• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus miesto apylinkės teismas padėjo tašką byloje tarp mirusios Agnės Jagelavičiūtės mamos Nijolės Jagelavičienės, stilistės sūnaus ir buvusio žento Manto Volkaus. Tarp jų buvo kilusi kova dėl autorinių teisių į A. Jagelavičiūtės kūrybą. 

Vilniaus miesto apylinkės teismas padėjo tašką byloje tarp mirusios Agnės Jagelavičiūtės mamos Nijolės Jagelavičienės, stilistės sūnaus ir buvusio žento Manto Volkaus. Tarp jų buvo kilusi kova dėl autorinių teisių į A. Jagelavičiūtės kūrybą. 

REKLAMA

Kaip skelbia portalas alfa.lt, N. Jagelavičienė išgirdo palankų teismo sprendimą – jai leista naudotis mirusios dukters A. Jagelavičiūtės kūryba.

Teismo verdiktas

Įdomu tai, kad dar praėjusiais metais buvo laikomasi kitos pozicijos – Nijolei buvo uždrausta naudoti Agnės tekstus ir eskizus leidžiant darbo knygas-kalendorius.

REKLAMA
REKLAMA

Tada teismas priėmė, kad jos įkurta mažoji bendrija „Tikėk ir veik“ turės atlyginti padarytą žalą, kuri buvo įvertinta kiek daugiau nei 5 tūkst. eur. Šis teismo sprendimas buvo apskųstas. 

REKLAMA

Teisėja Aistė Račkauskaitė-Burneikienė atmetė šį ieškinį, kuriuo prašyta neleisti N. Jagelavičienei naudotis dukros kūryba.

A. Jagelavičiūtės sūnui ne tik nebus atlyginama žala, kuri buvo priteista, tačiau pats turės sumokėti susikaupusias „Tikėk ir veik“ bylinėjimosi išlaidas, kurios siekian 12,5 tūkst. eurų.

„Vilniaus miesto apylinkės teismas praėjusią savaitę atmetė dar nepilnamečio A. Jagelavičiūtės sūnaus, kuriam atstovauja tėvas Leonas Volkus, ieškinį, kuriuo N. Jagelavičienės mažajai bendrijai „Tikėk ir veik“ siekta uždrausti leisti darbo knygas-kalendorius su mirusios stilistės tekstų ištraukomis ir eskizais“, – rašė minėtas portalas.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad po dukters mirties N. Jagelavičienė pranešė, kad tęs Agnės pradėtą veiklą – leis ir pardavinės darbo knygas-kalendorius su stilistės eskizais.

Ji taip pat turėjo planų ir gaminti drabužius bei kitas prekes su dukters frazėmis. 

Nijolė Jagelavičienė (nuotr. Organizatorių)

Toks moters žingsnis nepatiko buvusiam A. Jagelavičiūtės vyrui M. Volkui.

Atstovaudamas judviejų sūnui, kuris yra vienintelis stilistės teisių paveldėtojas, vyras padavė N. Jagelavičienę į teismą. Jis įsitikinęs, kad moteris negali užsiimti tokia veikla be savo nepilnamečio anūko žinios ir sutikimo. 

REKLAMA
Tai gerai močiutė prikaups turtų ir viskas liks vieninteliam anūkui .Nieko čia blogo ,o va buvusiam žentui tai sugalvele tikrai kažkas negerai.Tegul tik dirba močiutė pilna idėjų.Turėtu mulkis džiaugtis ir į viena dūda pūsti,nepoteismus tysioti.
Ji Agnės mama.Jos turtas anūkui liks.Kodėl visi čia parinatės?Kaip būtų jei mirtų jauna jūsų dukra,o su žentu gerų santykių neturėtumėt?Nesat
ir kaip negėda šitai.......
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų