Neseniai mama tapusi Žuolytė: socialinėje erdvėje neparodau nė pusės savo gyvenimo

Socialinių tinklų žvaigždė, tinklaraštininkė bei naujai iškepta mama Inga Žuolytė daugelį stebina savo veiklumu ir neblėstančia šypsena.

80

„Vloguose“ itin atvirai besidalijanti savo asmeninio gyvenimo akimirkomis, grožio ir mitybos patarimais Inga neslepia, jog dažnai jos sekėjai klaidingai mano, jog žino apie ją viską.

– Turite daug skirtingų veiklų: „vlogų“ filmavimas, dalyvavimas įvairiuose renginiuose, savo drabužių linijos „INZO clothes“ vystymas, o dabar ir mamos pareigos. Kaip sekasi viską derinti ir suspėti?

– Negaliu sakyti, kad visus šiuos darbus ir pareigas suderinti lengva, įprastai kažkas nukenčia arba nepavyksta tobulai. Nevaidinsiu idealios žmonos ir mamos bei prisipažinsiu, kad mano atveju nukenčia namų ruoša, kadangi kambariai ne visuomet būna tvarkingi, o skalbiniai ne visada išskalbti. Vis dėlto, kad ir kaip užimta ir veikli beatrodyčiau, daugiausia laiko neabejotinai skiriu savo mažyliui, todėl visos kitos veiklos nukeliauja į antrą ar trečią planą.

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žuolytė atskleidė intriguojančias gimdymo detales: prabilo apie medikės klaidą

– Filmuojant „vlogus“ ir dalinantis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis, kas dažniausiai lieka už kadro?

REKLAMA

– Savo „vloguose“ neparodau labai daug, tačiau tai, ką žiūrovai išvysta, yra nesuvaidinta. Žmonės galvoja, kad apie mane žino viską, tačiau socialinėje erdvėje neparodau nė pusės savo gyvenimo.

„Vloguose“ nepamatysite mano nesėkmių ar rūpesčių, negatyviomis emocijomis stengiuosi neapkrauti žiūrovų. Mano požiūris yra toks, jog kiekvienas gyvenime turime pakankamai rūpesčių ir yra nesąžininga svetimiems žmonėms papildomai apkrauti ir savuosius.

– Ne paslaptis, kad socialinėje erdvėje susilaukiama ir negatyvių komentarų, tad kas jums padeda nebijoti būti atvirai, išlikti savimi prieš tokį didelį skaičių sekėjų?

– Vadovaujuosi paprastu požiūriu: visi skirtingi – visi lygūs. Nėra tobulo žmogaus ar tobulo gyvenimo modelio, todėl nereikia bijoti būti savimi ir tokio savęs parodyti. Juk nesame Dievai, kad kitus galėtume teisti už nestandartinį požiūrį ar poelgius.

– Kalbant apie grožio įpročius ir ritualus, ar turite tokių, be kurių neįsivaizduojate savo dienos?

– Turiu du svarbiausius grožio ritualus: ryte nusiprausti veidą šaltu vandeniu, o vakare prieš einant miegoti būtinai nusivalyti makiažą. Taip pat neįsivaizduoju savo veido priežiūros rutinos be veido kaukių bei reguliaraus apsilankymo pas kosmetologę, kuri pagal mano veido odos būklę parenka tinkamiausias procedūras.

– Jei reikėtų pasirinkti vieną makiažo priemonę – kokia ji būtų?

– Rinkčiausi makiažo pagrindą.

– Tikriausiai sutiksite, kad norint išlaikyti gerą savijautą bei išvaizdą, būtinas ir laisvas laikas. Ar pakankamai jo turite ir kaip jį išnaudojate?

– Šiuo metu laikas, kuomet kažkur galiu ištrūkti visiškai viena yra pora valandų vakarais, kurias dažniausiai ir išnaudoju. Tačiau mano vaiko būdas kol kas yra labai dėkingas ir ramus, todėl pati su juo daug kur galiu keliauti ir nuveikti, tad poreikio papildomam laisvam laikui net nejaučiu.

Negana to, mano vyras, tikriausiai, pavyzdingiausias tėtis pasaulyje, kuriam niekada nebijau palikti vaiko. Jie mane jau buvo išleidę netgi savaitgaliui į Druskininkus, todėl tikrai negaliu skųstis nuovargiu ar laisvo laiko trūkumu. Taigi, turiu šalia savęs du šaunius vyrukus, kurie mano gyvenimą padaro tikrai lengvesnį ir šviesesnį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
J
Jūratė
2018-12-28 11:36:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ji tokia?
Atsakyti
0

V
Vyras
2019-01-01 09:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panasu, kad moteris su mazu vaiku.
Atsakyti
-1

A
Anonimas
2019-01-18 22:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji yra sporto ir mitybos specialistė (net nežinau kaip tiksliai,bet jeigu pagal profesiją), socialinių tinklų žvaigždė, taip pat kuria INZO rūbus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų