Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiuos metus pradėjo su pokyčiais. Visai neseniai žinomai merginai pasitaikė netikėta ir nauja galimybė išbandyti save radijuje, o prieš kelias savaites ji taip pat ir vėl uždainavo – pristatė dainą, skirtą „heiteriams“.

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha šiuos metus pradėjo su pokyčiais. Visai neseniai žinomai merginai pasitaikė netikėta ir nauja galimybė išbandyti save radijuje, o prieš kelias savaites ji taip pat ir vėl uždainavo – pristatė dainą, skirtą „heiteriams“.

REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt konferencijos metu Gabrielė ne tik papasakojo apie šiuos naujus pokyčius, bet prabilo ir apie kitus darbus, praeityje pasidarytus patobulinimus bei tai, kaip pavyko pagaliau save pamilti.

Nauji metai – naujos patirtys

Visai neseniai Gabrielė vienos radijo laidos metu davė interviu – tąkart mergina nesitikėjo, kad tai galėtų būti kai ko naujo pradžia.

REKLAMA

„Praėjus savaitei, gal kiek mažiau, man paskambino tos radijo stoties direktorius ir paklausė, galbūt norėčiau dirbti radijuje? Kadangi dabar – karantinas, ir tos veiklos, nors ir yra, nėra tiek, kiek jos būdavo anksčiau, pagalvojau, kodėl neišbandžius savęs naujoje srityje?“ – sakė ji.

Paklausta, ar jau prisijaukino naująją radijo laidų vedėjos rolę, Gabrielė teigė, kad visa tai jai nebuvo didelė naujiena, kadangi patirties tiesioginiame eteryje jau turėjo, o ir viešumos niekuomet nebijoje. „Manęs visi klausė, ar nebijosiu, ar sugebėsiu, ar gebėsiu taisyklingai šnekėti ir vietoje „biški“ sakyti „truputį“ (juokiasi). Kadangi dabar nebėra tokių griežtų ir apibrėžtų standartų, kaip galima ir kaip negalima kalbėti, aš į radijų atnešu laisvumo, šiek tiek daugiau juoko. Būnu savimi ir tiesiog praskaidrinu kitiems nuotaiką“, – kalbėjo ji.

Prieš karantiną Gabrielė buvo nagų meistrė, ir šios veiklos, kurią vadina tikra meditacija, mergina neatsisako iki šiol. Tiesa, ji neslepia, kad karantino laikotarpiu ją gelbėjo ir tai, ką pavykdavo užsidirbti iš socialinių tinklų.

REKLAMA
REKLAMA

Operacija, kuri suteikė pasitikėjimo

Šį karantiną Vasha vadina lengvesniu, nes jau žinojo, ko tikėtis. Vis dėlto per šį karantiną ji niekaip neprisiverčia sportuoti, tad galimybės ir vėl tai daryti sporto salėje ar bent laukia, ji laukia ypatingai.

„Visą gyvenimą buvau pritarianti sportui, man tai patinka, patinka turėti gražų kūną. Labai nemėgstu tų moterų, kurios sako, kad sportuoja, bet joms niekas neišeina. Viskas tikrai įmanoma – esu gyvas pavyzdys. Dabar labiausiai laukiu, kol atsidarys sporto salės ar bus šiltesni orai ir bus galima pasportuoti lauke“, – sakė ji.

Gabrielė visais laikais mėgo eksperimentuoti ir su savo išvaizda, o praėjusiais metais buvo viena pirmųjų žvaigždžių, kurios pasidarė plastinę krūtinės operaciją. „Neturėjau jokių kompleksų – man patiko ir maža mano krūtinė, aš jaučiausi gerai. Nebuvo taip, kad savimi nepasitikėčiau. Tiesiog visuomet žinojau, kad po vaikų norėsiu pasidaryti plastinę krūtinės operaciją, nes man tai tiesiog gražu. Tai, žinoma, pridėjo ir pasitikėjimo, moteriškumo. Nedrįsčiau atkalbėti moters, kuri to norėtų – svarbu jausti ribas“, – kalbėjo Gabrielė.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat ji užsiminė, kad viskas priklauso nuo chirurgo, tačiau praeityje jai yra tekę išbandyti ir tai, kas sužavėjo ne itin – paakių užpildai. Kaip sakė mergina, jie ne tik nepanaikino pajuodavimų, bet net kiek ir pagadino odą.

Sunkus laikotarpis ir daina „heiteriams“

Rudenį Gabrielė viešai buvo prabilusi ir apie kitą skaudų periodą savo gyvenime, kai svoris krito beprotišku greičiu. Tą matė ir pati mergina, ir visi jos sekėjai. 

„Išgyvenau sudėtingą gyvenime etapą, nes labai mylėjau – tai niekam ne paslaptis. Iš viso to išlipau perskaičiusi vieną knygą. Kol jos neperskaičiau, tol kankinausi, verkdavau, nevalgydavau, maisto man nevirškindavo ir būdavo labai blogai. Perskaičius knygą galvoje viskas susidėliojo į tas lentynas, kuriose ir turi viskas būti, ir tarsi pasveikau – ėmiau priaugti svorio, pradėjau valgyti maistą taip, kaip reikia“, – sakė ji.

Žinoma mergina džiaugėsi, kad sugebėjo visa tai palikti praeityje, tačiau iki šiol sulaukia žinučių ir iš kitų panašiai besijaučiančių merginų: „Dar po šiai dienai būna, kad merginos man į „Instagram“ parašo klausdamos, kaip man pavyko išgyventi tokį sunkų laikotarpį? Gal kažkam atrodo, kad skyrybos nėra kažkas tokio, dėl ko taip stipriai reikėtų išgyventi, tačiau kadangi aš visą savo gyvenimą buvau sudėjusi į savo santuoką ir niekaip kitaip jo neįsivaizdavau, man buvo tikrai labai didelis praradimas. Tad dabar, kai besiskiriančios merginos man rašo ir klausia patarimo, aš joms duodu tik vieną – pamilkite save.“

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors socialiniai tinklai – ne tik erdvė pabendrauti su bendraminčiais, bet ir dar vienas Gabrielės pajamų šaltinis, ji kartais nuo to mėgsta pailsėti. „Kiekvienąkart atitrūkus nuo socialinių tinklų labai sunku ir vėl į juos įsilieti. Kai nuolat tai darai, pradedi gyventi tik „Instagram“ ir pameti savo tikrą, realų pasaulį, dėl to tų pertraukų tikrai reikia. Bet į visa tai sugrįžti bent pastaruoju metu man būdavo labai sunku – ypač karantino metu. Ir taip visi su treningais sėdime namie, nesidažome, priaugome svorio, tai kažkaip vis norėdavosi tą atidėti“, – sakė Vasha.

Taip pat didelį būrį sekėjų čia sukaupusi mergina skuba priminti, kad ne viskas visuomet yra taip gražu, kaip gali pasirodyti iš nuotraukos: „Patarčiau merginoms mažiau kreipti dėmesį į įvairius įrašus, kurie yra keliami į „Instagram“ ir kitus socialinius tinklus. Visos tos gražuolių nuotraukos dažniausiai yra fotošopas. Tokių idealių figūrų gyvenime nėra, arba tai – labai retas atvejis, kai žmogus itin prisižiūri, daug sportuoja. Arba, aišku, žmogui pasisekė – jis turi gerą medžiagų apykaitą (šypsosi). Bet jaunoms mergaitėms ypatingai patarčiau neįsikąsti to, kas yra „Instagram“.

REKLAMA
REKLAMA

Neseniai Gabrielė pasidalijo ir nauju savo kūriniu, kuriame papasakojo apie kitą socialinių tinklų pusę, su kuria tenka susidurti ir jai, ir kitiems žinomiems žmonėms. „Būna, kad rašo patys ar iš netikrų anketų. Sulaukiu baisių žinučių, kas liečia vaiką, mane. Bet manau, kad daugelis viešų žmonių to sulaukia. Į tai aš nebekreipiu dėmesio. Anksčiau iš to daugiau su draugėmis pasijuokdavau ir taip stipriai neapsikraudavau. O dabar aš tiesiog užblokuoju ir viskas. Manau, kad nėra kodėl gaišti laiko žmonėms, kurie yra nelaimingi ir kurie nori tik įkąsti, neaišku dėl ko“, – sakė ji.

Visą pokalbį su Gabriele Rutkauskiene-Vasha pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų