Rašyti komentarą...
Tai tamsta Smoryginai nesuaugot! Skiepykitės, kas tamstai trukdo??? Vakcinų reklama užsiima matai, kad prie pensijos prisidurt!
Tu pūsk nx Smoriginas, tai reikia ir skiepykis
Smoriginas, o kodel tu netiki Dambrausku,o tiki Daktarais,juk ne vienas neisrado tos vakcinos.
"Aš esu savo srities profesionalas, todėl negaliu žiūrėti į šeivakojas žvaigždes šokančias ir veidmainius komisijos narius. Esu profesionalas ir atstovauju savo garbei." Perskaičiau pasisakymą kelis kartus, kartais paklausydavau Jurijaus Smorigino pasisakymų per TV, didžiavausi, kad Šančiuose gimė ir užaugo daug žinomų žmonių. Man visiškai svetimos Dambrausko dainos ir nesidomiu jo gyvenimu. Tik esu įsitikinus - Jurijus pasidarė reklamą. Toks įspūdis susidaro labiau pasidomėjus juo. Ko vertas posakis - veidmainiai komisijos nariai. Tik jis vienas teisus ir baltas, o kiti turintys savo nuomonę mėšlas. Ne veltui jo nebekviečia į jokius projektus.
Tiesiai šviesiai pasakyta tiesa. Ačiū, Jurijau.
Ot,durnius!Tegul spiepijasi nors ir 10 kartu,bet nerekia ant visos lietuvos!O Dambrauskas protingas zmogus!
@Londonietis Dambrauskas lygiai toks pat protingas kaip ir tu. T.y. abu jus visiski debilai ;)
@Taip taip Taip
Taii ir skiepykitės pats ,ponas Smagryginai ko dejuojat per spsudą.Liūdėkit tyliai,palikit žmonėms patiems spręsti kas jiems gerai ,kas blogai.
teisingai jurijuau tas romukas nusokes nuo proto seniai aisku ejo per bobas jaunystej ir vis tiek vienisas liko tai ir pavaziavo stogelis vazineja po provincijas su savo dainuskomis ir skleidzia kliedesius
paziurekite i dambrausko veideli tikras pragertas istines antivakseris kuris greitai pakratys kojas..Ir turesime pavyzdi apie mazeikiu plintusa. mano nuomuone pikta .
na Smoriginas savam stiliui tik jis teisus ir tik jo viena nuomone jokios tolerancijos kitam na jei Dambrauskas galvoja kitaip tai kodel kai kurie komentuotojai iskart jau jo ir mentalitetas zemas ir dainos bjiaurios prieko tai viskas! kodel Dambrauskas turi galvoti kaip visi -vienodai ,na mirsta zmones ir neskiepiti ir skiepiti nereik taip aklai tiketi ziniasklaida gydytojai ir visko iki galo nepasako ir mokslininkai tarpusavi nesutaria kokia vakcina geresne,bet jie nezemina vienas kito,nors jums nera prriimtina kitu nuomone,bet ja reik gerbti pasiginciti galima,bet negalima del to zeminti zmogaus
Į viršų