Netikėtai mirė aktorius Mickelsonas: užuojautą reiškia ryškiausios Holivudo žvaigždės

Būdamas vos 23-ejų netikėtai mirė aktorius ir modelis Danielis Mickelsonas. Apie vaikino mirtį pranešė jo sesuo.

Pirmadienį modelis Meredith Mickelson savo Instagram paskyroje pranešė skaudžią naujieną: liepos ketvirtąją mirė jos brolis Danielis. 

„Mano širdis sudaužyta. Šį tekstą rašyti nepaprastai keista ir net nežinau, ką pasakyti. Vakar praradau savo brolį, geriausią draugą ir kitą savo širdies pusę. Nebuvo žmogaus, kurį labiau pasaulyje mylėčiau“, – prie nuotraukos, kurioje ji užfiksuota su broliu vaikystėje, rašė mergina. 

„Nėra žodžių, kuriais galėčiau jį apibūdinti. Jį pažinoti reiškė jį mylėti. Jis buvo laimingiausias žmogus su plačiausia šypsena ir aš laiminga, kad jis pasirinko mane būti jo seserimi“, – širdį spaudžiantį įrašą užbaigė Meredith Mickelson. 

Įrašą komentavo ir savo užuojautas reiškė žymiausios Holivudo žvaigždės, tokios kaip Jordyn Woods ir Patrickas Schwarzeneggeris. 

Paris Hilton savo Instagram paskyroje rašė: „Tu buvai šviesa. Taip liūdna tai girdėti, brolau. Ilsėkis ramybėje“.

Supermodelis Kaia Gerber pasidalijo prisiminimais apie aktorių: „Prisimenu kaip sėdėdavome ant sofos ir galvodame savo pačių slaptą kalbą, kuria kalbėdavome visada kai būdavome kartu. 

Norėčiau grįžti į tuos laikus. Norėčiau vis dar kalbėtis sakiniais, kurie erzindavo kitus, bet mus visada prajuokindavo“. 

Danielio mergina Maddie Haley savo jausmus taip pat išliejo Instagrame. Prieš pat jo mirtį pora atšventė metų kartu sukaktį. 

„Nenoriu, kad tai būtų tikra. Neįmanoma žodžiais nusakyti, kaip jaučiuosi. Šiąnakt praradau savo geriausią draugą visame pasaulyje. Jaučiuosi taip, lyg mano širdis būtų išplėšta iš krūtinės. 

Danieli, buvai geriausias žmogus, kokį esu sutikusi. Tu apšvietei kambarį savo užkrečiančia šypsena. Nebuvo nei dienos, kai tu nedarei visko, kad aš jausčiausi ypatinga“, – rašė mergina. 

Vaikino mirties priežastis neatskleidžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų