REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Jurijus Smoriginas ir Romas Dambrauskas (tv3.lt fotomontažas)

Visai neseniai choreografas Jurijus Smoriginas patyrė skaudžią draugo netektį, kuomet jo gyvybę nusinešė koronaviruso sukeltos komplikacijos. Žinomas vyras pasakojo, jog jo draugas buvo priešiškai nusiteikęs prieš koronaviruso vakcinas.  Jurijus ragina kitus žmones eiti skiepytis ir nekartoti draugo klaidos.

6

Visai neseniai choreografas Jurijus Smoriginas patyrė skaudžią draugo netektį, kuomet jo gyvybę nusinešė koronaviruso sukeltos komplikacijos. Žinomas vyras pasakojo, jog jo draugas buvo priešiškai nusiteikęs prieš koronaviruso vakcinas.  Jurijus ragina kitus žmones eiti skiepytis ir nekartoti draugo klaidos.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt J. Smoriginas atvirai prabilo apie priešiškai nusiteikusius žmones bei skambų Romo Dambrausko pasisakymą.

J. Smoriginas nevyniojo žodžio į vatą ir teigė, jog „antivakseriai“ – kvaili žmonės.

„Mano draugų rate yra daugiau tokių teatrališkai kvailų žmonių. Žmonės yra linkę užsikabinti prie kažkokios idėjos. Manau, kad tie „antivakseriai“ yra žmonės, kurie nori prieš kažką nuolat kovoti. Žmonėms tai patinka. Pastebėjau, kad tokiais dalykais užsiima žmonės, kurie nėra išprusę ir tam tikro socialinio sluoksnio. Jie pastoviai ieško konflikto su savo gyvenimu. Žmonės kaltina gydytojus kažkokiais nebūtais dalykais ir net nesupranta, jog juos taip manyti paveikė karantinas. Tai pakeitė žmonių psichiką. Dabar 21 a., todėl žmogus turi suprasti, kad dantis rauti tai eini pas odontologus, o ne pas batsiuvį, kuris reples turi. Kodėl žmogus dabar negali pasitikėti gydytojais, kurie dirba su vakcinomis?“, – klausė pašnekovas.

Jurijus įsitikinęs, kad pastarieji „antivakseriai“ dar nėra bendravę su profesionaliais gydytojais, todėl ir netiki mokslu: „Dabar viskas vyksta ženkliai greičiau ir tie takeliai yra išminti. Jie yra profesionalai. Aš esu savo srities profesionalas, todėl negaliu žiūrėti į šeivakojas žvaigždes šokančias ir veidmainius komisijos narius. Esu profesionalas ir atstovauju savo garbei. Galbūt žmonės nesusitiko su profesionaliais gydytojais ir netiki, jog vakcina yra ne nuo 1 ligos. Aš nesu medikas, bet iš karto supratau, kad šis virusas yra žudikas, kuris ieško žmogaus silpnųjų vietų. Aišku, kad būna atvejų, jog žmogus yra pasiskiepijęs ir numiršta. Būna paklaidų. Gi ir stiprus žmogus gali numirti. Visada sakiau, kad Lietuva yra provincijos šalis.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, choreografui visai neseniai teko išgyventi skaudžią draugo netektį, kuris mirė nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų ir buvo nepasiskiepijęs.

REKLAMA

„Mano pažįstamas mirė gruodžio 1-ąją, kuris buvo nesiskiepijęs. Turiu daug feisbuke draugų, kurie dažnai dalijasi istorijomis, kad koronavirusas nusinešė artimų bičiulių gyvybes. Man siutas ima ir negaliu patikėti žmonių bukumu, kurie skleidžia kažkokias teorijas apie vakcinas. Daugelis nesupranta, kad koronavirusas yra silpnų žmonių šienautojas“, – savo poziciją išsakė vyras.

Tęsdamas pokalbį apie „antivakserius“, J. Smoriginas prabilo ir apie R. Dambrauską, kuris visai neseniai viešai prabilo, jog nežada skiepytis.

„Manau, kad jis taip ir nesuaugo. Dainuoja gražiai, bet nelabai ir suaugo, jog gebėtų priimti informaciją. Visų pirma, atsakomybės jausmas turėtų būti. Jis yra labiau populiarus tuose provincijos miesteliuose. Tie žmonės į jį lygiuojasi, todėl jis turi prisiimti didelę atsakomybę. Po jo tokių skandalingų pasisakymų, gali būti dar labai daug mirčių. Aš neišdrįsčiau pasakyti tokių dalykų viešai“, – dėstė jis.

Baigdamas pokalbį apie skiepus bei visuomenės požiūrį į juos, šis prabilo ir apie valdžią: „Negaliu valdžiai nurodyti, nes mes juos rinkome. Jie dabar nesugeba tarpusavy sutarti. Seimas dabar sutelkė visas jėgas nuversti Prezidentą, bet gi patys jį rinkome. Seimas turi prisiimti didelę atsakomybę ir susitelkti. Tačiau jie užsiima visai kitais dalykais. Jie ne visas pajėgas skiria įrodyti žmonėms vakcinos naudą. Manau, kad Seime vyksta chaosas.“

Ka cia tas Smoryginas reklama uzsiimineja.
Tu pūsk nx Smoriginas, tai reikia ir skiepykis
Kam idomi seno 3.14d erasto buka nuomone?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų