Su snaiperiu varžovus naikinanti 58-erių močiutė – nauja kompiuterinių žaidimų žvaigždė

Virtualus Verdansko mūšio laukas „Call of Duty: Warzone“ žaidime knibžda įvairaus plauko žaidėjais, tačiau pastaruoju metu interneto pažiba tapo ne kas kitas, o močiutė.

„Twitch“ platformos transliuotojai „TacticalGramma“ jau 58-eri. Kaip galima nuspėti iš jos slapyvardžio, „TacticalGramma“ yra šiek tiek vyresnė už įprastus „Warzone“ žaidėjus, tačiau tai jos įspūdingiems snaiperės sugebėjimams nė kiek netrukdo.

Pasak 58-erių amerikietės, ji kompiuterinius žaidimus žaidžia nuo pat legendinio „Pong“ pasirodymo. Nuo to laiko transliuotoja savo įgūdžius pademonstravo įvairiuose žaidimuose, tarp kurių – ir „Warzone“.

Žymusis „Activision“ „Battle Royale“ žanro žaidimas gali būti sunkiai įkandamas net pirmojo asmens šaudyklių veteranams, tačiau tai „TacticalGramma“ negalioja. Naudodama SP-R208 snaiperį, transliuotoja savo žiūrovus stebina neįtikėtinu taiklumu.

@tacticalgramma

That’s right Gramma killed you lol ##grandma ##sniper ##cod ##gamer ##duetthis ##fyp

♬ Send Me on My Way - Vibe Street

Iš žemiau pateikto „TacticalGramma” įrašo nesunku suprasti, kodėl 58-erių „Call of Duty“ žaidėja sulaukia tokio milžiniško populiarumo, ypač kai nušautų varžovų įkandin dar surėkia „še tau, moksliuk!” arba „tave nužudė močiutė!”.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų