Norėjo geriau, išėjo kaip visada: Harry ir Williamo santykiams atėjo galas?

Visai neseniai Jungtinėje Karalystėje įvyko paskutinis princo Harry ir Meghan Markle pasirodymas iki oficialiai netenkant karališkųjų titulų. Ir nors jiedu buvo nusiteikę puikiai, likę šeimos nariai nebuvo tokie džiaugsmingi.

7

O štai brolių princo Harry ir princo Williamo santykiai, anot užsienio žiniasklaidos, pasiekė kritinį tašką.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Norėjo geriau, išėjo kaip visada: Harry ir Williamo santykiams atėjo galas?

Įtampa tarp brolių buvo jaučiama jau seniai, tačiau nuo to laiko, kai Meghan ir Harry paskelbė norintys sumažinti savo karališkąsias pareigas ir daugiau laiko praleisti už Atlanto, viskas ėmė ristis žemyn beprotišku greičiu. Negana to, Williamas buvo įsiutęs ir dėl to, jog šias naujienas Harry su žmona paskelbė per jo mylimosios Kate Middleton gimtadienį.

Ir nors kai kurie galvojo, kad princui Harry grįžus iš Kanados į Jungtinę Karalystę reikalai nors kiek pagerės, pasirodo, viskas atsitiko atvirkščiai. „Tie, kas yra artimi su broliais, gali paskayti, kad viskas dabar tik dar blogiau“, – užsienio žiniasklaidai sakė artimas šaltinis.

Kaip pridėjo minėtas šaltinis, Williamui kiekvienas Harry žingsnis atrodo tarsi įžeidimas, o ir apskritai jis yra linkęs galvoti, kad jaunėlis brolis negerbia nei visos monarchijos, nei, tuo labiau, karalienės.

Pasirodo, kad Williamas ne kaip nusiteikęs ne vienas. dailymail.co.uk rašoma, kad Harry jaučiasi lygiai taip pat „giliai nelaimingas“, ir jaučiasi tarsi paliktas likimo valioje savo paties giminaičių. Taip pat jam atrodo, kad šeima nebepriimtų netgi jo sūnaus Archie. Anot šaltinių, princas suvokia, kad jo ir Williamo santykiai daugiau niekuomet nebebus tokie, kaip buvo, todėl jis nusprendė nebesidairyti atgal.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kovo 9-ąją jiedu princas Harry ir M. Markle pasirodė viešumoje paskutinį kartą prieš netenkant savo aukšto rango karališkosios šeimos narių titulo.

Nei karalienė, nei Williamas ir Kate Middleton tokio Harry ir Meghan žingsnio nepalaikė, todėl akyliausi gerbėjai pro akis nepraleido netgi minėtų porų pasisveikinimo. Anot jų, Middleton į porą beveik nė nepažiūrėjo.

REKLAMA

Vėliau pora susėdo pagal titulus. Tai reiškė, kad karalienė ir princas Charlesas sėdėjo pirmoje eilėje, K. Middleton ir princas Williamas – antroje, o Harry ir Meghan – iškart už jų. 

Tiesa, nepaisant to, kad įtampa tarp šeimos narių buvo ne tik matoma, bet ir viešai jaučiama, Harry ir Meghan atrodė išties pakiliai nusiteikę. Meghan buvo pasipuošusi ryškiai žalios spalvos suknele, o galvą papuošė tokios pat spalvos skrybėlaite. Prie derinio ji pasirinko kūno spalvos aukštakulnius-žudikus bei kiek tamsesnio žalio atspalvio rankinę. 

Ir nors tai paskutinis princo ir Meghan karališkasis pasirodymas, oficialių savo pareigų ir titulų jie neteks tik kovo 31-ąją. 


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2020-03-19 10:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimtą metų tuos karaliukus, vemti verčia į juos žiūrint...
Atsakyti
-2

A
Aneliuke
2020-03-18 18:55:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsibodo sitie hariai wiljamsai ,karaliai if ju zmonos !
Atsakyti
-1

O
Ona
2020-03-18 23:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas verčia jus apie juos skaityti?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų