Nuo priklausomybių bei valgymo sutrikimų kentusi Lovato – neatpažįstama: parodė išvaizdos pokyčius

Dainininkė Demi Lovato yra išgyvenusi ne vieną skaudų įvykį, kentusi kovas su priklausomybėmis bei turėjusi nemažai valgymo sutrikimų. Dabar moteris džiaugiasi padailėjusiomis kūno formomis ir parodė rezultatus.

5

Socialiniame tinkle ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja pasikeitusias kūno formas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Demi Lovato

„Pilna taikos, ramybės, džiaugsmo ir meilės“, – rašė ji.

Tiesa, pasikeitė ne tik atlikėjos kūno formos, tačiau ir šukuosena. Ji nusirėžė ilgas kasas.

Per Kūčias Demi „Instagram“ apie visa tai prabilo vėl. „Anksčiau manydavau, kad pasveikti nuo valgymo sutrikimų yra neįmanoma. Maniau, kad visi apie tai meluodavo, o už uždarytų durų elgdavosi taip, kaip įpratę anksčiau.

Vis dėlto esu be galo dėkinga galėdama pranešti, kad pirmąkart mano gyvenime mano dietistė į mane pažiūrėjo ir pasakė, kad tai atrodo žmogus, pasveikęs nuo valgymo sutrikimų“, – rašė Demi.

Mergina džiaugėsi, jog net karantino metu, kai gyvenimas ir taip nebuvo paprastas, ji sugebėjo džiaugtis savo kūno linkiais ir strijomis, nepaisant to, kad visuomenė į jas žiūrėdavo skirtingai. 

„Jūs galite viską. Patikėkite savimi. Šie metai buvo sunkūs… Būkite sau geri ir prisiminkite, kad verta sugrįžti į vėžias, nes jūs verti pasveikti. Myliu jus“, – ir kitiems žmonėms, kenčiantiems nuo valgymo sutrikimų, linkėjo D. Lovato.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad atlikėja šiais metais išgyveno ir skausmingą išsiskyrimą bei ryžosi pokyčiams. 

Demi atsidavė savo plaukų stilistei Amber Maynard Bolt ir leido nuskusti net pusę galvos. Negana to, dabar, iš tamsiaplaukės, Demi virto į blondinę. Savo pokyčių nuotraukomis dainininkė pasidalijo ir socialiniuose tinkluose, kuriuose tiesiog trumpai brūkštelėjo: „Kai ką padariau…“

O štai Demi ir jos vaikinas Maxas išsiskyrė visai neseniai. Pora susižadėjusi išbuvo vos 2 mėnesius, o iki tol buvo pažįstami 5.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, sužadėtuvės nutrauktos dėl abiejų jaučiamos įtampos. 

„Tai buvo sunkus sprendimas, tačiau abu – Demi ir Maxas – nusprendė keliauti skirtingais keliais ir susikoncentruoti į savo karjeras. Jie vienas kitam jaučia meilę ir pagarbą ir visuomet brangins vienas kito laiką, praleistą kartu“, –  sakė artimi poros šaltiniai.

Tiesa, jau kurį laiką Demi draugai buvo susidomėję tikrosiomis Maxo intencijomis. O štai Demi sekėjai neseniai pastebėjo taip pat kai ką keisto – Demi sesuo Dallas ir geras draugas Matthew Scottas Montgomery nustojo sekti Maxą „Instagram“.

Tiesa, neseniai buvo pasirodę ir neva suklastoti Maxo įrašai „Twitter“, kuriuose jis prisipažino meilėje buvusiai savo draugei Selenai Gomez. Tai pamačiusi Demi nusprendė netylėti. 

REKLAMA

„Labai liūdna, kai žmonės dalijasi netikromis nuotraukomis ir bando supriešinti dvi moteris. Jei moterys konfliktuoja, tai yra jų konfliktas o ne jūsų. Taip, žinoma, išskirti garsenybes ir jų santykius dabar yra kur kas lengviau, nes tai – 2020-ieji, kurie visus mus gąsdina. Tačiau metai ir toliau atrodys tokie baisūs tik iki tol, kol mes nepradėsime sprendimų ieškoti kartu“, – rašė D. Lovato.

O štai dabar savo skyrybų viešai nepatvirtino nei Demi, nei Maxas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 27 metų dainininkė džiugiomis naujienomis apie sužadėtuves buvo pasidalijusi socialiniuose tinkluose. Tąkart ji paviešino itin romantiškas savo ir mylimojo nuotraukas, kuriose bučiuojasi priešais saulėlydį Malibu paplūdimyje.

„Kai buvo maža mergaitė, mano tėtis visuomet mane vadindavo su mažąja parnere – tai būtų skambėję keistai be jo pietietiško kaubojiško akcento. Tačiau man viskas buvo puikiai suprantama. Dabar šie žodžiai ir vėl įgavo prasmę, nes aš oficialiai tapsiu kito žmogaus partnere. Maxai Ehrichai, tave pamilau tą pačią akimirką, kai tave sutikau.

Tai buvo kažkas, ko nebūčiau galėjusi paaiškinti niekam, kas nėra to patyręs anksčiau, tačiau, mano laimei, tu tai taip pat pajutai… Niekuomet nesijutau taip besąlygiškai mylima su visais savo trūkumais jokio kito žmogaus (išskyrus mano tėvus), per visą savo gyvenimą“, – rašė D. Lovato.

„Tu niekuomet neverti manęs būti kažkuo kitu, tik savimi. Ir tu verti mane norėti būti geriausia savo pačios versija. Džiaugiuosi, kad duodi man savo ranką santuokai. Myliu tave labiau, nei kažkokie komentarai gali tai išreikšti ir esu tikroje ekstazėje, kad galiu su tavimi pradėti šeimą. Mylėsiu tave visuomet, mano meile, mano partneri. Už mūsų ateitį“, – toliau rašė ji.

Maxas savo socialiniuose tinkluose taip pat pasidalijo džiugiomis naujienomis sakydamas, jog visuomet dievins Demi „gryną, gražią ir begalinę sielą“.

REKLAMA

Netrukus po to, kai jiedu paskelbė gražias žinias, paparacai porą užfiksavo viename restorane švenčiančius savo sužadėtuves.

Primename, kad pora ėmė susitikinėti kovo mėnesį, kai D. Lovato netyčia sugadina.

Primename, kad mergina kentė ir nuo priklausomybių.

Po kraupių 2018 metų įvykių, aktorė netrukus buvo išgabenta į ligoninę, vėliau – į reabilitacijos centrą, kuriame praleido net kelis mėnesius ir gyveno tik sveikai, ir, žinoma, blaiviai.

Netrukus pasirodysiančioje dokumentinėje juostoje apie savo gyvenimą „Dancing With The Devil“ atlikėja apie savo patirtį prabils ir plačiau. Pasirodo, kad viskas, ką žinojo internautai, nebuvo taip blogai, kaip tai buvo iš tiesų.

„Per pastaruosius metus labai daug kartų norėjau prabilti apie tai, kas iš tiesų nutiko. Manau, kad aš turėjau daugybę gyvenimų. Žinote, kaip katės. Manau, kad tai – 9-asis mano gyvenimas“, – kalbėjo ji.

Pasirodo, kad paskutinis perdozavimas buvo toks stiprus, kad po to ji patyrė 3 insultus ir širdies smūgį, taip pat buvo pažeistos jos smegenys. „Mano gydytojai sakė, kad man buvo likus 5-10 minučių. Peržengiau tą ribą, kurios dar niekuomet anksčiau nesu peržengusi“, – kalbėjo ji.

„Buvo pažeistos mano smegenys ir aš vis dar jaučiu to efektus“, – sakė ji paaiškindama, kad daugiau nebevairuoja, nes mato be galo prastai.

D. Lovato šiuo metu yra 28 metai, o narkotines medžiagas vartoti ji ėmė nuo 17-os. Dar būdama 18-metė ji gydėsi reabilitacijos klinikoje, kur jai buvo pranešta, kad atlikėja serga bipoliniu sutrikimu.

„Per pastaruosius metus išgirdau daug istorijų apie savo gyvenimą ir tai, kas, žmonės spėjo, man buvo nutikę. Norėjau apie viską kalbėti atvirai ir pasakyti tiesą savo fanams“, – dar pridėjo ji.

Dokumentinė juosta apie D. Lovato pasirodys kovo 23 dieną.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų