Be pertraukų mėnesį kompiuterinius žaidimus žaidžiantis ir iš kambario neišeinantis transliuotojas: „Daugiau taip nedarysiu“

Šiandien baigiantis Ludwigo Ahgreno mėnesį trunkančiai kompiuterinių žaidimų transliacijai be pertraukų, žinomas „Twitch“ transliuotojas pareiškė, jog daugiau tokiais dalykais neužsiims.

L.Ahgreno vadinamasis mėnesio „subatonas“ tapo internetine bomba. Tiems, kas galbūt dar negirdėjo, amerikietis savo transliaciją pradėjo kovo 14 dieną pareiškęs, jog naujos jo kanalo prenumeratos pridės papildomo laiko numatytai transliacijai. Tokia sistema L.Ahgreną privertė tūnoti kambaryje iki pat balandžio 13 dienos.

Per šį laiką L.Ahgrenas pasiekė 200 tūkst. prenumeratorių ir pagal šį rodiklį konkuruoja su vienu garsiausių pasaulio transliuotoju Tyleriu „Ninja“ Blevinsu.

Nors amerikiečio transliacija sulaukė milžiniško populiarumo ir ažiotažo, pats L.Ahgrenas atskleidė, kad daugiau tokių projektų nedarys.

Tiesa, ne dėl to, jog jam atsibodo mėnesį sėdėti kambaryje, o dėl to, kad tokia transliacijos idėja antrą kartą jau būtų išsikvėpusi.

„Vienintelė priežastis, kodėl to nekartočiau, yra labai paprasta — kita transliacija tiesiog nebūtų tokia pat gerai kaip originalas“, — teigė L.Ahgrenas.

REKLAMA

„Pirmą kartą ši idėja šovė netikėtai, nieko neplanavus, tarsi žaibas iš giedro dangaus. Iš pradžių planavau 24 valandų transliaciją, o viskas išsirutuliojo į mėnesį.“

Per visą mėnesio transliaciją L.Ahgrenas žaidė kompiuterinius žaidimus, bendravo su savo gerbėjais, o šie jį stebėjo net miego metu.

Pasak žaibiškai išgarsėjusio transliuotojo, paskutinę transliacijos dieną surinktos lėšos bus skirtos labdarai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų