Nerijus Juška – apie pašėlusius jaunystės laikus ir muštynes: „Bėgome su „tapkėmis“

Lietuvos baleto primarijus, savo baleto mokyklos įkūrėjas Nerijus Juška TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ pasidalijo praeities istorijomis, žaidė žaidimus bei pademonstravo neįtikėtinus savo sugebėjimus.

Elegantiškas, humoro jausmo nestokojantis, meno pasaulio atstovas N. Juška nustebins visus papasakodamas, kad praeityje jam ne kartą teko susimušti. „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“, – juokdamasis kalbėjo Nerijus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nerijus Juška dalyvavo „Gero vakaro šou“

Tačiau N. Juškai žymiai labiau nei muštynės, patinka linksmybės: „Studijų laikais, kai visi lėkdavo linksmintis savaitgaliais, aš ruošdavausi spektakliams.“

Jis papasakojo, kaip kartą nuvyko pas drauges trumpam arbatos, o vakaro eigoje draugės nusprendė vykti į klubą. Nerijus pasisiūlė jas nuvežti ir vykti namo, nes kitą dieną turėjo šokti spektaklyje „Gulbių ežeras“.

„Nuvykus į vietą pradėjau galvoti: aš gi esu prie pat durų, man reikia įeiti pasisveikinti „labas, labas, kaip gyvenate“, nueiti pažiūrėti ir važiuoti ilsėtis. Įėjau dešimčiai minučių, o išėjau 6 valandą ryte, nors spektaklis 10 valandą ryto“, – smagią istoriją prisiminė baleto artistas.

Pasak N.Juškos, jis alkoholio nevartoja: „Visi galvoja, jei nueini į klubą, tai vadinasi prisigeri. Aš klube esu buvęs gal tik du kartus išgėręs.“

Justinui Jankevičiui paklausus, ar Nerijui yra tekę muštis, vyras prisipažino, kad visko yra buvę gyvenime: „Jei nori „pažaisti“ mušiesi rankomis, jei nori iškart „kirsti“ – tada kojomis. Prieš penkiolika metų gyvenau nuomojame bute, visa kompanija sėdome pas mane, į namus įbėgo uždusęs draugas su mėlyne po akimi, pradėjo pasakoti, kad jį užpuolė. Tada buvo ne problema, šokome „į tapkes“, išbėgome į kiemą, pamatėme keturis vaikinus ir ėmėme vytis su tomis „tapkėmis“. Parodžiau pora „baleto triukų“ ir tuo viskas baigėsi. Grįžus namo, pamačiau, kad ištino koja, sekančią dieną man reikėjo spektaklyje šokti, o koja net į baleto batelius netilpo, teko karpyti.“

REKLAMA

Tiesa, N.Juška savo sugebėjimus pademonstravo ir studijoje. Balerūnas netyčia „atjungė“ J.Jankevičių – spyrė jam tiesiai į galvą.

Laidoje J. Jankevičius užsidėjo auksinę kepurę ir paklausė N. Juškos, ar jis galėtų numušti jam kepurę su koja. Atlikti iššūkį žinomas baleto šokėjas sutiko.

„Tiesioginiame eteryje dar nebuvau kirtęs iš vertako. <...> Atsiprašau, jeigu nepataikau“, – juokėsi N. Juška.

Pirmasis bandymas buvo sėkmingas ir J. Jankevičius nenukentėjo, bet antrasis baigėsi kiek liūdniau. N. Juškai nepavyko suktuko atlikti tobulai ir jis su koja netyčia trenkė J. Jankevičiui tiesiai į galvą. Tiek N. Juška, tiek J. Jankevičius atsidūrė ant žemės.

N. Juška yra baigęs „Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio“ menų mokyklą, daug metų šokęs „Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre“, be to, įkūręs savo baleto mokyklą, kurioje dirba su vaikais.

„Gero vakaro šou“ laidos vedėjas J. Jankevičius klausė svečio: „Ką duoda vaikui baletas? Kokia išliekamoji pridėtine vertė?“.

N. Juška iškart atsakė: „Bėgimas, šuolis į tolį, į aukštį, sunkumų kilnojimas.“

Išties sunkumų kilnojimas neatsiejama baleto šokėjų pasirodymų dalis. Nerijus pateikė pavyzdį, kiek kartų tenka pakelti scenos partnerę per vieną pasirodymą: „Per 8 min. šokio gaunasi 33 pakėlimai“, – teigia N. Juška.

Justinas Jankevičius greit suskaičiavo, kad jei balerina vidutiniškai sveria apie 50 kg., tai iš viso gaunasi net 1 tona 650 kilogramų per 8 min. Tai neįtikėtina!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
B
Bailys
2021-01-27 21:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paziurekit jus i ji.Jis muses neuzmustu visciukas Ballerina o jis apie mustynes kalba.
Atsakyti
-1

S
Soki sok
2021-01-27 22:19:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne kovotojas matosi.Pasigirt tiesiog nori pries mergas gal pries zmona.Matosi silpnas siela.Jis kaip mergyte.
Atsakyti
-1

J
Juokingas
2021-01-27 22:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius museikas kaire jungciau uzsimerkes.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų