 2 mėnesius uždirbau daugiau, nei per 10 metų „twitch“ platformoje“

Viena skandalingiausių esporto žaidėjų – 33-ejų Alinity Divine – ilgą laiką sulaukia didžiulio populiarumo „twitch“ platformoje, tačiau nusprendė, kad gaunamų pajamų jai neužtenka, todėl sukūrė paskyrą „OnlyFans“ platformoje.

11

Galimybė pamatyti pikantiškas A.Divine nuotraukas ir asmeniškai pabendrauti su mergina kainuoja nuo 10 JAV dolerių per mėnesį.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alinity Divine

Negana to, tiems, kas pratęsia prenumeratą, kolumbietė padovanoja savo nuogą nuotrauką. Šis verslo planas esporto žaidėjai jau atsipirko.

„Nenorėčiau atskleisti konkrečių skaičių, kiek uždirbu vienoje ar kitoje platformoje, tik galiu pasakyti, kad per 2 mėnesius iš „OnlyFans“ uždirbau daugiau, nei būčiau uždirbusi per 10 metų „twitch“ platformoje“, – atskleidė A.Divine.

Pernai žaidėja pasirašė kontraktą su „Era Eternity“ esporto organizacija. Ji tai padarė po skandalingos transliacijos „twitch“ paskyroje, kai sekundei apnuogino savo krūtį ir buvo suspenduota platformos administratorių.


Rašyti komentarą...
G
Gėda
2021-06-18 06:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie ką jūs rašot? Turėtų būti gėda tokiam portalui, geltonoji spauda.
Atsakyti
0

D
Debilas
2021-06-18 00:46:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
esporto žvaigždė: Tobula draugai jau durniau rasyt negalejot
Atsakyti
-1

g
geras
2021-06-21 10:09:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia tiesa kam nepatika nesaitikt ,toks tas jau givenimas jiuk ,,geroves,, valstibeja reikia kazkaip isgiventi jiuk ne visi gali but seime ir ten vokti ,jau milijardus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų