Netikėtai radijuje užgimęs duetas – Laura ir Edgaras: „Mums sekasi, nes vienas kito nemėgstame“

Viena klausomiausių šalies radijo stočių „Power Hit Radio“ gerbėjus stebina naujienomis ir populiariausiomis dainomis. Nuo ryto iki vakaro klausytojų nuotaiką skaidrina ir radijo laidų vedėjai.

7

Pavasarį prie vedėjų komandos prisijungė nauja narė – Laura Ignatovičiūtė. Energinga ir humoro nestokojanti mergina su „Power Hit Radio“ klausytojais sveikinasi kartu su Edgaru Kožuchovskiu kiekvieną darbo dienos popietę.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netikėtai radijuje užgimęs duetas – Laura ir Edgaras: „Mums sekasi, nes vienas kito nemėgstame“

Neplanuotas duetas

Tiesa, Laura ir Edgaras „Power popietei“ susibūrė visiškai atsitiktinai. Visuomet vienas laidas vedęs Edgaras nė nemanė, kad savo jegas išbandyti atėjusi Laura taps nauja kompanionė. 

„Ieškojome naujos kolegės, vis ateidavo merginos pasibandyti, pakalbėti eteryje, aprodydavau, kaip viskas veikia radijuje. Kai atėjo Laura po trijų savaičių „pasibandymo“ pradėjome kalbėti, kad būtų smagu dirbti kartu, eteryje skambame gerai, o su ja buvo lengva bendrauti nuo pat pradžių, ji drąsi ir komunikabili. Taip pat mūsų nuomonės labai dažnai išsiskiria, todėl tai dar labiau paskatino kurti duetą“, – atviravo Edgaras.

Tuo tarpu Laura per naujus metus išsikėlė sau tikslą – išbandyti gyvenime kažką naujo. Mergina vis dažniau iš aplinkinių sulaukdavo komplimentų dėl savo balso tembro, daug kas girdavo gražų Lauros balsą, todėl vieną rytą mergina nusprendė – laikas žengti tvirtą žingsnį ir kibti į darbo paieškas: „Išsikėliau sau tikslus, kad noriu pradėti kažką naujo gyvenime, visada svajojau išbandyti savo jėgas radijuje. Pamenu, atsikėliau ryte ir ėmiau ieškoti darbo skelbimų, kuriuos įkėlė TV3. Atradau „Power Hit Radio“ darbo skelbimą, iškart išsiunčiau savo gyvenimo aprašymą, sukūriau vaizdo įrašą apie save ir man pavyko. Šį darbą įsimylėjau ir mano svajonė dirbti radijuje išsipildė.“ 

„Pirmą dieną, kai atėjau susipažinti su Edgaru, atrodė, kad jį pažįstų daugybę metų. Pagal Zodiako ženklą esame avinai – kandūs, su tvirta nuomone, užsispyrę, todėl buvo labai įdomu bendrauti nuo pirmos dienos“, – prisimena Laura.

„Aš visą laiką sakydavau, kad man patinka dirbti vienam ir neįsivaizduoju darbo su kitu žmogumi. Man patinka užpildyti eterį, viską kontroliuoti, bet puikiai suprantu, kad būnant kartu su Laura, laida tampa geresnė iš pramoginės pusės“, – prisipažino vaikinas.

 

Netrūksta pykčių

Tiesa, Edgaras neslėpė, kad jų duete būna ir pykčių: „Neseniai kažką leptelėjau eterio metu, tai paskutinę valandą net nešnekėjome. Man atrodo mūsų duetas geras todėl, kad vienas kito nemėgstame. Mūsų nuomonės labai dažnai išsiskiria, aš kartais negaliu suprasti, kad Laura, būdama vyresnė už mane, mąsto visiškai skirtingai. Jai kartais netelpa galvoje elementariausi dalykai ir tai mane stebina. Dirbdamas su Laura aš nervų „sudeginu“ daugiau, nei dirbdamas vienas.“

REKLAMA

„Pirmą kartą jis labai ant manęs supyko, kai įkyriai prašiau jo nusifotografuoti, o tuo metu jis dirbo. Keletą kartų paprašiau nusifotografuoti, kai jis pradėjo ant manęs rėkti ir tada supratau, kad šiandien į akis jam nebelįsiu. Tada jo labai išsigandau ir supratau, kad persistengiau. Šiaip Edgarą mėgstu beveik visada, tą ir reikėtų pabrėžti, kad beveik. Esu žmogus, kuris vengia negatyvo ir pykčių, stengiuosi kurti ramią aplinką ir nuraminti tuos, kurie netikėtai užsiplieskia“, – atviravo Laura.

Nors tarp Lauros ir Edgaro santykiai yra kolegiški, tačiau daugelis klausytojų nevengia jų poruoti. Paklaustas, ar Edgaro mylimoji nepavydi tokių kalbų, vaikinas tik nusijuokia: „Mano antra pusė puikiai supranta, kad tai yra tik darbas. Manęs Laura visiškai netraukia, jei būčiau vienišas, ji būtų paskutinis žmogus pasaulyje su kuriuo norėčiau kurti santykius. Ji yra ne mano skonio moteris. Sorry, Laura. Aš nesakau, kad ji yra negraži, bet jos charakteris ir išvaizda ne mano skonio.“

Laura taip pat negailėjo „komplimentų“: „Mane erzina, kad Edgaras labai greitai dėl visko užsiplieskia ir susinervina. Jis kaip degtukas, gali supykti, kad raudonas šviesoforas sankryžoje užsidegė. Taip pat jis labai save myli, galvoja, kad yra labai gražus ir nuolat tai kartoja. Šie dalykai mane labai erzina, bet vis vien aš jį mėgstu ir pati bandau iš jo išplėšti komplimentą apie save.“

„Nors turėjau dirbti viena, tačiau dabar nebenorėčiau. Su Edgaru man kiekviena diena lyg iššūkis, pradedu jį dar geriau pažinti. Edgaras yra tas bičas su kuriuo gyvenime nedraugaučiau. Su juo būdama aš suprantu, kokio norėčiau vyro gyvenime ir tai visiška priešingybė Edgarui. Jei būtume kartu kiekvieną dieną būtų daugybė buitinių konfliktų ir gal net smurtas šeimoje“, – juokėsi Laura.

Taip pat duetas nepraleidžia progos vienas kitam iškrėsti šunybių: „Per mano gimtadienį Laura suorganizavo man vyruką, kuris mane turėjo masažuoti. Kai jį pamačiau, galvojau, kad ji pakvietė urologą ir šis mane dabar ant to stalo tikrins. Tuo metu buvau labai išsigandęs, tai galėjo pamatyti kiekvienas, bet galiausiai viskas gerai baigėsi, tas vyras padarė masažą ir niekur kitur nelindo.“

REKLAMA

Vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA.

Išbandys savo jėgas ir po eterio

Visiškai netikėtai šarmingasis duetas apsisprendė – jie gali būti tie, kurie bet kokią šventę paverstų nepamirštama. Jau ne pirmą mėnesį savo gera nuotaika Laura ir Edgaras užkrečia tūkstančius klausytojų radijo eteryje, o neseniai save išbandyti jiedu nusprendė ir tikrame renginyje, kuriame su savo klausytojais bendrautų akis į akį.

„Supratome, kad mūsų duetas skamba smagiai ir gauname atgalinį ryšį iš klausytojų,  žmonės sako, kad jiems patinkame, todėl nusprendėme tai išnaudoti ne tik radijuje, bet ir už jo ribų. Kad ir kokie esame skirtingi ir mūsų nuomonės išsiskiria, tačiau esame profesionalūs ir žinome, kokiu tikslu dirbame“, – kalbėjo Edgaras. 

„Aš labai pasitikiu Edgaru, taip pat džiaugiuosi, kad jis pasitiki manimi, leidžia man atlikti tam tikrus svarbius darbus ir tiki mano skoniu. Mums labai patinka, ką mes darome, todėl renginių vedimas mums labai tiks“, – džiaugėsi Laura.

Dar daugiau staigmenų

Primename, kad tai ne vienintelė naujiena, kurią praėjusiais metais pristatė „Power Hit Radio“, radijo stotis prieš pat 2021-uosius nusprendė atsinaujinti ir nustebino nauja svetaine, kuri dar patogiau pritaikyta klausytojams.

Prakalbus apie naujus projektus „Power Hit Radio“ programų direktorius ir populiariosios ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis šypteli ir neslepia, kad 2021-aisiais klausytojai sulauks dar daugiau staigmenų, kurias išvys jau netrukus! 

„Power Hit Radio“ jau šešiolika metų leidžia į eterį pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką ir supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. 


Rašyti komentarą...
A
A
2021-06-11 07:54:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie karaliai princai butu bet tevas yra tevas .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų